Denny

okres Rokycany
důchodce

• 15.1.2003  11:45
    Batman (1989)

V Americe možná hit, ale u nás jsme přece je s trochu jiného těsta. Ale Nicholson je jednička vždy a všude.

• 20.2.2003  06:50

Prostředí čtyřicátých let minulého století je vystiženo dobře,zápletka je místy poněkud zamotaná, ale Pesci je dobrý herec, umí udělat takové "psí pohledy", že je mu člověku líto.

• 21.1.2003  11:07
    Ben Hur (1959)

Těch jedenáct Oscarů je naprosto zasloužených. Příběh židovského šlechtice ve vynikajícím podání Hestona je zasažen do doby narození,života a smrti Krista,velice působivý film.

• 15.1.2003  11:40

Jeden z kultovních filmů, který dokazuje, že Amerika je opravdu zemí neomezených možností - až na ten konec...

• 17.2.2003  08:46

No, i když se jedná o důl a ne o nějakou dívčinu, mělo by to být s velkým H. Je to samozřejmě poplatné době vzniku a natočil to polský režisér.

• 3.2.2003  11:31

Velkorysá podívaná s hvězdným obsazením plná bitevních scén a pyrotechnických kouzel. Zajímavé válečné drama je však možná mírně roztříštěno vedlejším příběhem lásky Amaričana a japonské dívky.

• 20.1.2003  13:41
    Bizon (1989)

Z tohohle snímku si pamatuju jednoho neforemného dlouhána, a pak že ho spolurežíroval M.Issa,syrský manžel Lenky Termerové.

• 20.1.2003  10:32

Není to sice kvalita Vynálezu zkázy , ale kouzlo Zemanovy osobnosti funguje.

• 3.3.2003  08:27

Zajímavé je, že pro většinu diváků se největším "zážitkem" stalo vyřízení Seagala v začátku filmu.Pravdou je, že to byl šok.

• 29.1.2003  06:38

Velmi zdařilý snímek o toleranci, pochopení a lásce mezi lidmi je opravdu působivý, nakonec i mezi hlavními přestaviteli vzniklo určité pouto...

• 27.1.2003  11:16
    Bohouš (TV film) (1968)

Když nějaké dítko nebude mít chuť k jídlu,tak ať se podívá na dva protagonisty v tomhle dílku, pana Menšíka a Bernardýna Bohouše.

• 17.2.2003  12:25

Celovorčerní debut Trošky se opravdu povedl- je to zábavné a milé, někdy i napínavé. Nejvíc se mi líbil malý Martin Šotola v roli prvňáčka Honzíka., který odhalí zlodějku odložených dětských svršků a bot.

• 20.1.2003  13:46

Tři příběhy ze života československých pohraničníků, odehrávající se ,jak jinak, v bahně,marastu atd.

• 16.1.2003  06:24
    Boxer (1997)

Názorná ukázka politicko-náboženské nesnášenlivosti, která jde až do krajnosti a fanatismu,obžaloba terorismu ,tentokráte v podání IRA. Ale většina lidí chce přece žít v klidu, ne?

• 20.1.2003  11:16
    Božská Ema (1979)

Životní role B.Turzonovové. Ema Destinová to neměla lehké, i když byla evropskou hvězdou, a zvláště doma jí pšenka příliš nekvetla. A ani v soukromí jí to nevyšlo. A to vše film popisuje a opravdu vydařeně.

• 17.2.2003  08:53
    Brontosaurus (1979)

Ano, určitě stále aktuální téma o ochraně životního prostředí, ale těžko si dnes představím dětské ochranáře. Mám dojem, že dnes jsou děti nasměrovány poněkud jinam.

• 16.1.2003  11:45
    Brubaker (1980)

Redford je přesvědčivý, zřejmě roli nastudoval na identických místech.

• 17.2.2003  08:50

Volné pokračování "Mého bráchy" se celkem povedlo, hlavně díky sympatickým představitelům.

• 17.2.2003  12:30

J.Herz projevil v tomhle filmu svoji oblibu černém humoru i lehké morbidnosti - není to jeho špičkové dílo.Zajímavá je role mafiánského poskoka Fofa, kterou hraje v některých scénách Jiří Hrzán a po jeho tragické smrti M. Středa.

• 27.2.2003  06:54

Když to člověk viděl před třiceti lety, vzal to jinak, než kdyby to viděl v dněšní záplavě amerických action. Ale má to daleko větší kouzlo...

• 15.1.2003  12:15
    Byl jednou jeden dům (TV seriál) (1974)

Velice pěkný seriál z prostředí pavlačové první republiky , s celou plejádou nejlepších českých herců a vystihující tehdejší situaci i v charakterech lidí.

• 17.1.2003  07:01

Tahle Sůl nad zlato se povedla a navíc měla proti Pyšné princezně výhodu, že se sehnali peníze na barevný film. Nádherná přehlídka nejlepších českých herců a hereček.

• 17.1.2003  12:40
    Byli jednou dva písaři (TV seriál) (1972)

Výborný, v podstatě konverzační seriál, který táhnou dva naši herečtí velikáni.

• 16.1.2003  11:49

Výstižné zachycení doby nedávno minulé plné křivých charakterů, které se umí přizpůsobit kdykoliv a čemukoliv a stále jim to vychází. O Kvídovu otci to neplatí...

• 20.1.2003  11:27

Ve filmu vystupují známé osobnosti z filmového dávnověku u nás a je to hezké - nebýt těchto nadšenců, nebyl by ani film.

• 16.1.2003  13:42
    Bílá paní (1965)

No tak na tohle museli mít soudruzi na kulturním oddělení ÚV opravdu pifku, je tam plno skrytých i odkrytých narážek na tehdejší situaci.

• 17.2.2003  12:22
    Bílá spona (1960)

Film zrovna nepatří k Fričovým úspěchům, zřejmě to bylo i dobou, která nepřála kriminálnímu žánru. Zajímavá je účast hudební skupiny Kučerovců, kteří vytvářejí pozadí scény v taneční kavárně.

• 30.1.2003  06:58

Nevíme, jaká bude budoucnost, ale když sleduji vyvíjení lidských vztahů a narůstající brutalitu a nevraživost, kdovi jestli tahle televizní zábava nebude jednou skutečností. Když hraje Arnie, tak vím že film vždy "dokoukám" do konce.

• 27.2.2003  06:50
    C.H.U.D. (1984)

Průměrný horror s několika zajímavými momenty. Celek však vyznívá tuctově a nenápaditě. Jen tak pro pořádek: zkratka v názvu označuje odpadní látky s toxickými účinky.

• 28.1.2003  06:40
    Caligula (1979)

Tak tohle historické porno prý stálo 17 milionů a nejvíc mě udivila účast renomovaných herců. Moře sexu a násilí, které se převaluje jedno pře druhé...