Konečná (2013) odpad!

Tak tento film bol naozaj konečná.

Pot a krev (2013) odpad!

Vydržal som pri tom nejakú pol hodinku a potom som to musel vypnúť. Jedným slovom proste okázalá nuda s primitívnym humorom.

Rivalové (2013)

Myslel som si, že film bude o bezduchých pretekároch, ktorý jazdia stále dookola. Je až zarážajúce, ako sa herci ponášajú na originál. Naozaj skvelá voľba. Takže, páčilo sa mi to celé okolo pretekov. Dokonca tvorcovia mohli ísť do hĺbky a z dvoj hodinového filmu spraviť troj hodinový. Celé to obdobie 70-tych rokov, tie autá, ten dizajn je proste niečo skvelé. Takže dávam plný počet za tú to vydarenú lahôdku.

Světová válka Z (2013) odpad!

Veľmi chatrný film o zombie. Bezpochyby je Brad Pitt výborným hercom, ale v tomto snímku pretŕča, ako unavená vlasatá korytnačka.

Zmizení (2013)

Je to ako nekonečný pôrod

Divoši (2012)

Pohľad sfarbený nihilizmom na odvrátenú stranu slnečnej Kalifornie. Pohľad, ktorý mi miestami pripomínal famózneho Iňarittu. Malo to šťavu, malo to akciu malo to happy end. A nie hocijaký happy end, ale happy end v Indonézii. Beniciovi Del Torovi sakramensky pasuje rola zločinca (21 gramov) naopak Travolta sa vo filme veľmi nejagal. Tak či onak som bol po celú dobu pripútaný v kresle.

Hon (2012)

Ide o kvalitný snímok s detailne prepracovaným dejom. Fajn si pozrieť nové tváre, ktoré som osobne predtým nikdy nevidel.

Jump street 21 (2012)

Asi najlepšie na Tatumovi je jeho hrubý krk inak mi tento herec nič nehovorí, ale bláznivé komédie mi niečo hovoria a táto rozhodne je bláznivá..

Nespoutaný Django (2012)

Tešil som sa, kedy opäť uvidím novú snímku od Tarantina, ale tento film je proste nudný, predvídateľný a zbytočný. Tarantino nasadil Waltza podľa šablóny z Bastardov. Zbytočne dlhé dialógy, ktoré nemajú žiadne vyvrcholenie. Ako krok vedľa považujem aj nasadenie herca J. Foxxa, ktorý podal veľmi chabý výkon- ustráchaný, nevýrazný nehodil sa mi tam. Pokazil som si len celkový dojem z QT a preto len dve ++ .

Prometheus (2012)

Milovníci Votrelca, film vám určite neublíži. Plynule sa na to pozeralo. Nič extra, nič podpriemerné ...