Prime (2005)

Není to špatný film...ani kdovíjaké veledílo,ale vidět se to dá dokonce i 2x. Hlavně kvůli Meryl,samozřejmě.

Štěstí (2005)

Viděno podruhé s odstupem několika let. Velmi dobrý film,uvěřitelné charaktery. Geislerovou jsem tady nesnášela a Lišku milovala. A Marek Daniel byl taky přesný.

Po krk v extázi (2004)

Gangsterka,za kterou by se ani Guy Ritchie nestyděl. Spád,napětí,humor,skvělé obsazení. Děj komplikovanější a náročnější na pozornost,to mě baví. Plejáda známých tváří,role nejvíc sedne Craigovi,ten je dokonalý,a Sienna si tu svou femme fatalle taky parádně užila. Konec nečekaný a kulervoucí :-)

Proti zdi (2004)

Jeden z mých nejsilnějších filmových zážitků.Film,který mám už deset let v hlavě.

Pavučina snů (2003) odpad!

Pavučina snů není zrovna Kingův majstrštyk,ale holyvůdským umělcům se podařilo z průměrné předlohy vyrobit něco tak strašlivě podprůměrného,že to až bolí.

Santa je úchyl! (2003)

Jízda plná vtípků a černého humoru,jeden z těch filmů,který mě pobaví kdykoli a kdekoli :-)

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Už jsem to s The Wire zkusila jednou. Po dvaceti minutách sledování rozvláčného děje a nesympatických ksichtů jsem to vzdala. Pak jsem četla nejnovějšího Kinga a on tam tento seriál zmiňuje. Nu což,líbí se to mistrovi,pak na tom asi něco bude...A světe div se,špinavý Baltimor mě chytil a nepustil celých pět řad. Komplexní,promakané,naprosto dokonalé.

Klub rváčů (1999)

Film nenudí ani po několikerém opakovaném shlédnutí,právě naopak,opakováním získává na kvalitě. Má myšlenku i poselství podané v šokujícím,krvavém a bolavém anarchistickém balíku. A každý nechť si z toho vybere,co mu libo.

Big Lebowski (1998)

Jedním slovem famózní ! Naprostá bomba,která neomrzí asi nikdy !

Anna Kareninová (1997)

Krásná výprava, jinak k uzoufání nudné. Karenina na facku. Táhlo se to donekonečna a ke konci jsem ji z celého srdce prosila, aby už konečně hupla pod ten vlak a mému i jejímu utrpení učinila konec :-)