Dating Naked (2014) (pořad) odpad!

Viděla jsem (naštěstí) jen kousek jednoho dílu. Dvě účastnice-oplácaná panna,která se půl hodiny styděla vyjít zpoza rohu,zatímco její nápadník tam stál jako nahatý debil a nevěděl,co si má myslet. Pak jeli na lodi,holka chytla mořskou nemoc a celé rande problila. Ten chudák seděl cca 20cm od ní a bylo mu trapně. Posléze kikina prohlásila,že nehodlá svou vagínku ukazovat každému a odešla. Nu což,že se nechce ukazovat,to chápu,ale proč se tedy hlásila do této soutěže,to mi hlava nebere... Ta druhá holka,potetovaná exaltovaná anorektička,našla hned na druhé schůzce spřízněnou duši,tak se s maníkem hned vychrápala,a druhý den jí na rande přišel další samec s pěkným zadkem,takže byla v háji. Marně se snažím pochopit tvůrce i účastníky této reality šou. Absolutní dno. Příští reality se bude odehrávat kde-ve feťáckém squatu?

Fargo (2014) (seriál)

Výborný seriál,který mixuje všechny možné žánry tak neodolatelně,že se těším na každý nový díl. Ikonický zabiják B.B.Thornton nikdy nezklame a vyšetřující policistku mám také v čím dál větší oblibě. Vrcholnou scénou pro mně zatím zůstává hlasitá hádka ve znakové řeči dvou vrahounů v bistru. To se jen tak nevidí :-). Za mě plná palba. 2. série - seriál si drží svou úroveň,je napínavý,o černý humor rovněž není nouze,také charismatický zabiják nechybí (Honzee). Nemůžu se dočkat posledního dílu a SNAD bude i 3.série. Doufám :-) Po posledním dílu druhé série: trochu si zaspoileruji...charismatický zabiják je jen jeden,akorát má v každé sérii jiný ksicht....no toto.... :-)

Chraň nás od zlého (2014)

Nijak zvlášť si nepotrpím na filmy s tématem exorcismu a tak jsem neměla velká očekávání. Začala jsem se dívat v noci,což nebyl nejlepší nápad (rodina v hlubokém kómatu spí v patře a já se docela bojím) a v půlce filmu se stalo něco zvláštního-film se načítal a načítal a načítal....tak jsem to vzala jako znamení a dokoukala to dnes ráno. Jen těžko uvěřitelný skutečný příběh o posedlosti zlým démonem. Natočený dobře,s několika odkazy na film Sedm,myslím míněným jako pocta Fincherovi. Nemám co bych vytkla, má to napětí,atmosféru a žádné hluché místo.

Interstellar (2014)

No jo,bylo to pěkné,mělo to myšlenku a Matthew hrál skvěle,jenže já si nemůžu pomoct, Mementu to prostě nesahá ani po kotníky.

John Wick (2014)

Tak tedy....jsem mírně zklamaná.Vidět Keanu vždy potěší,to ten jeho indošský sexepíl,ale jinak....těžký průměr.

Loft (2014)

Viděla jsem originál, ten mě velmi bavil, ale toto....spíš podprůměr. Škoda promarněné šance.

Na hraně zítřka (2014)

Emily Blunt se mi nezdá hezká a z Toma Cruise taky zrovna nepadám do mdlob nadšením,přesto mě oba v tomto filmu velmi bavili a stejně tak i příběh. Velmi dobré zpracování,dokonce i s trochou černého humoru. Mimikové nápadití a Brendan Gleeson potěšil. Určitě film,na který se ráda podívám znovu.

Nejhledanější muž (2014)

Místy nudilo,konec excelentní. Labutí píseň skvělého herce Hoffmana. Škoda,že odešel,zrál jako víno.

Nezvěstní (2014) (seriál)

Jsem ohromená. James Nesbitt ve své roli otce,kterému se ztratilo dítě a jemu nezbylo nic než posedlost jeho hledáním,je famózní,jiné slovo mě nenapadá. Seriál dává víc otázek než odpovědí,což je jen dobře. V poslední době se urodilo víc dobrých seriálů,ale tento vyčnívá. Příběh o noční můře každého rodiče + zajímavé herecké obsazení vám nedovolí vydechnout.

Noe (2014)

Poučena většinou zdejších komentářů a nízkým hodnocením,bez velkých očekávání jsem se rozhodla konečně shlédnout onen,jak se mnozí shodli,zprzněný biblický příběh. Dostalo se mi vymazlené,vizuálně strhující metafory o dobru a o zlu,o vině a odpuštění,o touze a naději. O tu potopu šlo až tak nějak v druhém plánu,to byly jen kulisy. Velký dojem na mně také udělal famózní výkon Jennifer Connelly. Za mně pět hvězd,jednoznačně.