• Životopisný

Padesát odstínů šedi (2015)

Na film jsem šla s malým očekáváním a odcházela jsem z něj s celkem velkým nadšením.Pro mně film vyvážený,vzbuzující velkou škálu emocí a se sympatickou dvojicí.Velmi se těším na pokračování.Pokud bude.

Tammy (2014)

Smála jsem se od začátku do konce tak,že mě bolely žebra.McCarthy a Sarandon jsou tady fakt skvělé a to,že jsem si říkala,že Sarandon by nehrála v žádné vulgární blbosti se potvrdilo.Hodně mi to stylem připomínalo Drsňačky.Skvělá komedie.Prostě S K V Ě L Á.Za mě plných pět,protože z toho filmu mám super náladu a zbožňuju Mellisu McCarthy.

Smrt přichází v bílém (2003)

Pokud si tenhle film pustíte,riskujete,že už nikdy nikam nepojedete v noci. Ani do Hypermarketu pro něco fakt důležitého.Je to vážně těžké v tom lese, o Štědrém večeru.Čekáte to nejlepší...poklidnou jízdu zasněženou krajinou, za rodinného zpěvu koled a příjezd k milované tetičce,která vás zahrne teplem domova,cukrovím a kakaem.Kdo by čekal,že místo toho,dostanete sice nášup, ale toho,co se vám odvíjí v mysli při těch nejděsivějších představách. Smrt chodí v bílém je vážně lahůdka pro ty, kdo mají rádi čirý strach,vyražený dech a náběh na infarkt.Horůrek je to báječný,zvlášť proto,že vychází z toho co jsme všichni nejednou zažili-jízdu v noci.Strach,byl pro mě umocněný tím, že ve filmu hráli celkem neznámí herci a tak se pro mě celý děj hodně zreálnil. Atmosféra pěkně zralá k nakrájení.

Prokletí ostrova Oak (2014) (pořad)

Tenhle dokument právě sleduju na kanále History.Je to napínavé,vzrušující a tajemné.Sledovat partu lidí, co jsou tak zapálení pro to, přijít stále více nevysvětlitelným věcem na kloub, mi přišpendlila oči k obrazovce.U konce každého dílu,jsem natěšená na další.Takových dokumentů je málo a Prokletí ostrova Oak, určitě stojí za schlédnutí.

Správná dvojka II (1998)

"...Fáá,fáá,fáááá..."Tahle správná dvojka mi zmasírovala bránici tak jako už žádná komedie dlouho ne.Lemmon a Matthau jsou (byli), pro mě vždy zárukou skvělé zábavy.Tomuhle totiž říkám inteligentní humor,protože některé dnešní komedie kdy musíte mít vedle křesla blinkací pytlíky, vážně nemusím.Ale zpátky k filmu.Pro mě to bylo 97 minut záchvatovitého smíchu,kdy jsem se v křeči třikrát sesunula k zemi.

Nymfomanka, část I. (2013)

Bylo nebylo,byla jednou jedna dívka a ta měla ráda sex.Ale vážně hodně. Pánevní a hýžďové svaly procvičovala vážně svědomitě,přesto to nestačilo a musela se vydat do světa hledat štěstí i v jiných hodnotách. Jenže příroda byla mocnější.A tak se děvenka odevzdala neúměrnému chtíči a dělala to,co jí přišlo správné. Doporučení: Na tenhle film se vážně nedívejte s nikým z rodiny,pokud to není váš partner.Budete se totiž červenat jak ta prdel po výprasku.Věřte mi. Hlavní aktéři se prostě kočkují jak Blažena s Vencou, akorát tady jde víc do ztuhlého .

Spravedlnost (2017) (seriál)

Celkem se mi seriál líbil. Ovšem ten nic neříkající konec mně pěkně nasral. A do budoucna k takovým seriálům titulky, protože naši herci už asi neumějí otevírat hubu.

Uteč (2017)

Ze začátku to vypadalo i docela slibně, ale pak se z toho stala děsná kravina. Vlastně jsem se ale celkově dobře bavila. Prosmála jsem se totiž takřka celým filmem. Opravdu neskutečná slátanina. Takový film snad ani radši nepouštět do světa mezi lidi. U takových "úžasných" filmů v kině, může dojít lehce k maléru - buď usnu a obsypu popcornem sebe a stejné chudáky přísedící, nebo mi kukuřice smíchem odskáče do koláčovky a já poslední co ve svém životě uvidím, bude tahle hypnotická trapárna. Aspoň, že jsem to viděla jen v telce. Zase jeden z filmů, kdy mi bylo trapně za herce.

Lída Baarová (2016)

Nebylo to úplně špatný.Bylo to dostačující.Čekala jsem kdy Simona Stašová vykřikne: "Goebbelsi,ty mi šoustáš dceru ! ".... Pokračování komedie Román pro ženy,nebo co? Chudák paní Stašová mě rozesmívá i když nechce.Ale tu scénu kdy jí vyslýchají tak ,až zemře,zahrála skvěle,s velkou přesvědčivostí. Předabování německých herců taktéž k popukání.Úplně nejhůř hodnotím scénu spalující touhy dvou milenců ,kdy se dvě zkroucený kušny svíjejí v ohni pekelným..Bylo mi za Renče tak trapně,že jsem chtěla zalézt pod sedačku.Hudba celý tý srandě dala ještě víc parodický nádech. Necelý dvě hvězdy.

Grace, kněžna monacká (2014)

Nuda nuda,šeď šeď,říkala jsem si,když jsem koukala na Kidman, při jejím úporném pachtění po srdcervoucím výkonu. Výkony herců mě velmi zklamaly.Někdy je tohle zákon velikášských filmů. Ohromit krásnou podívanou.Podívanou na hezké předměty,nebo nevim na co. To je také to jediné co tenhle film nabízí.Jinak břitké dialogy,děj o ničem,kdy mě to tak nudilo, že se mi chtělo z fleku usnout.Téma "Grace Kelly" by si jistě zasloužilo mnohem hlubší sondu.