Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 20.1.2003  12:11

Nic pro milovníky Schwarzeneggera...

• 20.1.2003  12:09
    Divá Bára (1949)

Životní role Vlasty Fialové, která měla větší úspěchy v zahraničí, především v Jižní Americe. U nás už začaly "frčet" budovatelské filmy...

• 20.1.2003  12:06
    Občan Brych (1958)

Tak tohle je příspěvek k Vítěznému únoru, a popisuje události těsně po převratu, kdy se hromada lidí rozhodla utéci na Západ , ale někteří se zase vrátili. Alespoň v tomhle filmu občan Brych s Vlastou Fialovou.

• 20.1.2003  12:03

M.Horníček, co by táta, shání pro své děti psíka, ale nějak se to zvrtne a místo jednoho jich děti mají celou smečku.

• 20.1.2003  12:00

Právnické story o vypečeném synáčkovi a jeho naivní matce-advokát Kopecký je v tomhle případě bezmocný...

• 20.1.2003  11:57

Opět ta báječná Zemanovská atmosféra, plná geniálních nápadů , umocněná Milošem Kopeckým v hlavní roli notorického, ale zároveň romantického lháře.

• 20.1.2003  11:50
    Neporažení (1956)

Několik vojenských jednotek odmítlo kapitulovat před Němci a bránily hrdinsky svá kasárna. Nemělo to cenu, ale oni nepřišli o svoji čest.

• 20.1.2003  11:47

Erotomani sklidněte hormony, název je sice lákavý, ale jde o obraz a o pár mrtvol. Ano, byla to doba zajímavého Bohumila Šmídy...

• 20.1.2003  11:39

Tak téhle pohádce jsem nikdy nepřišel na chuť, i když tam hrajou dva Trávníčkové a je točena v zajímavých exteriérech.

• 20.1.2003  11:35

Není to zrovna veselý film, ale také není z příliš radostné doby.Hanzlík hraje vyplašeného vojáčka.

• 20.1.2003  11:31

I J.Menzel musel něco natočit pro socialismus. Je třeba ještě upřesnit, že hlavní roli hrál Jan Hrušínský.

• 20.1.2003  11:29

Film natočený na motivy F.Hrubína je o tom, že hledat ztracené mládí je zbytečné a čeká jen zklamání a nostalgie.

• 20.1.2003  11:27

Ve filmu vystupují známé osobnosti z filmového dávnověku u nás a je to hezké - nebýt těchto nadšenců, nebyl by ani film.

• 20.1.2003  11:22

No jo, když něco režíruje Kachyňa, tak v tom jsou většinou nahotinky-aspoň něco.

• 20.1.2003  11:21

Osamělé stavení je obsazeno Banderovci a Kukura s nimi svádí nerovný zápas. Když chcete vidět blonďatého Bartošku, který ale nemluví, tak se podívejte na tenhle napínavý film.

• 20.1.2003  11:16
    Božská Ema (1979)

Životní role B.Turzonovové. Ema Destinová to neměla lehké, i když byla evropskou hvězdou, a zvláště doma jí pšenka příliš nekvetla. A ani v soukromí jí to nevyšlo. A to vše film popisuje a opravdu vydařeně.

• 20.1.2003  10:36

Mezinárodní zfilmování událostí, které předcházely vypuknutí I.světové války-celkem věrohodná rekonstrukce.

• 20.1.2003  10:33

Jiří Krampole, nikdo není dokonalý, že?

• 20.1.2003  10:32

Není to sice kvalita Vynálezu zkázy , ale kouzlo Zemanovy osobnosti funguje.

• 20.1.2003  10:30

Příběh z II.světové války z Itálie, kde se Vittorio De Sica vydává za generála , který zachrání spoustu lidí tím, že na sebe vezme vinu a je zastřelen fašisty. Zajímavý film.

• 20.1.2003  07:15

Válečná komedie s Paulem Newmanem v roli vojína povýšeného dočasně na dvouhvězdičkového generála. Je to trochu za vlasy přitažený námět, ale když hraje Newman, tak je to vždycky ke koukání.

• 20.1.2003  07:10

Villaggio tentokráte nehraje první housle,je jedním ze třech údajných synovců, kteří pro svého údajného strýčka kradou.Obvykle bláznivá italská komedie...

• 20.1.2003  07:06

V trochu netradiční roli se Bruce Willis rozvádí a zase udobřuje s krásnou Michelle a nebýt jejich dvou dětí, tak je po happy-endu. Místy mi to připadá rozvleklé...

• 17.1.2003  13:45

Emigrantská romance z USA, kde se snaží Depardieu získat kýženou zelenou kartu, aby tam mohl žít. Uzavře sňatek s Andie a snaží se přesvědčit zkušené úředníky, že to nebylo naoko , ale opravdu. To se mu sice nezdaří , ale mezi oběma vznikne vztah,silnější než zelená karta. Celkem to jde.

• 17.1.2003  13:41

Honba za spadlým letadlem, na jehož palubě je několik zlatých cihel. Zájemců je několik a vo tom to je!!!

• 17.1.2003  13:38

Příliš americký film, česká duše je trochu jiného ražení.

• 17.1.2003  13:36

Americkému diplomatu zkomplikuje život žena, v jejímž bytě se ubytuje a která nemá ve svém okolí právě nejlepší pověst.

• 17.1.2003  13:28

Docela hezká podívaná, ale i trochu dlouhá . Streepová jako obvykle září, tentokráte v trojúhelníku .

• 17.1.2003  13:19

V tomhle válečném filmu je asi největším překvapením obsazení expertky na romantiku Meg Ryanové do role důstojníka americké armády,která bohužel za ne zcela jasných okolností zemře.

• 17.1.2003  12:45

Tak tahleta pohádková slátanina prý vznikla z nouze, když na Barrandově zůstaly nějaké kulisy a filmaři usoudili, že by se mohly ještě využít. No, raději je měli zbourat!