Božská mrcha (2007) (seriál) odpad!

Největší píčovina jaká kdy v americké seriálové produkci vůbec kdy vznikla!!!

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Průměrná a ne nijak zvlášť povedená britská komedie nicméně na britskou produkci je to zlatý protože po takových blitkách jako Láska nebeská nebo Notting Hill bych čekal další odpad. Výkon Hugh Granta je jako vždy příšernej, Colin Firth se drží ještě v hranici úosnosti a Renée Zellwegerová je dokonale trapná i s těmi svými vtipy. Nicméně občas se nějaký vtípek vyskytne takže jsem se aspoň nedočkal tak hnusného chvástání jako v Lásce nebeské..nicméně tak vulgární ten film zas být nemusel....

Buď v klidu (2005)

Skvělý mix povedených vtipů, hudby a skvělého Johna Travolty. Geniální prázdninová komedie!!

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Pro Spencera a Hilla hodně netipické role..není to tak špatné ale tohle hold není jejich parketa!!

Byla láska... (2002) (TV film)

Málo známý ale dle mě vydařený, smutný a pravdivý film....smutné osudy malých nechápajících dětí v době okupace a eště lidí kolem nich člověku dokonale nastiňují tehdejší dobu..možná je lepší že film je pouze telvizní..nesjou v něm žádné efekty a je skutečně natočen aby vylíčil tehdejší dobu narozdíl od některých debilních Hollywoodských nepravdivých válečných filmů

Byl jednou jeden král... (1954)

Nemám rád pohádky a tahle není výjimkou..studiový paskvil s neuvěřitelně trapným Werichem, nahlouplým scénářem a otřesnou hudbou...nevím co na tom vidíte..příšerná dětinskost!!

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Nesnáším tyhle vyumělkované puberťácké komedie!!

Captain America: První Avenger (2011)

Bezpochyby nejlepší comicsový origin vůbec! Joe Johnston skvěle vystihl podstatu předlohy a převedl ji na plátno takovou, jaká je a vyčitat mu, že natočil patriotistickou ódu na svou rodnou zem, by rozhodně nebylo na místě, protože i když jsou rozdíly mezi americkou a evropskou mentalitou značné, film měl být především odpočinkovou zábavou. A tento účel bezpochyby splnil. Pojetí a koncepce příběhu je parádní, lehké klišé jen umocňuje autenticitu původního comicsku, velkolepý vizuál mě ani na chvíli nenechal vydechnout a parádní obsazení je jen pomyslnou třešničkou na dortu. Captain America je prostě bezesporu comicsovou lahůdkou, ke které se vždy budu rád vracet!

Carusošou (1996) (pořad) odpad!

Neuvěřitelná stupidita!! Trapní moderátoři, trapní hosté a trapní soutěžící!! Vrchol veškeré trapnosti!!