Giacomo

• 18.10.2012  22:54

Sněhurka z Arku :-))))

• 14.8.2012  07:30
    Mezi vlky (2011)

Nedá se svítit, vyřazovací turnaj asi vyhrál vlkodlak alijašský alias vlk hollywoodský. Na závěr jsem už jen čekal, kdy k alfě přiběhne beta a delta parťák a začnou před finálovým fightem pánečkovi masýrovat ramena.

• 20.7.2012  23:57
    Gang Story (2011)

Pravá, nefalšovaná, gangsterská. Výborný střih, drive, pocit, že film travá tři hodiny v plném proudu. ju... Frantící jsou v tomhle stylu *1*

• 18.7.2012  22:35
    Poupata (2011)

Zcela otevřeně nehledě na jiná uznání. Tendeční, trapně šedé, výstřední oničem. Děkuji a podruhé ne..

• 14.6.2012  16:57

Monstr efekty s lobotomickým scénářem řecké mytologie po Emericku. Nu, můžeme se asi těšit i na trojku..

• 12.3.2012  22:47

Neuvěřitelné s jakou lehkostí se dá přednést i vážnější téma. Propletenec obou kontrastů sedl jako kvašák po páteční kocovině. Klobouk dolů, a s povděkem nejen za stromečka.

• 10.2.2012  09:45

Mně tam ještě chyběl lítací slon a podmořský koník. Obávám se, že to vypadá na pokračování.

• 22.1.2012  18:46

Příběh o uhrančivém koňovi.

• 6.9.2011  22:40
    Super 8 (2011)

Super 8 chtít domů! Prostě a přímo, tyto kinder thrillery nebo asi sci-fi rodinné snímky vstřebávám jako kuřecí pařáty na lačno. V mých očích zklamání téměř po všech stránkách. Zbytečný snímek na který se zřejmě znovu nepodívám.

• 23.8.2011  23:21
    Obřad (2011)

Tak tohle je špatný snímek. Zde se dá mluvit jen o 110 minutách uhozené fušeřiny. Ze snímku založeném na takovém laciném scénáři, řízeném průměrným režisérem nemohlo vzniknout nic dobrého. Nechápu, že k takovému scénáři se nechali propůjčit staří matadoři herectví, zejména tedy Hopkins. Dvě stárs jen k respektu hereckých legend.

• 24.7.2011  19:46

Hvězdičku přidávám za ty povedené hlášky.

• 18.7.2011  14:00
    Varieté (2010)

Naprosto zbytečný filmový počin s již tolikrát profláknutým scénářem. Celý děj je snano předvídatelný. Cher se s kamerou již ztotožnila, ale Aguilera zůstane jen zpěvačkou. Kdo má rád kabaretnéí estrády patrně hvězdičku přidá, já bych ji raději ještě ubral.

• 17.7.2011  20:52
    Ironclad (2011)

Historická rubačka jako řemen! Velmi realistické podání, perfektni dobové kostýmy i slušné herecké výkony si zaslouží 9/10. Mít trochu větší rozpočet, byla by to určitě klasika. Pro milovníky historických šlágrů povinný snímek. Líbit a moc.

• 23.6.2011  08:49
    Panenská královna (TV film) (2005)

Neduhy nižšího rozpočtu plně nahradil excelentní výkon hlavní protagonistky. První Alžběta, u které jsem měl pocit skutečného ztvárnění.

• 15.3.2011  16:10

Emzáci konečně pochopili, že dostat se do křížku s jedinečnou US Mrine Corps a hispánským civilistou znamená pěknej průser. Kdyby to chudáci tušili na začátku, hned by je přešly choutky po naší drahocené H2O. Stáhli by svoje pryskyřicové půlky, vyslali omluvný paprsek a světlili by si to do jiné galaxie. Zde se scénář opravdu nevyved a Liebesman zřejmě propadl sentimentálním choutkám nebo totální hysterii, oba tyto faktory ovlivnili v některých momentech výborný námět v uslintaný patos.

• 17.8.2010  09:12
    Centurion (2010)

Nic naplat, Centurion je pouhopuohým následovníkem snímků typu Poslední legie, Král Artuš či Apocalypto. Pro mne je Centurion další z řady akčních řežeb zavedených do působivého prostředí. Nic dalšího jsem ve snímku nenašel. Velké očekávání zmařila beznaděj.

• 25.7.2010  13:41
    Agora (2009)

Velmi působivé, kdy odhodlaná filozofka odmítá dogmata a trvá na racionalitě myšlení, ale jak se říká, hlavou zeď neprorazíš. Povedlo se dosti přesvědčivě přiblížit atmosféru jednoho z mnoha náboženských pogromů, kdy náboženský fanatismus spojený s nevědomostí nezná mezí. Snímek je po všech stránkách vyvážený a na velmi slušné úrovni. Nevím co křesťanství více vystihuje, zda nebe nebo právě peklo..

• 13.7.2010  18:14
    Predátoři (2010)

Pouze odlesk výborné jedničky..

• 6.7.2010  17:25

Hrozná nuda, plná klišé amerických teenagerovských snímků. Tohle pokračování postrádá snad úplně vše, hlavně děj! Úspěšné dokoukání vyžaduje zvláštní dávku osobní vytrvalosti a dobrého rozpoložení.

• 11.4.2010  22:41

Není co dodat, po všech stránkách vydřený snímek.

• 3.3.2010  22:36
    Moliere (2007)

Rozverná freska, která příjemně pobaví.

• 28.1.2010  07:48

Není co dodat.......

• 15.12.2009  20:02
    Bruno (2009)

Cohen přitvrzuje a zdá se, že si s Brunem zahrál sám sebe :-)))

• 14.12.2009  13:17
    Znamení (2002)

Celý film provází mrazící napětí z toho co příjde, přičemž je navíc průběžně přikrmováno, tu a tam střípkem "čehosi" co nás začíná děsit. Konec byl sice předvídatelný, nicméně kombinace rodiny v prostředí koloniální vily uprostřed kukuřičného pole a zpočátku anonymních mimozemšťanů, kteří čekají na signál k útoku je fascinující.

• 20.10.2009  17:12

No já nevím, měl jsem co dělat, abych se na to dodíval. Z dnešního úhlu pohledu raději nebudu hodnotit.

• 29.9.2009  14:33
    Trafalgar (TV film) (2006)

Velmi poutavě zpracovaný dokument. Obsahově slušně zahrnul důvody proč k Trafalgaru došlo, o to méně se však věnoval samotné bitvě, kde došlo k velmi zajimavým a individuálním soubojům. Rovněž jsem postrádal širší rozvinutí celé taktické operace a hlavní důvody proč to Villenevue projel, ač sám dobře věděl, že jiný výsledek čekat nemohl. Zároveň jsem pociťoval jistou rehabilitaci Villenevovy osoby, což nemůžu jinak než podpořit.

• 15.6.2009  20:58
    Home (2009)

Působivé záběry, mnohdy až hypnotická hudba, perfektně zvládnutý střih, dokument si výborně dokážu představit na blu-ray. Teď, ale trochu jinak k samotné filozofii dokumentu. Zde si dovolím podotknout, že za valnou většinou globálního oteplení a následných důsledků nestojí jen člověk, ale především pravidelný cyklus oteplování planety, který bohužel nezvrátíme ani nezmírníme. Pouze se na něj můžeme připravit! Člověk by si měl rovněž uvědomit, že dynamická industrializace, vyšší nároky na technologie a komfort mají za následek nebývalý rozvoj vědy a obecného úsilí. Tyto aspekty paradoxně mohou být záchrannými pilíři pro osud přelidňujícího se lidstva a koneckonců naší planety. Dokument mě tedy neoslnil svou náplní ani výborně zvládnutou statistikou, ale jedině svou kamerou. 60 %

• 11.5.2009  13:55

Ne, ne a ještě jednou ne! Více takových komedií a pomalu začnu ztrácet přehled o tom co je to sranda.

• 10.5.2009  22:10

Béčko jak vystřelené z praku..

• 27.4.2009  07:46

Scény s dialogy malého Angela a "velkého čokoládového obra" byly tak emotivní a roztomilé, že tento snímek posunuly podstatně výš než jsem zprvu očekával. Líbilo se mi, že Lee vštěpil každé z postav svou identitu, která lépe převedla celoplošné pojetí na konkrétní postavy. 5 stars nedávám jsen za přílišnou délku.

<< předchozí 1 2 3