Denny

okres Rokycany
důchodce

• 14.2.2003  12:29
    Mrtvá zóna (1983)

Podle mě zdařilá adaptace Stephena Kinga a výborný herecký výkon Walkena. Zručná režie se tentokráte dokázala obejít bez krvavých orgií a odporných přeměn hlavních hrdinů, jaké má tvůrce Mouky či Scanners v oblibě.

• 27.1.2003  13:36

Jeden z nejodvážnějších českých filmů, co se týče erotiky. Nemůžeme se divit, když předlohu napsal Páral...

• 22.1.2003  08:08

Obyčejný "konzumní" člověk z poloviny minulého století se dostane do ideální společnosti ideálních lidí v daleké budoucnosti . Konfrontace nedopadne nejlépe a tak je "nedokonalý" muž odeslán zpět do své doby. Zajímavé téma...

• 15.1.2003  06:54
    Múza (1999)

Filmu chybí šťáva a ani plno hvězd to nezachraňuje,všechno se prostě nepovede,i když námět není špatný.

• 16.11.2011  07:31
    Měsíc v ohrožení (TV film) (2006)

Na tenhle výtvor se v žádném případě nedívejte: má to být ohrožení Země prostřednictvím zdevastovaného Měsíce, ale když jsem sledoval způsob záchrany s hlavním hrdinou Stephenem Baldwinem, vesmírný slalom raketoplánu mezi úlomky Měsíce a další pozoruhodnosti, nemám dalších slov.

• 11.2.2003  11:40

Téměř komorní sci-fi příběh s výrazným humánním poselstvím. Setkání dvou civilizací na nehostinné planetě se po počáteční nenávisti mění v nutnou spolupráci a posléze v přátelství. Dobře zahraný film s kvalitním scénářem.

• 27.1.2003  13:28
    Na kometě (1970)

Tahle fantastická podívaná je brána s nadhledem a je dalším dokladem Zemanova génia.

• 20.2.2003  06:53
    Na život a na smrt (TV film) (1997)

Je to takový western zasazený do konce americké občanské války. Takže koně, střílení, souboj dobra a zla, intriky a potrestání viníka. Zajímavé je, že ti zlí, se většinou nemůžou při přestřelkách trefit a sami padaji jako švestky.

• 20.1.2003  11:47

Erotomani sklidněte hormony, název je sice lákavý, ale jde o obraz a o pár mrtvol. Ano, byla to doba zajímavého Bohumila Šmídy...

• 14.2.2003  06:56

Oscary ověnčený hit s tématem pro Američany nevyčerpatelným - válka ve Vietnamu. Výborný výkon Cruise v roli ochrnutého válečného veterána - postava natočená podle skutečnosti.

• 24.1.2003  11:35

Pečlivý přepis divadelní hry Stroupežnického s plejádou dobře obsazených českých herců s hlavním problémem: kdo bude ponocným v jedné vesnici nedaleko Písku.

• 30.1.2003  11:14
    Nebe a dudy (1941)

Tenhle film neztratil nic ze své svěžesti a dobré nálady. Dětskými hvězdami byli bratři Blahníkovi, kteří zazpívali a zahráli na harmoniku "Nám je to jedno"...

• 19.2.2003  07:09

Horlivý anděl do přežene a vezme předčasně do nebe Joea, zpátky už to nejde, protože dole zatím tělo spálii v kremaci.A co teď? Jo, to jsou problémy! Není to ale nejhorší a občas se dočkáme i vzrůša.

• 3.3.2003  08:20

Bylo to poněkud zamotané (opět dva v jednom), několik erotických scén,několik vražd a rádoby překvapivé rozuzlení.

• 24.2.2003  06:50

Nevzpomínám si, že bych v nějakém dalším filmu byl svědkem tolika dějových kotrmelců .Ještě že to nevysílala NOVA, která má ve zvyku useknout závěrečné titulky...

• 21.2.2003  06:43

Podle mě to zase taková nuda není, ne že by to bylo něco excelentního , ale dá se na to koukat, už kvůli výkonu Sarandonové a Jonese.Líbil se mi také přirozený projev hlavního dětského představitele.

• 15.1.2003  13:58

Pohodový film, ve kterém se na pohřbu svých rodičů sejdou dva úplně neznámí lidé v cizí zemi a v podstatě začnou jít v jejich kolejích.

• 11.2.2003  11:22

Skvělá, téměř dokumentárně laděná rekonstrukce vylodění spojenců v Normandii v červnu 1944. Mnoho výborných herců, hvězdy první velikosti - ve všech směrech prvotřídní válečný film. Scény jsou opravdu věrohodné, je zachována i věrnost historickým faktům.

• 10.2.2003  13:50

Když chce někdo dělat humor a bavit lidi, tak je to fuška. Je to prostě hořká komedie o vážných věcech ...Ale to už je přece historie, to přece byla 80.léta minulého století, ne?

• 17.2.2003  13:55

Chvályhodná snaha najít vhodnou roli pro Krále komiků se nepovedla- je to nějaké smutné a unavené. Vlasta Burian po válce už byl jen svým stínem - díky "svému vděčnému" národu.

• 21.1.2003  13:38

Bývalý profesionální hráč amerického fotbalu se dostane za krádež auta do vězení a tam sestaví mužstvo, které hraje s dozorci.Americký fotbal je našinci poněkud vzdálen, takže i zajímavé záběry z tohoto sportu nejsme schopni úplně vychutnat.

• 5.2.2003  06:58
    Nemilosrdně (1986)

Jedno z nejotřepanějších témat, které si může filmař zvolit: policista chce pomstít vraždu svého přítele a partnera...a přesně podle předpokladu z toho nic originálního nevzešlo, i když tam hrají dvě hvězdy.

• 13.3.2003  13:36

Poněkud krotká satira na reálný socialismus, která ale přišla s křížkem po funuse, nebo také pět minut po dvanácté.

• 11.2.2003  11:24

Romantická komedie popisuje příběh newyorského psychiatra, který se zamiluje do své krásné pacientky. Celkem sympatický milostný příběh, mnoho dobrého humoru a vtipné gagy.

• 18.2.2003  13:37

Nenáročná podívaná na nesmělého strážmistra VB. kterého jeho matinka, jinak členka PSVB podporuje v jeho snažení.

• 20.1.2003  11:50
    Neporažení (1956)

Několik vojenských jednotek odmítlo kapitulovat před Němci a bránily hrdinsky svá kasárna. Nemělo to cenu, ale oni nepřišli o svoji čest.

• 24.1.2003  12:08

Situační komedie o honbě za ztraceným psíkem a dějem plným zmatků.

• 15.1.2003  06:58

D.Hasselhoff by se měl asi držet Pobřežní hlídky,protože jinak nic moc. Tenhle akční film, ve kterém na něho udělala podraz jeho filmová manželka a on nakonec ty diamanty stejně shrábl, je poněkud překombinovaný.

• 24.1.2003  12:54

Vinárenský klavírista se snaží odhalit pachatele vraždy, jejímž motivem bylo vydírání a machinace s půdními byty. Film je rutinně zpracovaný s neokoukaným Václavem Voskou v čele.

• 27.1.2003  11:13

Není to špatné, ale mohlo by to mít větší "šmrnc". Bohužel poslední role J. Marvana.