Flash - Bez energie (2014) (epizoda)

Barry hledá svou identitu, kdo vlastně je a kým vlastně má být. :)

Knihovníci - A cesta vzdělání (2015) (epizoda)

O konfliktu magie a vědy. Nebo o souhře? V každém případě mravoučný díl alespoň v tom, že egoismus je špatný. :) A vkusně vtipné. :)

MacGyver - Zlatý trojúhelník (1985) (epizoda)

Jestli je to ten díl podle popisu, tak to byl celkem slušný díl o otroctví a o tom, jaký pohled na to mají samotní otroci.

MacGyver - Kořist (1985) (epizoda)

Dobrá metafora s Jamesem Bondem, která se projevila i hudebně navzdory poměrně kýčové syntetické hudbě, ale už není úplně pěkné, jak po vzoru Jamese Bonda je MacGyver v každém díle s novou dívkou... Ctnost?

MacGyver - Pilot (1985) (epizoda)

Nejsem si jistý, jestli hodnotím ten správný díl.. mají to na ČSFD a O2 TV trošku rozházené... Pokud je to díl s unikající kyselinou sírovou, tak hodnotím za 3 za průměrnost. :)

MacGyver - Zloděj z Budapeště (1985) (epizoda)

Připomíná mi to trošku ten vtip, jak padá bagr z 11. patra a dolů dopadne jen šroubek, že v 5. patře bydlí cikáni a když spadne šroubek a dopadne bagr, v 5. patře bydlí MacGyver... :) V tomhle díle MacGyver spolupracuje s cikány. :) Co by asi dopadlo teď? :D Nicméně nadprůměrné hodnocení dávám za repliku malé holčičky, proč se jich společnost tak bojí a odpovědí bylo, že se společnost bojí těch, kdo jsou svobodní. :) To je dle mého nadčasové. :)