Okupovaná kolonie (2016) (seriál)

Bylo by to za tři,ale Josh to vytahuje na čtyři :-)

Pustina (2016) (seriál)

Ponurá,depresívní atmosféra pohraniční,k zániku odsouzené vesnice, postavy,z nichž ani jednu si neoblíbíte a spíš než o detektivku se jedná o psychothriller. Výtečně zahrané,napínavé do poslední chvíle. Excelentní Dušek, naprosto nezapomenutelný výkon. Kdybych to uměla,modlím se za víc takovýchto seriálů,protože to,co naše televize poslední roky produkují, nad tím vážně zůstává rozum stát.

Stranger Things (2016) (seriál)

Absolutní nadšení! jako kdyby někdo vzal to nejlepší z kingovek a namíchal výtečný koktejl. A ty děcka hrají tak přirozeně,že tomu ani nemůžu uvěřit. Plus bezchybná osmdesátková atmosféra. No prostě PARÁDA !!!

The Family (2016) (seriál)

Víc než co jiného mi tento seriál připomíná film Výměna s Angelinou Jolie a ve druhé epizodě jsem zaznamenala i motiv z Obvyklých podezřelých. Ale co,je to napínavé,dobře zahrané,zatím hodnotím vysoko - 4 hvězdy.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Zásadně se těmto kulervoucím show vyhýbám,natolik si sama sebe vážím,ale včera jsem přesto neunikla a část jsem spatřila. Zrovna Adama Mišíka a Chýlkovou. No,musím se přiznat,zdálo se mi to výtečné. Že by se Nově začalo blýskat na lepší časy?

Učitelka (2016)

Musím dát pět hvězd, víc jich není k dispozici. Ve filmu je velmi přesně vystižena normalizační atmosféra, ta připosranost lidí, strach jedněch a prospěchářství druhých. Hlavní postava je ukázková psychopatka, prospěchářská, manipulativní mrcha. Nahlédnutí do normalizační duše československého lidu bylo nepříjemné a mrazivé. Někdo tady napsal, že by chtěl žít v socíku, protože si byli všichni rovni a všichni měli práci. Tak pokud si vzpomínám, vládla mezi lidmi daleko větší nerovnost než dnes a v tomto filmu to bylo nakonec i jasně vidět. mauréry fantastická a Havelka taky překvapil.

Vinyl (2016) (seriál)

Jasných pět hvězd beze stínu pochybnosti.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Nejen že scénáristé (tky) vykrádají castla,ale dokonce si vypůjčují charakter i z Dextera (Zvířák). A to je neodpustitelné. I když na Děrgela se hodně dobře kouká,na víc jak jednu hvězdu to není. Bohužel.

Zkáza krásou (2016)

Kdybych měla pro Baarovou vymyslet přezdívku,bylo by to "JÁ". Z dokumentu přímo křičelo, jak byla tato žena sebestředná,do sebe zahleděná a ať mi případní fanoušci odpustí,také blbá a sobecká. Když mluvila o ztrátě norkového kožichu,který musela prodat,zaznělo jí v hlase víc citu,než když mluvila o smrti matky a sestry. To její pomalé,dlouhé a osamělé umírání s flaškou lze brát jako jistou formu spravedlnosti. Ani náhodou jí tu její stylizaci do oběti okolností nevěřím. Nedokázala jsem ji litovat. Dokumentární práce Třeštíkové výtečná,výborný dokument.

Zloději zelených koní (2016)

Tak hrozně moc jsem se na ten film těšila...ale je to zklamání. Pavel Liška je skvělý herec a Jenovéfa Boková je zvláštním způsobem velmi půvabná. A to je tak vše,co mi z tohoto filmu uvízlo v paměti.