GOTFAN

okres Karviná
WEEDLUCK

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.9.2019  23:16

Jsem rád za plno věcí z knihy i když pozměněných. Hodně mě potěšilo Cameo Stephena Kinga. Skupinka dospělých nedělala ostudu skupince děti z prvního dílu. Mělo to mouchy, mělo to hluchá místa , zbytečně moc humoru, ale tři hodiny byly v čudu jak nic. Chvílemi táhlé pravda, ale zároveň i vzhledem k tomu z jaké knihy o jaké tloušťce film čerpal dalo by se říct že to je snesitelný výtah.

• 9.9.2019  23:24

Tohle byl fakt dobrej romantickej film. No nebudeme si lhát do kapsy, je tam plno unreal shitu co by se nikdy nestal, ale bylo to vtipné a krásné. Upřímně tohle bude asi můj nejoblíbenější romantický film ... Možná že je moc nesleduju, možná i proto že to není úplně debilní a je tam Charlize s Rogenem.

• 26.4.2019  21:55

Jeden z těch filmů co asi snad ani nemůže upadnout v zapomnění

• 26.4.2019  00:15

Tak vidím to po těch pár rokach znovu... A už se mi to tolik nelíbilo svou jednoduchostí.

• 14.4.2019  12:28
    Hellboy (2019)

Všude recenze o tom jak špatné to je a v kině se člověk baví od začátku do konce. Děj sice jednodušší ale přitom naprane akcí, vulgarismy, krví, brutalitou ... Prostě konečně něco o čem se dá říct že to je erko.

• 25.3.2019  21:32

Nejvíc to tam potahal Depp, protože v podstatě nějak obsahově zajímavé scény bez nutnosti nějakého vizualu byli hlavně ty kde byl Depp. Grindelwald se začíná ukazovat jako dobrý záporák. Tenhle film už nemá tu atmosféru jako první fantastická zvířata, ale je to mnohem temnější asi jako Potter okolo 6 dílu ale dějově fakt slabé.

• 9.3.2019  23:07

Odlehčený humorný akčňák od Marvel. Budy movie, možná. Vlastně nečekaný zvrat a hlavní herečka, žena kamenné tvaře, nakonec snesitelná.

• 25.2.2019  20:50
    Motýlek (2017)

Nebylo to až tak zlé jen to nemělo zkrátka podle mě uvěřitelnou atmosféru jako film s McQueenem a Hofmannem

• 7.2.2019  10:16
    MOST! (TV seriál) (2019)

Nemám si na co stěžovat. Po dlouhé době u mě zase zabodovalo něco českého. Celkově mi přijde že i když se jednička omezuje v těchto případech na tvorbu spíše mini serii, tedy ucelených příběhu bez plánovaných pokračování, mají co se týče v uvozovkách seriálové tvorby, tu nejvyšší kvalitu. Kosmos, Trpaslík, Dabing street a právě teď most, dokazují že v málu se dá udělat hodně, než držet na obrazovce lidi u seriálu co už jsou pomalu jak šmírování cizích životů ( ordinace, ulice, a další takové na pokračování )

• 6.2.2019  21:42
    Grinch (2018)

Nečekaně nudné a nijak zajímavé pojetí. Zatím pořádně zvládly jen Já padouch jinak nic extra další jejich tvorba.

• 17.1.2019  22:44
    Skleněný (2019)

Kdyby filmy mohli mít sex a rodily by se jim děti filmy co by měli rysy obou rodičů, tak Skleněný by byl dítětem soulože plné lásky a citů filmů Vyvolený a Rozpolcený. Konec trošku přeplácaný ale na svém správném místě, jinak zkrátka zatím po prvním shlédnutí mohu býti spokojen.

• 6.10.2018  00:34
    Venom (2018)

Dějově celkem ... Zpočátku celkem natahovačka no a pak, když už dojde na věc a na scéně je to na co se +- čeká je to podivně uspěchané a místy velmi nezvykle jakoby od něčeho oseknuté. Ovšem Venom a Brock jsou skvělá postava. Jejich vztah se vlastně rozvinul díky spojení a nutnosti jednat rychle taky velice rychle. Venom z hajzla dospěl v antihrdinu. A to je to co jsem chtěl. Za mě dobrá akce, dobre eastereggy a vzhledově pěknou symbionti. Děj byl ovšem jednodušší a celkem zklamání. No a fandové ví do kdy se sedí na filmech u kterých se objevuje MARVEL. Fandové ví , že bxy se mělo sedět až do konce neb čekání bude vskutku odměněno

• 24.9.2018  00:55

To bylo prostě umělecké dílo. Absolutní ukázka odlišnosti. Žádné zajeté koleje jen originalita a vizuální pastva pro oči. Soundtrack podtrhující onu velmi zvláštní atmosféru. Tohle je něco co poukazuje na to že na jednoduchosti lze vystavět něco vcelku složitého a krásného. A Cage tam prostě patřil.

• 23.9.2018  14:54

Připravil jsem se. Shledl jsem Predatora i Predatora 2, na predatory jsem se vykašlal a s partičkou jsme tedy vyrazili do kina. První věc co nebyla na škodu, bylo to, že jsem se na to zhulil. Bez trávy bych asi nadával víc. Zkrátka to byla prostě parodie na to co to mohlo být. Staří predátoři byli hrozbou a lidi byli z jejich příchodu těžce v prdeli a Predátor si užil lov o to víc, ale teď je rok 2018 a už o nich lidi ví snad víc než ví Predátoři o sobě mezi sebou. Ono by se dalo říct, že ten film měl něco do sebe dokud nepřišel velké hovado Predator se svými psi, pak už je to čistě komedie kde pomalu člověk zapomíná na to, že to má mít něco společného s tím Predatorem kde byl Švarcík. No a konec byla taková ta přehnaná třešnička na už tak přehnaných věcech co se děly. Možna by to zachranilo kdyby tam na konci vylezl Švarcík, ale prostě to zabili uplně a tohle mi přijde jako jasná zpráva která říká že starý dobrý Predátor je mrtev. Komedie co si vzala na paškal Predatora ... Ok, ale jako dalši Predátoří film ... Meh.

• 25.6.2018  10:21

Na začátku se to jevilo jako film co by mohl stát za to, ale minutu za minutou se z toho začínal rodit dementnější a dementnější koncept, až to nakonec bylo abnormálně dementní. Popravdě tohle je film co bych nedoporučil ani na jedno shlednutí.

• 28.4.2018  12:33

To byla nehorázná sračka. Hvězda snad jen za efekty a svět ve filmu. Jinak to je totální odpad. Lituji každého čoudíka co jsem tomuhle filmu daroval, aby byl zábavnější. Nepomohlo nic. Nuda od začátku do konce. Už i tak epičnost tomu chybí. Del Toro věděl co dělá. Tohle je jen něco co si hraje na Pacific Rim ale přitom to je jen nadržený pes co Pacific Rimu ojíždí nohu.

• 31.3.2018  10:20

Ten film je hodně hezký na pohled a u některých scén se tajil dech, ale to je vizuál. A to je podle mě to hlavní co film může nabídnout, protože příběhově ... Zkrátka úkoly udělány tak aby opět se líbily na pohled, ale složene jen z jedné části ne jak v knize úkol co dal nápovědu k úkolu kde byl na konci klíč. Děcka ve filmu se snad pomalu nemuseli bát neúspěchu, protože zkrátka vše šlo celkem jak po másle. Hlavní hrdina nebyl až tak sympatický. Velké mínus za takové zjednodušování a místy až debilní urychlování událostí, aby se to do těch dvou hodin a něco vlezly. Chyběl mi Syrinx a mnoho mnoho věcí co by příběhově i vizuálně film určitě posunuli zas někam jinam. Takže pro čtenáře jediné ... Film je slabší příběhově a není ani z daleka tak napínavý, ale je pěkný na pohled a filmový fanoušek si to na pohled užije, ale obsahově bych nečekal až takovou bombu.

• 12.3.2018  21:59

Odlišné a přesto dobré.

• 5.3.2018  10:08
    Everything Sucks! (TV seriál) (2018)

Ve zkratce. Takhle jsem si dlouho u ničeho nepobrečel. Opravdu povedený seroš u kterého mě mrzí, že v tom nejlepším ukončili první řadu. Ale dává to tušit , že i pro druhou řadu lze použít plno dalších věcí co se může pokazit. Ovšem to co jsem zatím viděl bylo nabito emocemi až po okraj. Humor, drama, má to skoro vše až na horror což je dobře .

• 24.2.2018  08:40
    Disjointed (TV seriál) (2017)

Já osobně bych řekl, že to je super sitcom s trávou. Konečně něco kde se v podstatě kašle na alko a ve vedení je tráva. Viděl jsem to celé už dvakrát a opravdu to mám rád. Ne všichni herci mají samozřejmě ty nejlepší scény a nepodávají úplně ty největší herecké výkony, ale v konečném výsledku ta skupina lidí tvoří něco jedinečného. Například Dank a Debbie mají určitě naději na takovou tu huličskou dvojici co by se mohla zapsat do historie huličských dvojic. Majitelka podniku se svým synem taky plní to co by si člověk přál vidět ze vztahu matky a syna co spolu hulí. Třeba takový sekuriťák bývalý voják je určitě dobrá postava a krásná číňanka co se rozhodla věnovat život trávě než li medicíně je taky dobrý nápad na postavu. Zmagořenej pěstitel trávy co si popovídá se svýma kytičkama a prodavačka co zbyla z personalu jsou podle mě trošku slabší postavy, ale jinak zákaznící to zachraňují. Zkrátka se těším na další řadu protože je to fakt povedený seroš pro huliče.

• 18.1.2018  22:23
    Jigsaw (2017)

To tak jednoho dne někoho napadlo, že sedmičku nelze brát jako už dost překombinovaný konec a definitivní pohřeb značky Saw v horším stylu, ale s lidma co divák znal. To se jednoho dne někdo rozhodl, že třeba vykopat tu zdevastovanou věc a co nejvíc jí ztrapnit s lehkým nádechem vytření si s tím vším prdel. Hlavně, že z toho budou prachy, protože lidi budou zvědaví co se bude dít, když už by se nemělo nic dít. Nacpeme tam mrtvoly co budou mít samozřejmě v kůži díru ve tvaru puzzle a jsou total zmrvené, ale jsou po venku mimo pasti :O . Určitě Jigsaw styl. Teď pár nudnejch poldů a co nejvíc divných keců co jsou celkem dost chaotické. A samozřejmě na konci si Jigsaw vybral čistě random týpka co byl v jeho pasti a tak nějak asi z lásky by si ho rád představoval jako svého nástupce i když je to očividně magor co se jeho pravidly řídit nebude. Detektiv je taky zlej náhle má dost problémů a do hry vlezl jen proto, že ta hra se odehrála dvakrát ? Proč ? A uchyl vytáhne nakonec dvě 10 let staré mrtvoly ? Běžte ku*va do p*dele s takovou sragorou. Tohle už s tou značkou těžce vyje*alo. A jestli tenhle narušeny gyzd je nástupce ... Tak Saw budou už jen jatka pro hříšné duše bez šance na záchranu , protože za tím už nebude nikdo s mozkem.

• 26.10.2017  03:55

Fakt dost dobrý marvel film. Mám jisté vytky a ne vše mi sedlo ale jako celek je tento film ojedinělou záležitostí s veskre zatím nejlepším spojením humoru s akcí co mohl marvel vyplodit. Film v člověku probudil emocionální bouři. Napětí, epické scény , plno vztahových zvratů a hlavně kurevsky nadupaným stylem co se vzhledu i rozvoje příběhu týče. Jestli se z toho filmu může člověk blahem posrat ? Jasně, že ano. Bavil jsem se a na male detaily se fakt nedá nic vytknout. A potitulkovky ... Stojí celkem za vyliž prdel. Ovšem jinak ... Skvělá a aplauduji tvůrcům, jež se velmi těsně přiblížili dokonalosti. Smekám klobouk a házím jej z balkónu vstříc jeho novému osudu. Po tomhle budu mít velmi pěkné sny.

• 22.10.2017  18:15
    Nepřítel (2013)

Dost matoucí film. Nebo spíše těžce vstřebatelný a pochopitelný. Tak nějak částečně chápu roli pavouka i rozdvojené osobnosti a přesto mi tak nějak chybí přesné vyznění myšlenky. Kolem a kolem mi příjde, že co se týče vztahů mělo to takové chaotické pojetí, že nakonec vůbec nedokážu pochopit proč se tedy nakonec pavouk objevil v konečné scéně.

• 22.10.2017  10:59

Je to jak pohádka pro dospělé o zbohatlíkovi a jeho rodičích ( princ a královna s králem ) do jejichž života vstoupí relativně chudé děvče ( selka, popelka, a další takové postavičky ). Samozřejmě se do sebe zamilují, ale tentokrát je princ na vozíku a zhnusen svým současným životem a možnostmi jak nakládat s volným časem ( není divu ). Ale kdyby mi do života vstoupila takhle ochotná Clarková ( Je jedno jestli by to byla Emilia nebo Louise) tak bych to celé přehodnotil a dal tomu šanci. Což se tentokrát princ rozhodl nechat být a nechtěl nikomu vyset na krku. V konečném výsledku je to strašně pěkné, dokonce mi to vehnalo slzy do očí, ale oceňuji to, že to není pohádka s tím nejvíce možným šťastným koncem. Konečně zas někdo našel odvahu ukončit lovestory pochmurněji a to se cení, protože život není vždy to nejšťastnější co může být. Nelituju ani jedné minuty strávené s tímto filmem, přestože jsem si myslel, že to zkouknu jen kvůli tomu abych si užil Emilii i někde jinde než v GOT. Samozřejmě jsem si jí užil víc než dost, ale film mě překvapil :) Doporučuji, přestože na romantické věci většinou sám nekoukám , protože se slečnou po boku je to lepší. Tentokrát jsem to zvládl i sám :D

• 21.10.2017  18:00

WOW. Lituju, že jsem to neviděl dřív. Že jsem se tomuto filmu tak nějak vyhýbal kvůli nedůvěře v to, že to může být dobré. Ale opak je pravdou. Nemohu říct nic jiného než, že to je jeden z nejlepších filmů co jsem viděl. Ukamenujte mě za to klidně, ale tohle je nejlepší role Al Pacina. Rozmanitost celého filmu je neuvěřitelná. Možná jsem tak trochu zkažený, ale tak nějak jsem doufal v ten konec horší pro lidstvo. Ale i tenhle konec je nakonec dobrý.

• 16.9.2017  12:42

Hodně se mi to líbilo. Jen si myslím, že nikde na světě není tolik chápavých lidí na jednom místě.

• 11.9.2017  15:00
    Big Lebowski (1998)

Podle mě neexistuje lepší komedie. Herecké výkony na špici. Hlášky takové, že se neomrzí. Miluju ten film a už ani nevím kolikrát jsem ho viděl, ale bylo to fakt hodněkrát. Ještě nějaký ten čas a snad se dostanu k tomu abych si konečně dal i tetování s tématikou tohohle filmu.

• 10.9.2017  23:03

Jedinečná záležitost. Opravdu kvalitní film. Hotové mistrovské dílo co mě příjemně překvapilo. Asi si dám celou trilogii za sebou.

• 3.9.2017  23:33
    Pokoj (2003)

To je tak originálně debilní. Tohle se jen tak nevidí.

• 3.9.2017  09:59
    Kmotr (1972)

Já ani nevím jak ten film ohodnotit. Popravdě jsem u toho strávil skoro tři hodiny a vlastně mně překvapilo, že to najednou skončilo a já si z toho neodnesl skoro vůbec nic. Nebýt kámoše vedle mně, tak asi ani nepochopím co ty postavy zamýšlely. Chápu, že to je určitě zpracováno srozumitelně, ale já jsem nějak nemohl přilnout k žádné postavě a místy sem při jejich mluvení zkrátka nechtěně vypnul a ze slov se stalo něco co jsem nebyl schopen vnímat. Nebavilo mě to a asi to bylo i tím že jsem ten den neměl moc asi náladu na tak dlouhý film. Někdy to zkusím znovu, ale teď jsem si z toho filmu neodnesl nic a byl jsem rád že to skončilo.

<< předchozí 1 2 3 4 5