Knihovníci - A pekelná smlouva (2015) (epizoda)

Tento díl zase o něco lepší svým poselstvím, jaký je vlastně úkol Strážce. :) Protože potýkat se s velkou mocí (ať už magií či v politice), to přivádí vždy riziko sklouznutí k "temné straně". :)

Knihovníci - A dutí lidé (2015) (epizoda)

Zajímavý díl o tom, že knihovna má oddělenou mysl ve zhmotněném člověku, ale to je tak vše, čím díl zaujal... Kromě snad ještě výslovnosti slova Zarathuštra.

Malý Sheldon - Hřích chamtivosti a chimichanga u Chi-Chi (2019) (epizoda)

Máme tady hřích chamtivosti a Mary, která se snaží z domu vymýtit "ďábla" toho lepšího pro všechny. Škoda, že už několikátý pokus dostat Sheldona na VŠ a zatím stále se nedaří a hledají se důvody, proč ho držet při zemi.

Malý Sheldon - Orangutan bornejský a kultura, která podporuje plivání (2019) (epizoda)

Problém Missy pokračuje, :) trošku v závěru teda souhlasím s matkou a ne povzbuzováním ostatních k násilí, ale pěkně zpracované paralelně s bojem, který sváděl Sheldon svým intelektem. :) A linie s Georgiem taky super.. :) Při záběru na náhrdelník z bonbónů, kde bych čekal spíš podle slov křížek, mi málem ukápla slza.. :)

Malý Sheldon - Parazol a setsakra trefa (2019) (epizoda)

Rovina s Sheldonem jde trošku stranou, řešíme hlavně Missy a mužsko-ženskou otázku. :) Pěkně zpracované! :) I povzbuzení bráchou dobrý! :)

Flash - Muž ve žlutém kostýmu (2014) (epizoda)

Poměrně zásadní díl. :) Dovídáme se o žlutém Flashovi a dokonce v závěru i kdo to je. I když to úplně nedává zatím smysl, když napadl sám sebe. :) Navíc sice pozdě, ale přece Barry řekl své "sestře", co k Ní cítí... Ten pocit, kterým si asi prošel nejeden kluk, když se vyslovil pozdě... :/

Flash - Flash versus Arrow (2014) (epizoda)

Trošku mě mrzí, že i ve Flashovi musí být díl klaďas vs. klaďas, ale na konci došli vlastně k spolupráci podobné jako v Anvengers, takže proč ne. :) A dějově zajímavá vztahovka. :)