Papírová města (2015)

Možno mi už začína kúrovať v tej mojej sprostej hlave ale táto „vec“ ma teda riadne vytočila. Už som videl hada po dvoch utekať, lietadlo cúvať, nacistov židovské prostitútky jebať, aj Tyranosaura kokot si honiť ale takto prijebaný film som ešte nevidel. Naozaj „to“ nikomu neodporúčam pozerať, hrozí nebezpečenstvo úmrtia na predávkovanie kokotizmom. A nakoľko nemôžem udeliť adekvátne hodnotenie počtom hviezdičiek pretože „Odpad!“ jednoducho nevystihuje moje pocity zanechám hodnotenie prázdne. Snáď sa nikto ďalší nedopustí tej istej chyby ako ja. Amen.

Divoká karta (2015)

Konečne po rokoch dobrá Stathamovka. 3.5 / 5

Rychle a zběsile 7 (2015)

Čo sľuboval trailer sme aj dostali....ale nič naviac, ani štipku. Pre mňa je Furious 7 po skvelej 5-ke a vcelku vydarenej 6-tke veľké sklamanie....akčné scény boli vždy pritiahnuté za vlasy ale aj tu existujú mantineli, kedy to už prestáva byť akčný trhák ale rozprávka. A presne to sa stalo vo Furious 7, už sa nie je kde posunúť vpred. Takýmto štýlom budú vo Furious 8 jazdiť na jednorožcoch.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Takýto žáner ma ani v najmenšom neinteresuje a vôbec som to nemal v pláne pozerať . Ale stalo sa a musím povedať , som ohromený. Jediné na čo sa zmôžem je len slovenská klasika... „do piči!“ a sánka padnutá až na podlahe. Bolo to silné, na mňa až príliš.

Maggie (2015)

Arnold ukázal že vie hrať aj seriózne role, nie len kamennú tvár.

Don Jon (2013)

Položilo ma to na lopatky. Pre mňa ako milovníka porna to bol asi jeden z najlepších filmov aké som videl. Strašne som sa nasmial. Len škoda že tam hrá tá stará nechutná ochechula. To je jediná vec ktorú neviem prekusnúť.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Dnes sa mi naskytla možnosť aby moje oči uvideli niečo nevidené, nové a nápadité, jednu nikdy nekončiacu akciu. V dnešnom svete kde zlátanina kundičiek od marvelu zarobí miliardu daláčov a 90% filmov sú len prázdne kokotiny kde sa všetko točí okolo zbraní, aut, super schopností a ženského rozkroku je naozaj zážitok vidieť niečo ešte nevidené. Áno, Max posúva akciu vo filme do iného levelu. Je to veľká jednoliata fantastická akčná scéna bez akéhokoľvek zaváhania stále si držiaca ten svoj extrémny štandard akcie. Poprosím viac takýchto filmov. A Vy všetci čo si honíte nad každou sračkou od Marvelu ktorými tak usilovne zásobuje kiná choďte do piče !!

Projekt minulost (2015)

možno je to prvotriedny výter, no už dávno som si tak pri filme neoddýchol......pre mňa jednoznačne prekvapenie roku

Sedmý syn (2014)

Tá neutíchajúca záplava kokotín je v tomto roku priam udivujúca. A kto by si bol pomyslel že film na ktorý som sa tešil 2 roky skončí ako kôpočka sračiek....ja teda nie. Dokonca ani Jeff nejako nebol vo forme aj keď bolo vidieť že si to užíva ako točenie porna. A ešte jedna záverečná rada ktorou by sa mal Pán Sergej Bodrov do budúcna riadiť. Všetky čarodejnice by mali byť sexi, nie on tam obsadí tú starú obludu pri ktorej by aj Smeagol vynikal krásou.