Flash - Město hrdinů (2014) (epizoda)

Výborný začátek příběhu o vzniku hrdiny! :) Dojemné a plné příběhu. Až životních příběhů. Jako přebrání holky před očima, uvědomění si skutečnosti, že Barry celý život utíká a jeho vůle dostat tátu ven. :) Navíc ten konec šokuje! :)

X-Men: Nová generace - BaltiMore (2018) (epizoda)

Dobrý, tak jsme se dostali do hlavy té, která se většinou dostává do hlavy druhým...ale teďkom tedy bez přesahu.

X-Men: Nová generace - Cejch M (2018) (epizoda)

Nejkrásnější moment byl, když jedna z mutantek ukázala, že i v nejhlubší tmě je světlo. :)

Knihovníci - Série 1 (2014) (série)

Ale jo. :) První série se dala. :) Místy jsou díly trapně vtipné, ale máme tady spoustu narážek na historii nebo legendy a spoustu povedené akce a občas mají díly i přesah. :)

Knihovníci - A Vlákna osudu (2015) (epizoda)

Ale celkem sympatické zakončení první řady. :) Zajímavé odhalení, kým je vlastně tedy Jenkins a kým hlavní záporák a pěkná myšlenka s hrátky s předivem osudu. :)

Knihovníci - A město světla (2015) (epizoda)

Humor postavený na tom, že UFO neexistuje. Pak ale následuje celkem dojemný příběh a troška edukace, kdo stojí za tím, že dnes používáme elektřinu. :)

X-Men: Nová generace - Ústav pro choroMyslné (2018) (epizoda)

Stínomamy matky Loren a Andyho pomalu končí navzdory velké vůli, co musela prokázat za záchranu syna v minulosti. Dvojčata už nemůžou být spolu a epizoda slibně končí splněnou misí Vnitřního kruhu.

Merlin - Artušův nástup: část 1. (2010) (epizoda)

Nemám pocit, že by to byla nějak výjimečná epizoda... :/ Co se tam stane předznamenává název a zbytek je prostě dějová omáčka a pokusy o převrat, které už tu byly mnohokrát. Jen s pár detaily, že nyní to vede dál.

X-Men: Nová generace - koMplikace (2018) (epizoda)

4. hvězdu dávám za to poučení pro Reeda, že tajit něco je mnohem horší než se o své problémy rozdělit, byť za cenu přidání starostí tomu druhému.

Million Dollar Baby (2004)

Tento film si bezesporu zaslouží vysoké hodnocení! :) Mrzí mě, že jsem o něm doteď nevěděl.. :) Ale vtáhlo do děje a na konci se řeší dost vážná společenská dilemata. :)