• Životopisný

Harry Price: Krotitel duchů (2015) (TV film)

Film inspirovaný skutečným lovcem duchů Harrym Pricem, mi úžasně sedl. Bála jsem se u něj víc než u kdejakého leckdy trapného amerického hororu. Hledala jsem na netu informace o Pricovi a skutečné Sarah Grey, která je ve filmu služebnou manželů. Její osud je pozoruhodný. Spojila ho totiž s Pricem. Žila jen s matkou, nikdy se nevdala,neměla děti, ale za to měla život plný tajemna, dobrodružství a cestování po boku H. Price. Jako nejznámější je jejich případ ve faře v Borley, který kdysi sledovala široká veřejnost.

Všechno nebo nic (2017)

Děkuju takovým filmům za to, že mě vždy ještě víc utvrdí v tom jak jsem šťastná, že nejsem taková blbá slepice jako hlavní hrdinky.

Nepoučitelní (2013)

Neskutečně rozvleklý film. Trailer vypadá jak to bude svižný ,akční, vtipný, ...... ale teda pěkný prdlajz...... Celou dobu mně to štvalo.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Celkem se mi seriál líbil. Ovšem ten nic neříkající konec mně pěkně nasral. A do budoucna k takovým seriálům titulky, protože naši herci už asi neumějí otevírat hubu.

Čas dluhů (1998) odpad!

To mělo být co? Parodie na výborný Čas sluhů? To se Pavlásková snad zhulila.Čas sluhů zbožňuju, ale tohle je teda trapárna největší. Jak do takový sračky mohla vlézt stejná skvadra herců,to je nad mé chápání.Tak skvělí herci.. Maj tohle zapotřebí?

Anděl Páně 2 (2016)

No prostě NÁDHERA. To se nedá jinak popsat. Úžasní herci (naprosto všichni), kouzelná atmosféra, krásný,nápaditý děj. Navíc jako v prvním díle opět spoustu srandy, ale i dojemných chvil. Poprvé v životě jsem zažila, že diváci po skončení nějakého filmu tleskali. Luxusní film.Tleskám Vám, pane Strachu.Jste Mistr.

Trpaslík (2017) (seriál)

Na začátku po prvním díle jsem byla naprosto nadšená. Královsky jsem se bavila. Po druhém díle jsem už byla spíš znechucená slovním průjmem herců, který se česká televize nerozpakuje odvysílat. Abych poslouchala v českém seriálu slova jako píčovina, čůráci, mrdá mi v hlavě apod... tak to teda fakt ne. Nejsem žádná zapřísáhlá slušňačka, když se naštvu jsem taky sprostá, ale odmítám se na tohle dívat v televizi. Tohle už je i pro mně za hranicí. Například když v nějakém filmu ženské vykoukne půl prsa,už je to pomalu s hvězdičkou a takovýhle hnůj dává čt1 od devíti večer ? Po dnešním třetím díle jsem nad Trpaslíkem zlomila hůl. A je mi vážně líto, že i pan herec Abrhám, se propůjčil k takovéhle ubohosti.

Půlnoční dítě (2016)

Jen jedna věc mně nudí ještě o maloučko víc než tohle a to je přímý přenos z posranecký sněhovny.Ve filmu,u těch předlouhých,všeříkajících pohledů a dialogů na úrovni pátý třídy jsem si skoro vypěstovala syndrom neklidných nohou. Ale herci museli mít radost,nemuseli se učit moc textu.Nuda,absolutní nuda.

Lída Baarová (2016)

Nebylo to úplně špatný.Bylo to dostačující.Čekala jsem kdy Simona Stašová vykřikne: "Goebbelsi,ty mi šoustáš dceru ! ".... Pokračování komedie Román pro ženy,nebo co? Chudák paní Stašová mě rozesmívá i když nechce.Ale tu scénu kdy jí vyslýchají tak ,až zemře,zahrála skvěle,s velkou přesvědčivostí. Předabování německých herců taktéž k popukání.Úplně nejhůř hodnotím scénu spalující touhy dvou milenců ,kdy se dvě zkroucený kušny svíjejí v ohni pekelným..Bylo mi za Renče tak trapně,že jsem chtěla zalézt pod sedačku.Hudba celý tý srandě dala ještě víc parodický nádech. Necelý dvě hvězdy.