Predátor: Evoluce (2018)

V US mládeži nepřístupno do 30 let, takovou vyzrálou myšlenku nelze pobrat jen tak. Díky Arnolde, ať se ti do toho nese...

Mezi vlky (2011)

Nedá se svítit, vyřazovací turnaj asi vyhrál vlkodlak alijašský alias vlk hollywoodský. Na závěr jsem už jen čekal, kdy k alfě přiběhne beta a delta parťák a začnou před finálovým fightem pánečkovi masýrovat ramena.

Gang Story (2011)

Pravá, nefalšovaná, gangsterská. Výborný střih, drive, pocit, že film travá tři hodiny v plném proudu. ju... Frantící jsou v tomhle stylu *1*

Poupata (2011)

Zcela otevřeně nehledě na jiná uznání. Tendeční, trapně šedé, výstřední oničem. Děkuji a podruhé ne..

Hněv Titánů (2012)

Monstr efekty s lobotomickým scénářem řecké mytologie po Emericku. Nu, můžeme se asi těšit i na trojku..

Nedotknutelní (2011)

Neuvěřitelné s jakou lehkostí se dá přednést i vážnější téma. Propletenec obou kontrastů sedl jako kvašák po páteční kocovině. Klobouk dolů, a s povděkem nejen za stromečka.

Tři mušketýři (2011)

Mně tam ještě chyběl lítací slon a podmořský koník. Obávám se, že to vypadá na pokračování.

Super 8 (2011)

Super 8 chtít domů! Prostě a přímo, tyto kinder thrillery nebo asi sci-fi rodinné snímky vstřebávám jako kuřecí pařáty na lačno. V mých očích zklamání téměř po všech stránkách. Zbytečný snímek na který se zřejmě znovu nepodívám.