burton

burton

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 9.2.2021  09:14

Bída k uzoufání a nezachránil to ani ten, jehož jméno nesmíme vyslovit. Dort děje je rozsekaný na jednotlivé kusy a rozdán na talíře u obrovského stolu v téměř temné místnosti, ponuré, věčně zablácené, se sem tam visícími cáry roztrhaných záclon. Servírování jednotlivých chodů na sebe nenavazuje, takže si vážně nepochutnáte. Ale zkuste to.

• 31.8.2020  09:55
    Gentlemani (2019)

Luxus na entou. Tak to mám ráda. Vyšperkované dialogy, perfektně vykreslené postavy, báječné obsazení. Gangsterka, skvělá, super muzika. Taky zde nenajdete žádné honičky v autech, což, třeba pro mě, je megaplus, páč honičky v autech mě fuck neberou. Takže tady nejsou, zato je tu plno finesních zvratů v příběhu a jedno opravdu velikánský....ale mrkněte se :) a uvidíte.

• 6.5.2020  12:54

Všichni ostatní jim dělají docela dobrý křoví. Který tam ale musí bejt, to zase ne že ne. Je to milý. Nemusíte moc sledovat, jen poslouchat. Je to konverzačka s moc vtipnými dialogy, které trošku od druhé půle ubraly na jedovatosti a nabraly na střelenosti....nebo tak nějak. Zdejší moji oblíbení mrmlalové promiňte, ale mě se to líbilo, páč nesrovnávám, Keanu a Winonu mám ráda a prostě si to užívám. Rrrrrrr....rrrrrrr....rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D :D.

• 6.5.2020  12:32
    Řbitov zviřátek (2019)

Sorry jako, ale tohle byl zase přeťap. Těšila jsem se na zvířátka, jak budou strašit na hřbitově. Knihu jsem nečetla a po shlédnutí této hrůzy se ani nedivím, že ji King nechtěl dát do placu a že i jemu z toho bylo na zvracení.

• 3.3.2020  15:54

Artové, povídkové. Super všechny tři "Na Draka".

• 7.2.2020  20:39
    Joker (2019)

Chuakin je džoukr odjakživa.

• 11.11.2019  09:51
    Čertí brko (2018)

Anděla Páně nepočítám, páč ten je vysoko vysokoooooóóóó na nebeském piedestalu mých oblýbených pohádek.. Ale tak mi vychází, že tohle je nejlepší pohádka evr za posledních asi tak 24 let. Měřím české pohádky podle míry trapnosti. Tahle není trapná vůbec. Všechny postavy jsou vtipné, nápadité, krásné (dcera hostinského) a bubeník je báječný idiot. Čertí služební vybavení je luxusní a - pozor bojler - musíte se podívat, páč na konci uvidíte Bonifácův poslední a nejnovější vynález. Kdo ho neuvidí, musí si to pustit znováááá :D. Hříchu zmar!.....a veličenstvo, jak ste nás našel? Řvali ste jak na lesy!..........a škoda, že láska neni hřích......

• 3.11.2019  18:02
    Lajka (2017)

Jsem nadšená. Super loutková pohádka o tom, jak Lajka nezahynula ve vesmíru, ale vzbouřila se protiv vsjech a žije se svými přáteli zvířátky na jiné planetě. Klimte, vížebytě za tohle před asi tak 60 lety poslali nahého na Sibiř???

• 11.10.2019  11:28

Alenka zase jede. Udělala dobře, že si tenkrát nevzala toho idiota Hamiše. Slovní i jiné hrátky se Sašou Časem jsou nádherňajsové. Přestaňte nadávat na Depku, je dobrej. RysaIfansa jsem vůbec nepoznala. Když jsem si ho přečetla v titulkách, musela jsem si to pustit znova. A královna Helena s obří hlavičkou je moje zamilovaná postavička, bez ní by to nebylo ono. "Všem jim usekněte hlaaaavuuuuuuuuu!" Bílá královna je tu trošku míň bílá a jakoby....hm...olezlá? Tak nějak. Se mrkněte.

• 11.10.2019  10:40

Malarkey to vystihl. Přesně tak. Kolem samí debilové a oni dva se musí nutit, aby se pohádali a jsou vlastně pořád v těžký pohodě. Kromě toho jsem už stará a tak tenhle příběh je zcela mimo cílovku, ve který se pohybuju. Pro začínající rodiče za tři s orvanýma ušima.

• 30.9.2019  09:43

Dekadentní podívaná. Od počátku do samého vražedného konce jsem se náramně bavila a tetelila blahem z té zvrhlé podívané. A musím říci, pánové, že dokonce i já, vyhlášená krasavice, jsem padala s otevřenou pusou před uhrančivou, v tomto případě uhrančivě zlomyslnou, krásou Amber. A Jime, můj sladký Jime, tys mi zlomil srdce. To tetování, ten ohyzdný škleb, ty žluté zuby a ty hadry a zlaté prsteny a TEN taneček v lijáku u popelnic před barákem, to mě teda dostalo. Nikdy bych si nepomyslela, že až Tě takhle spatřím, budu Tě milovat ještě víc.

• 17.9.2019  19:53
    The Hero (2017)

Další z vyděračských spektáklů, které nemám ráda. Vůbec mě to nedojímá. A co jako? Mě by zajímalo, jak žil předtím. A jestli vůbec žil. Je to samoúčelný vyděračský sladkobolný drámoš jednoho starýho sobce, kterýho zhoubná nemoc posílá pod kytky chvilku po sedmdesátce a on se cestou ještě stačí sobecky zamilovat.

• 17.9.2019  08:56

" Hasta luego" "Didoprdele" Dala jsem to na podruhé. Pekelně se soustředila, abych pobrala všechny jemné finesy černého humoru, kterými je toto dílo prodchnuto. Temný a záhadný El osamocen kráčí za svou pomstou, aby nakonec osvobodil nejen svou temnotou poznamenanou duši, ale....to uvidíte. Jednotlivé postavy jsou kontrastní a každá má svou originalitu. Samozřejmě, někteří z vás si všímáte jen Johnnyho Deppa. Jasně, právem. Je tu doslova na ráně a opravdu se zde stává nesmrtelným. Noa to PTZ - El už nesmrtelným dávno je. Tak je to. Nebudu tu psát o tom, jak se mi všechny postavy líbili. To musíte vidět. A důrazně doporučuju u toho neštrikovat, jako já prve, ale fakt se dívat, poslouchat a furt něco extrovnějšího od tvůrců nečekat, páč tohle už je extrovnější.

• 10.7.2019  11:40
    Albatros (2011)

Kdo by to byl do té Jule řekl?..... Takže, dívala jsem se a chvílema poposedávala jak matka kvočna, v obavě a zároveň zvědavosti, jak to bude dál? A zároveň toužila být i rebelkou, i dcerou svých rodičů a vzpomínala na svou rebelii v těch sedmnácti.Mohlo být i hůř a vy se podívejte.

• 8.7.2019  15:41

Mám tě rád...mám tě rád...taky tě mám rád...... no a pozor, bojler: po shlédnutí tohoto bych vám chtěla říct, že byste se především měli mít rádi, vážit si toho, co máte a když už se vám poštěstí si někde něco nahrabat a je tam toho tolik, že to nemůžete unést, tak to tam prostě nechte. Noatoje z mentorování vše. Jinak to byl vážně sqělej biják, nervy, jak špagáty.

• 8.7.2019  15:33

Aha! Woody nejprve vypadá, že po cestě někde umře na stáří, ale opak se stane pravdou. Jak já řikám: dělej, co máš rád. Kosťa je dobrej, povedená dvojka rangerů. Noa navíc, jak už jsem říkala, miluju tyhle pomalý filmy: téměř žádná akce a pak, když na ní dojde, je to rychlý a bezbolestný, přesný a překvapivý, žádný uširvoucí songy a nekonečná agónie honiček a třískání do břich a nosů, kdy zúčastnění neane to zabalit. Hlavní hrdinové jsou sehraní, moc toho mluvit nemusí, sem tam megavtipná hláška, nekonečná krajina bez ničeho, rozťatá prašnou silnicí a po ní se za zvuku skvělé melodie blíží auťák....světlehnědá hlína, šmolkový nebe....autentický, báječný. Můžu si oči ukoukat! Za mě štyry a třičtvrtě. PS: Kathy Bates nemám ráda, je hnusná všude, takže tady jí to vážně sedlo. Jinak klasika, policajti vylíčení ve všech svých idiotských barvách, šerifove tu korupcí nezasaženi. Rozhovor Kosti s Clydeovým tátou si nenechejte ujít, neabyste šli pro pivo, čůrat, nebo nedej Bože ještě něco jiného! Štrykovat taky nebudete!

• 6.7.2019  19:13

Asi nejsem normální, když tak hledím na to hodnocení tu. A nebo normální právě jsem. Ale: když jednou - rok už si nepamatuju - vyhlásili Johna Malkoviche nejvíc sexy mužem Ameriky a tím pádem taky celýho světa, smála jsem se ještě druhej den. Ten slizoun, co vypadá jak Eulálie Čubíková? No tak to už rovnou můžu být i já ajeúplněšumák, co jsem za pohlaví. Něco vám povim: v kůži Johna Malkoviche bych nechtěla být ani náhodou. A tohle jsem si pustila ze zvědavosti. A jak dobře víte, zvědavost se nevyplácí. Takže jestli chcete být nevyplaceni, směle se na tuhle nechutnou věc podívejte.

• 28.5.2019  19:26
    Váha vody (2000)

Podívejte se na to a hlavně nečtěte mimózní obsah filmu, který tady na CSFD spáchal oficiální distributor. Není to špatný, atmosféra tu je. Ale akorát se mi to prostě nelíbilo. Udělala bych jeden film, ten s příběhem před sto lety. Divnou omáčku z doby dnešní vyházet.

• 27.5.2019  07:49

Je to strašný, pitomými a nudný. Zelenej blátotlačák se nepoved. Myslím, že občas trošku hapruje perspektiva, zeleného bláta je privela a navíc,to druhé zelené bahnisko je volaaké odfláknuté. Všichni mi pořád říkají, že jsem naivní a moc hodná. Noale tady Liv je na tom daleko hůř a nic jí nepomůže, že je hezčí,než já. Uvidíte. Joaještě - oba mají ofinku,to je tak blbý.

• 20.5.2019  21:15

Dokument zábavního typu, docela hloupý a neuspokojující mojí touhu po jádru pudla. V dokumentu je vyslovena a nezodpovězena spousta otázek Je ponecháno na divákovi, aby si to přebral po svém a to není, alespoň ne pro mě, přijatelné. Otázek typu: a je to tak?, a bylo to tak? a opravdu?, a kde se vzala? a je možné? je daleko víc, než je ve slušném dokumentu slušné. Také neustále opakovaná alibistická : údajně a když a tvrdí se a možná, že..... mě vážně lezla krkem. Historie je daleko složitější, propletenější, zajímavější a nejde ji nabušit do pouhých 42 minut.

• 6.5.2019  13:09

Tý jo, to je ale super nápad! Zmenšit se a zachránit tak naší Planetu! Hustý. Akorátže škoda, že se někdo zmenšit nemůže - proč, to se dozvíte - nebo ještě hůř - nechce! Styďte se, VY, co se nechcete zmenšit a zachránit Planetu! Matt je klasicky báječnej, Christoph tady sladkej a roztomilej - zkrátka je to skvělej herec,chlap mnoha převleků a tváří. Noa Hong Chau bych doma mít nechtěla, nedala by mi pokoj, dokud neuklidim a pak by mě zase nedala pokoj, dokud někoho nezachránim.

• 6.5.2019  12:54

Celému filmu dominuje nádherná modrá barva. Uvidíte. Krásný příběh, kde všichni pracují, žijí, milují, odvykají si a nebo naopak přivykají. Alyssa Milano je skvělá, kouzelná a má mámu, co je blázen do koní a tátu, který je zase blázen jen tak. Překvapilo mě, jak Iron Man vypadal bědně, než se dal na dráhu Avengera. Jasně, že ho znám už dávno, ale tady měl asi nějaký svý růžový období...nebo VTF.... TVL :D:D...no, prostě uvidíte. Pro mě za pět.

• 6.5.2019  12:45

Odjakživa si říkám, že někteří provinilci zaslouží spíš metál, než trest.

• 6.5.2019  12:31

Není mi jasný, co se myslí tím "promarněným potenciálem", který občas někdo z vás zmíní v komentu u nějakýho filmu. Po boji je každej generálem a tak jsem zvědavá, jak byste třeba tady ten potenciál nepromarnili. Jakože čím? A zrovna tady. Však z tohodle seasi už moc vytřískat nedá. Ledaže by pak do jezírka nasadila piraně a do pár koutů na zahradě zasadila masožravky a do kompostu taky nějakou bestii....a v knihovně umlátila šéfku za regálem nějakým tupým předmětem, ale touž by byl jiný film. Je to něžný, snivý, trošku praštěný a malinko patetický a Jessice sedí tyhle role, páč asi jinej kukuč zatím neumí. Joatrošku bojler: to s tím klukem je průhledný tak, že jsem málem dala jen dvě hvězdy.

• 6.5.2019  12:21
    Anon (2018)

Zajímavý. Budoucnost, kde ti můžou vymazat okamžitě a střelhbitě to, co právě vidíš. Takže jsi okamžitě a střelhbitě slepej, jak krtek. A další věc je, že všichni detektivové, i v tý nejvzdálenější budoucnosti, si prostě musí to cigárko zapálit. Jakože ti vymažou vidění, ale vaporizéry nic? Divnej futuristickej film. Znepokojivej. Taky nechci, aby mě někdo pořád čekoval....ale...vlak už je rozjetej. Takže pro začátek přestaňte kouřit.

• 6.5.2019  12:11
    Déjà Vu (2006)

Deja Vu, jak ho vnímám já, to rozhodně není. Časový paradox tu nefunguje, spousta věcí mi připadá nemožná i s opravdu velikou nadsázkou. Ale tak dobře, je to prostě příběh o tom, jak jeden detektiv chce fakt docela zoufale předstihnout čas, aby něco a někoho zachránil.

• 6.5.2019  12:06
    Složka 64 (2018)

Knihu jsem četla. Jak pořád říkám, nejde všechno, co je v knize, nacpat do filmu. Takže nakonec tenhle příběh je hodně jinej, než předloha. Ale to nevadí. Dobrý to je. Kdybych viděla nejdříve tohle, rozhodně si jdu knihu půjčit a přečíst. A to je moje doporučení. Mrkněte se.

• 6.5.2019  12:04

Chjo, mám v poslední době docela štěstí na bijáky, který mě k smrti nuděj. Tenhle je jeden z nich. Prostě, od začátku víte, jak to dopadne a od začátku vás štve, jak to furt ty tvůrci okudrdlinkovávaj takovýma zvratama, jakože výhybka je vyhozená jinam...a tak. Soráč, já vim, že se to fakt stalo a že to byla slavná zástava rozzuřenýho vlaku, řítícího se bez idiotskýho strojvedoucího někam na město plný nevinnejch nicnetušících lidiček.

• 6.5.2019  12:00

Woody je veliký charismaťák a i jeho záporná postava má veliký drive. Jak nepodlehnout kazatelský demagogii v podání takovýho chlapa? Nicméně, tohle kazatelování není bez mráčku a mrtvoly, plovoucí po řece směrem od kazatelova města jsou záhadou, kterou je třeba vyřešit. A to dostane za úkol ranger Liam Hemsworth, který ale naneštěstí podlehne naléhání své krásné ženy a vezme ji na cestu k hranicím Mexika s sebou. Noa na velký problémy je tím pádem zaděláno a vy zjistíte, že hodně věcí není takových, jak vypadají.

• 6.5.2019  11:39

Zajímavý pohled do života člověka, který celý život pracoval mozkem, řešil kriminalistické případy a teď mu ten mozek vypovídá službu. A on se přesto snaží dělat dál to, co dělal celý život - vyřešit zločin. A Vy si až skoro do samého konce filmu říkáte: je to jen jeho nějaká utkvělá představa? Nebo je to fakt a na klinice se něco nekalého děje? Napínavý, akční....ale i dojemný.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16