Hra na oliheň (2021) (seriál)

Zápletka žádná originalita, začátek byl sice fajn, prostředek slabší a poslední tři díly nuda. Laciný cliffhangery, jako z takové té éry okolo prvního Prison Breaku nebo 24, který možná fungovaly, když epizody od sebe dělilo 7 dní času, ale nefungují na Netflix formátu. Prostě celkově zbytečně přehajpovaný počin, který sice neurazí, ale rozhodně ani nenadchne a nerozumím tomu, co je na tom pro spousty lidí nejlepší seriál všech dob. Nedokončený dějový linky. Jo a ti VIPs, jejichž úkol byl „to narrate the obvious in a English-listening-test tone“ by zasloužili ocenění za nejvíc otravný seriálový postavy vůbec. Další sérii si nechám s klidem utéct.

Dobrý doktor (2017) (seriál)

Nevybavuju si jinej seriál, kterej by tak šíleně osciloval v podstatě mezi odpadem a mezi pětihvězdičkovým dramatem z nemocničního prostředí. Často i v rámci jedné epizody. Celkově vzato je to ale fajn oddechovka, a většinu času se drží spíš nad průměrem, takže se to dá doporučit; ale ve všech směrech špičkové drama od toho určitě nečekejte. Jinak viz třeba DwayneJohnson.

Like House (2021) (pořad) odpad!

V podstatě jsem jenom někde viděl krátký prostřih, což je ovšem více než dostatečná doba na fundované zhodnocení. :D

Skyfall (2012)

Na druhe shlednuti po 6+ letech musim snizit hodnoceni ze 4 na 3 *. Ve sve podstate je to remeslne pekne udelana dvouhodinova reklama na Sony Vaio a spatne dialogy ("In your defense, a moving target is harder to hit... – Then you'd better keep moving!" ... haha tyvole yes, briliantni, akorat ze vubec. Lepsi dialogy by napsal kdejaky prvak v Kreativnim psani).

Challenger: Poslední let (2020) (seriál)

Urcite slo mnohem vice prostoru venovat technictejsim vecem (co se stalo po vybuchu, jak probihaly zachranne prace, situace bezprostredne po nehode, jak bylo nakonec vyresene tesneni v dalsi verzi ktera zvladla 80+ startu, jestli a jak se zmenily procesy; zajimavych temat proste slo najit mnoho), a mnohem min hysterickym vypovedim zmalovane dcery byvaleho inzenyra, ktery celou dobu vedel, ze to urcite jednou vybuchne, a cestou do prace busil pestickama do palubovky, protoze ho nikdo neposlouchal (neco v tom smyslu, uz jsem to pak preskakoval na ty pasaze se uz nedalo koukat, protoze to bylo porad dokola). Je to skoda, protoze celkove remeslne zpracovani je jinak spickove, v dokumentu je opravdu velke mnozstvi archivnich zaberu a prime vypovedi lidi, kteri toho dne sedeli v operacnim centru, a vlastne i primo toho, ktery tomu tehdy dal zelenou.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Je to ve sve podstate strasna blbost mirici na ty nejlevnesji vtipy (Randy & Orny Fockers :D ), ale funguje to.

Sváteční rande (2020)

Na to, ze uz mam na netflixovy vytvory nastaven dost nizky standard, tohle zacalo celkem dobre (na to, co to je). Sice cela premisa stoji na nicem (Jackson nepotreboval na novy rok doprovod), ale dalo se na to koukat. Bohuzel zhruba v pulce to nabralo rychly spad smerem dolu. Jo, a ty vedlejsi dejovy linky budu delat, ze jsem nevidel, ty hodnotim separatne jako odpad.

Letuška (2020) (seriál)

Nebyt Penny (Kaley Cuoco nepisu zamerne) v hlavni roli, rekl bych, ze celkove hodnoceni bude o dost horsi. Je to nelogicka blbost se spatnym obsazenim (FBI agent co vypada na 15), a casto dost desnym scenarem ("kdyz na tebe kyvnu, tak nebudes vypovidat" "ale to delaji jenom mafiani!" ... "ja se obavam, ze budu muset vyuzit sveho prava nevypovidat!" "myslela jsem si, ze nam chcete pomoct!" :D ). Nebo u zamku na 4 cisla (10000 kombinaci): "Tohle cracknout by mi trvalo roky, to jsou miliardy kombinaci" ... 😂 No ale jinak to ubiha velmi rychle a celkove se na to spis da koukat, takze asi solidni 3*. (Ale dokoukal jsem to zatim jen do pulky a uprimne kdybych na to ted zapomnel, tak budu v klidu zit dal bez toho, abych vedel, jak to dopadlo.) --- S utrpenim jsem to dokoukal do konce, oproti prvnim 4 dilum je to pravy opak, vsechno se neuveritelne tahne a koukat se na to uz neda. Celkove 1*.

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná (2020) odpad!

Ve skutečnosti jsem to neviděl, ale jednička (kterou jsem bohužel viděl úplně celou) pro mě byla jeden z nejhorších odpadů všech dob, tak jsem dvojku ze zvědavosti proklikal... I to mi stačí na to, abych s klidem na duši dal zasloužený odpad.