Nene (2022)

Pobavilo :-)

Bratři (2023)

Za mne důležitý film a je super. Chybělo mi tam pár jejich majstrštyků, ale nechyběly kontroverze. Výběr herců skvělý a matka rodu Dyková byla úžasná. Doporučuji skvělou knihu Zatím dobrý od Jana Nováka.

Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta (2024) (divadelní záznam)

Nojo, zas tu chybí nadhled a smysl pro humor. Si pusťte staré záznamy, když chcete své nedotknutelné dílo mít stále stejné, vždyť je to komická opera ;-) Je to vtipné a pohodové a výkony prostě parádní ;-)

Johnny English se vrací (2011)

bohovksy jsem se bavila. Zkuste si před tím dát pár minut komediálního seriálu z novy.  Policie Hvar... nekoukatelné... naštěstí mi Atkinson spravil náladu.

Cesta do tmy (2023) (TV film)

Až na některé kousky policie a karikatury politika se mi příběh i zpracování moc líbilo.

Kouzelná romance (2007)

Prostě se nechme bavit a tenhle film to splňuje :-) Nejhorší je, že to není k žehlení, protože vizuálně je to skvělý :-)

Desáté království (2000) (seriál)

Dlouho mi bylo skryto, nechápu, a přitom tak ... super :-)

Akumulátor 1 (1994)

Geniální film, super pointa, úžasný výběr herců, mystično, stálo by za to natočit dvojku s AI , která mi teď napsala, že je to " zvláštní film s unikátním smyslem pro humor a surreálným pohledem na svět".  Jak už píše @honzíno, Matrix nebyl první ;-)

Osada - Epizoda 6 (2023) (epizoda)

Já se královsky bavím a moc díky tvůrcům :-) Standa Majer nemá chybu...

Osada - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

On toho debila nehraje... on je :-)  Super Holub v Jarmulce, Majer s polyamorií, jako fakt paráda :-)