Logan: Wolverine (2017)

Klenot série X-menov. Fenomenálna rozlúčka dvoch fenomenálnych hercov. Postavy Wolverina a starého profesora X týmto odchádzajú na večnosť spolu s nimi.

Pasažéři (2016)

Aj keď zo mňa vyrástol ateista, a náboženským bludom už od detstva neverím, ešte stále si spomínam na svoju prvú spoveď nášmu miestnemu farárovi. A nie, neidem vyťahovať vtipy o buzerantských farároch a chlapcoch s ulízanou ofinou. Chcem povedať len toľko, že ukončenie tohto filmu, teda možno posledných 10 minút vo mne vyvolalo ten pospovedný pocit. Tú úľavu na duši. Možno som sa zas len o niečo viac pomiatol ale asi si ho budem púšťať tak raz ročne ako terapiu. A aby mala táto skromná recenzia aj nejakú informačnú hodnotu pre teba čo ju čítaš, film sa mi páčil, o hercoch snáď netreba povedať nič lebo ich určite poznáš a na záver asi len toľko, že ak máš rád sci-fi určite ti Passengers odporúčam.

Za sklem (2016) (seriál)

Zakomplexovaný kokoti. Takto jeden môj známy verejne nazval samozvaných filmových kritikov tu na csfd. No a po tomto šoku čo som práve zažil keď vidím, že jediný vysielaný slovenský seriál, čo sa dá pozerať, je na slušnej úrovni a z môjho pohľadu by sa nestratil ani vo svete má okolo 60%, musím mu ja len dať za pravdu. Ste tu banda sprostých kokotov ktorý sa odbavujú na dobrom seriáli len preto, že je to slovenská produkcia a nie nejaký Spielberg.

Osudový dotek (2004)

Ďakujem csfd za to, že som sa skrz ňu náhodne v roku 2016 dopracoval k tomuto filmu...a samozrejme musím poďakovať aj sebe za to, že som si ho pozrel miesto toho aby som išiel v nedeľný večer naháňať kurvy. Ak by som to mal zhrnúť niekomu kto ešťe túto relikviu nevidel....určite si to pozri, len sa neposilni bongom(alebo štyrmi) ako ja lebo ťa to vytre ako cigáň harmoniku a celú noc sa budeš snažiť teleportovať do svojho mládí. Riadna haluška.

Sebevražedný oddíl (2016)

Niekedy mám pocit, že sa štúdia predbiehajú v tom, kto natočí väčší nezmysel. A aj keď určite patrím k tej náročnejšej časti publika a tieto superhdinské filmy neobľubujem, keďže to bývajú spravidla výplachy, Suicide Squad z nich všetkých vyšiel víťazne. Neskutočný kopec srandy!! Snáď ani raz mi nezmizol úsmev z tváre(áno, aj vážne scény boli katastrofálne smiešne). Hercom postavy parádne sedeli. Will Smith snáď konečne od roku 2004 dostal rolu ktorá mu bola ušitá na mieru. Jednoducho zhrnuté, je to doposiaľ najlepšia tímovka posledných rokov a komu sa nepáči potom čo sme tu mali Avengerov, Antmana alebo nebodaj Bman vs.Superman tomu to poviem po lopate ako to hovorí Pán Vaský...Buď sa ti film páči alebo si kokot. HAHAHAHA!

Nebezpečné pokušení (2015)

Pôvodne som dal 2 hviezdy, pretože ak by som sa mal slušne vyjadriť je to neskonalá hlúposť LENŽE dievčatá to zachránili....aspoň teda pre mužskú časť obecenstva ktorej rozumové centrum sídli podstatne nižšie ako v hlave.

Pan (2015)

Tieto „nové spracovania“ rozprávok sú rok od roka horšie. Pri vstupe do kina mali každému zadarmo poskytnúť sáčok na zvratky lebo pri tomto naozaj nešlo nezgrcať sa. Komu sa tento film páčil nech si dá prosím odsať fekálie z hlavy.

Narcos (2015) (seriál)

Bezchybné! 100%

Spectre (2015)

Rozhodne nie najlepší Bond, skôr priemerný keďže Skyfall nastavil laťku vysoko. Musím však pochváliť úvod pretože ten neodpustiteľný bondovský začiatok vždy pretáčam no tento si budem ešte dlho pamätať.

Marťan (2015)

Matt to celkom obstojne utiahne aj sám. Sú tam rozhodne aj nejaké nudnejšie chvíle a práve tam si to pýtalo viac humoru. Inak nemám čo iné povedať. Kto Marťana ešte nevidel, tomu ho môžem len odporučiť.