Americký sniper (2014) odpad!

A viete čo cítim, keď dávam odpad? Recoil.

Amerika (1994)

Mohlo to byť oveľa lepšie... Škoda.

Anabáze (2015) (TV film)

Ako išiel Nikolaev do Ruska, aby mohol prskať na Rusov. A keďže nenašiel nič, na čo by mohol prskať, tak prskal aspoň do mikrofónu pri čítaní komentára... Z hľadiska histórie čs. légií slabučké, ako cestopis mizerné, jedinú výpovednú hodnotu to má iba vďaka záberom dnešného Ruska. Bohužiaľ, na ten celovečerák sa po tomto vôbec neteším, a to som na čs. légie fanda... :(

Anatomie gagu (2008) (studentský film)

Viac sa mi, napodiv, páčila tá druhá časť, kde sa snažia múdre hlavy povedať čosi múdre. Nie vždy úspešne alebo aspoň vtipne - Polívka (!) najmenej a Pojar najviac.

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Nečakané prekvapenie. Labuda výborný, hrá tvárou i telom, cítiť z neho človeka, nie figúrku. Škoda tých pár klišé v druhej časti. Ale týmto smerom by sa malo ísť ďalej, aby sa konečne niekam došlo.

Annie Hallová (1977)

Po 18 minútach som nevedel prísť ani na jeden dôvod, načo to pozerať ďalej.

Anomalisa (2015)

Umenie s veľkým U, aké som vo filme už doooosť dávno nevidel. Prekáža iba neskutočne pomalé tempo - na druhej strane, to tempo je asi nevyhnutnou súčasťou pôsobenia tohoto filmu. Škoda niektorých naznačených a nedokončených odbočiek... Možno v dvojke? :D Edit: Naštudoval som si, čo to je ten Fregoliho syndróm - a nie, tento film ani zďaleka nie je o ňom! :)

Áno, šéfe! (2011) (pořad)

O jednu hviezdičku viac práve za to, že je to bez Polreicha a jeho blbých kecov... Tam, kde sa Polreich nevie vymáčknout a preto povie Ty vole, prípadne niečo horšie, vie Žídek presne formulovať a povie len to, čo treba počuť. A naozaj sa dá odkukať, ako čo variť, a nie ako naštvať alebo rozplakať ľudí.

Ant-Man (2015)

Filmu výrazne pomohli herci a humor (prisolil som hviezdičku), ale realita a fyzika je ešte horšia než u Marvelov doteraz, a to je čo povedať. V rámci žánru ok.

Apokalypsa: Válka světů - Propast (2019) (epizoda) odpad!

Počas asi 5 minút tam povedali cca 5 historických nepresností a cca 10 ideologických blbostí. Farebná škála pôvodne čiernobielych obrázkov totálne nesedí. Jediný prínos je pozerať to bez zvuku, a to, uznáte, nie je ani na jednu hviezdu. Shit.