Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 7 bodů
mišo
Michal Juhás
Nitra, Nitriansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dokumentární
Krimi
film
seriál
TV film
studentský…
divadelní…
USA
Československo
Francie
Velká Británie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Bio Ráj
(1988)
Arizona Dream
(1993)
Zahrada
(1995)
Rok ďábla
(2002)
Vratné lahve
(2007)
Peřinbaba
(1985)
Valmont
(1989)
Mrtvý muž
(1995)
Božské děti
(1997)
3-iron
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(8)
rudeboy
xaver
Yuki
Brak
glanvil
S.U.P
gelsomina
RKNitra