ewi

student

ICQ: 341651495

<< předchozí 1 2
    • 12.6.2017  23:23
    Případ pro exorcistu (TV seriál) (2015)

Jednoznačně příjemná detektivka s krásně nesympatickými postavami, nekýčovitou poetikou (snídaně na vesnici), skvělou kamerou (která balancuje trochu na hraně parodie - což mi ale při tomto pojetí seriálu vůbec nevadí) a se scénářem, který víc než vlastní zápletku zobrazuje (tragi)komičnost jednoho pidiaturního kriminálního oddělení kdesi v Olomouci. Herecké výkony byly přesvědčivé (alespoň u hlavních hrdinů) a jeden speciální velký lajk dávám Kláře Melíškové za její naprosto civilní a uvěřitelný projev, žádné vyumělkované přehrávání.

• 7.6.2017  00:57
    Brooklyn (2015)

Velmi prijemne civilni komorni drama. Zadne melodramaticke vybuchy a necekane zvraty, takze je vse naprosto uveritelne. Pata hvezda za mile herecke vykony a prijemne herecke obsazeni (zadni prvoplanovi krasavci a krasavice, jak byva zvykem, spise takovi lide odvedle)

• 8.4.2017  13:22

Bláznivá komedie, takže stupidní zápletka, klišé nad klišé, spousta cukru a happy end icluded.. Ale když tohle přijmete, tak vás čeká oddechová a opravdu vtipná komedie se skvělým Elyasem v hlavní roli

• 22.3.2017  23:12

Z pohledu dane zeny je to naprosto pochopitelne - potkala cizince, zabouchla se, manzela neopustila, ale na vzdy na to bude vzpominat...ale proc sakra se zblaznil on do ni? bud ji kecal nebo nevim, proste nechapu, proc pro hlavniho hrdinu by melo jit o jakkoliv nezapomenutelny vztah, ktery ho primeje nechat se tam jednou rozprasit...ano, hodne jsem se snazila tuhle "logickou" chybku prehlednout, protoze jinak je ten film fakt super, ale proste to nechapu...mozna, kdyby vic rozpitvali osobu toho chlapika...ale jinak me to hodnoceni srazi o 1-2* dolu

• 23.1.2016  12:50
    Nexus (1994)

"Moc není vždycky pravda a pravda není vždycky moc. Moc toho nevím..." .... Aaaa... tenhle film jsem opravdu celý probrečela, smíchy. To je tak strašně strašné! Ty dialogy! "Kdo jsi?" "Zilie" "Jak ses sem dostala?" "Nevím. Kde to jsme?" "Také to nevím" "Ty jsi nikdy neviděl ženu?" "Ne, nikdy" "Takže ses ani nelíbal?" "Ne, co to je?" [polibek] "Takže ty ses už líbala?" "Ano" "S kým?" "S tebou, když jsi spal" WTF?!! Čeští herci jsou třešnička na dortu. Prostě až budete ve 4 ráno zhulení a opilí a budete se chtít na něco podívat, Nexus je jasná volba.

• 14.10.2015  16:36

fajn jako studentska absolventska prace v kategorii "specialni efekty", ale jinak to pusobi jako powerpointova prezentace o hovne, do ktere nacpete vsechny efekty, ktere powerpoint nabizi, abyste tak zamaskovali absenci jakehokoliv deje, napadu nebo pointy

• 1.6.2015  13:43
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

Pro mě to bylo první setkání s anime - viděla jsem to až od druhé půlky a k tomu v kuse navíc v lehce "pozměněném stavu mysli". Tím by se asi dalo vysvětlit, že jsem to občas těžce nechápala - a závěr jako WTF? Ale rozhodně to byl zajímavý zážitek a pro neznalce anime motivace zkouknout víc děl tohoto žánru.

• 25.1.2015  13:51
    Vrtěti psem (1997)

Nejenom, ze me film dost iritoval a pozdeji uz jenom nudil, on ve me nezanechal naprosto nic. Zpetne jsem ani po precteni obsahu nebyla schopna rict, o cem to bylo ani jestli jsem to vubec videla. ...

• 11.1.2015  01:43

Je to audiovizuální onanie, ale ta atmosféra je jedinečná, co záběr, to slast. Celkové vyznění, navíc umocněné závěrečnou scénou, připomíná další můj oblíbený film Kontroll. Za mě jednoznačně ano.

• 20.10.2014  23:44

Film plný podivných dialogů, surrealistických scén a ... nekonečných záběrů na koně .... .... mísí se ve mě pocity "co to jako k čertu mělo být?" a "no dost nudný ale vlastně docela příjemný film", takže kompromis 2*

• 23.8.2014  22:59

Další, další, další....další český film o hovně. O stále stejně trapných zoufalcích v podání stále stejných herců. Film, jakých Hřebejk a další produkují mraky. Tenhle se ale narozdíl od všech těch dalších filmů nesnaží tvářit, že je o něčem, že přináší zásadní sdělení nebo nečekanou pointu. Absence jakéhokoliv naředění oné hutné syrovosti považuju za velmi příjemné. Nebýt toho hrozného komoleného nářečí, které vůbec do dané oblasti nespadá a v podání pražských herců působí jak pěst na ucho, mohly to být 4*.

• 30.5.2014  01:09

Wow! na to, jak se mi vetsina filmu o Harrym prilis nelibila (oproti knizce), tohle bylo proste wow...uz prvni cast 7. stala za to, az me prekvapila temnou atmosferou, ktera se ani trochu nepodobala tem rozjuchanym detem na chodbach Bradavic z drivejsich dilu...ale tohle mi doslova vyrazilo dech! bitva o Bradavice, Snape...skvele!

• 9.5.2014  18:53

Tak trochu příliš lyrické... dlouhé záběry na školní pozemky, brečící Hermiona, Harry s Ginny... sice to dotváří atmosféru, konečně to ukazuje Harryho a přátele jako normální puberťáky a ne malá děcka, ale děj to nikam neposunuje... akční scény byly úplně zabité, Jeskyně dost chabá... nicméně závěr (věž, Snape) byl skvělý, temný a beznadějný

• 7.1.2014  22:06

Tleskám nad precizní a nikoliv prvoplánovou kamerou, myšlenkovou hloubkou, která neustrnuje na sentimentálním klišé o stárnutí a jasnou inspirací Fellinim aniž by film jeho dílo kopíroval...kdybych neměla zásadu, že do TOP 10 mohou pouze filmy po druhém a vícerém shlédnutí, už teď by Velká nádhera obsadila čestnou příčku. Edit: napodruhé je to snad ještě lepší. TOP 10.

• 26.12.2013  22:41

Boze to bylo ale stupidni....

• 6.12.2013  20:52
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Co do politickych klicek super, atmosfera, hudba, super...ale to, ze uz od druheho dilu se zacina daleko vic resit kdo s kym spi, me proste nebavi... jen cekam, kdy postavy zacnou resit sve vnitrni boje ve stylu "vis Franku, nekdy si rikam, jake by to asi bylo mit deti"... nevim, asi jsem od toho serialu cekala, ze bude min "hloupe hollywoodsky" ... jeste nejsem ani v polovine a uz ted si nejsem jista, jestli se mi vubec chce na dalsi dily koukat...

• 1.4.2013  21:24

Proc, proc nehral Steve Buscemi, ale Tim Roth? Ten clovek mi naprosto nesedl, jeho prehravany skleb mi vubec nepomohl odhalit jeho momentalni motivace a uz po 5 minutach filmu jsem se podvedomne pokousela ho z obrazu nejak vyignorovat. Hrat tam Steve Buscemi, dokazu si predstavit, ze by to bylo na 4*.

• 27.2.2013  15:19

"Coze? ty ji nechces dat ledvinu? Ty ji musis dat ledvinu. Jen kvuli tomu jsme te stvorili. Ale stejne te miluju" "ja tebe taky mamiiiii" ... jo jo, zcela uveritelne drama o tom, jak je super umirat a o tom, kdo rozbreci soudkyni

• 28.12.2012  22:47

Cekala jsem, jaka to bude hruza a nakonec mi to prislo docela vtipne..a *navic za Kromeriz :-)

• 25.11.2012  21:53

Tak takhle neuveritelnou patetickou sladarnu jsem nevidela od dob Forresta Gumpa. Ten se ale netvari jako neco, cemu bychom meli verit (protoze je to prece na podklade skutecnych udalosti) ... proti tematu nic nemam, ale civilnejsi a mene mainstreemove explicitni ladeni by tomu prospelo ... mozna bych mluvila mirneji, kdyby to nemelo na CSFD 92% a vsichni mi pratele tomu nedali 5*, ale me to opravdu nenadchlo, sorry

• 25.11.2012  21:22

Nevim, proc maji nekteri predstavu, ze snimek o Kube by mel byt blaznivy a potrhly. Podle me snimek presne vyjadruje Kubanskou atmosferu tak, jak si ji ja z navstevy teto zeme pamatuju. Lide energicti, kteri si uzivaji zivota vsemi smysly, ale zaroven v sobe maji uveznenou nejakou tragiku, snad ze ztraty blizkych, kteri podnikaji nebezpecnou pout na pochybnych plavidlech do Ameriky, snad ze ztraty schopnosti seberealizace, ze ztraty smyslu nejakeho snazeni, kdyz stejne nemohou dosahnout na to, co chteji... a toto vsechno v tomto filmu je. Ano, dilka jsou znacne nevyrovnana co do zpracovani i kvality a ani jako celek nedrzi prilis pohromade, ale atmosferu teto zeme odhaluji verne. A at se jdou vycpat vsichni, kteri maji pocit, ze Kuba je jen nejaka naivni exoticka zemicka plna naivnich exotickych lidicek...

• 30.5.2012  17:20
    Past na rosomáka (2002)

Hmmm, kdyz mate pocit, ze hlavni hrdince nekdo vykradl hlavu az do posledni mozkove bunky, nelze s ni sympatizovat. A koukat na tuhle romantickou komedii dyl, asi by i me mozkove bunky spachaly harakiri. Odesla jsem z kina v pulce. A klidne mi nadavejte do pseudointelektualu.

• 18.4.2012  23:11
    Neklid (2011)

Totalni kycovina od mrtveho Japoncika s tragickymi vzpominkami na Nagasaki a neposlanym dopisem, pres sestru, ktera byla drive tak povrchni a jen diky Anabele prozrela az po obvinovani rodicu, teticky, lekare a nasledneho uznani, ze to neni jejich chyba...ach, jak dojemne...chybel uz jen mrtvy krecek

• 14.4.2012  23:35
    Děti sledující noční vlaky (studentský film) (2008)

film teda jako nic moc, ale autor je proste typek

• 25.11.2011  23:33
    Binární bedna (studentský film) (2010)

Skvely film, ktery "nema vyznam" pro nematematiky (viz komentar uz.noby), avsak lide znali se kralovsky pobavi:)

• 14.11.2011  16:02
    Jízda (1994)

nemam rada Buty a film o 2 nadrzenych zoufalcich a jedne retardovane-nenapada me slusny vyraz-jak si bezstarostne uzivaji jizdu po poli a jinych ceskych krasach me vazne nedostal...* navic za zaver, nad kterym se mozna i clovek muze zamyslet

• 8.10.2011  19:29
    Strach (1993)

Ach, proč hraje Khan v naprosté většině kladné hrdiiny, kteří mají, už z bollywoodské definice, naprosto nudné scénáře, na nichž nejde dokázat, že ten herec umí hrát? Film, který stojí a padá s Khanem a jeho maniakálním hihňáním...jaká škoda, že i tady funguje typicky bollywoodský hrdina-ex-machina a záporňák jde do pekel...Jinak první aspoňnaindiihluboký indický film, se kterým jsem měla tu čest

• 20.9.2011  23:01

achjo...nemam nic proti Dustinovi...mozna to delal ten blby dabing....ale ja to nejak moc neprozivala

• 20.9.2011  00:37

na tomto filmu bych vyzdvihla postavy - tak uveritelne, zive, skvele zahrane...krasne a citlive propracovani vztahu mezi nimi...myslenkove velmi bohate a ve spouste veci se clovek proste poznava...presto, ze tento film ma snad vse, co by mel film mit, nechal me kdoviproc zcela chladnou...

• 29.3.2011  16:59

co to sakra bylo??! od zacatku do konce jsem se smala jako nezrizena protoze proste....tohle neslo...dialogy byly bud k smichu (a fakt nejsem priblbla pubertacka kterou rozesmeje slovo sex) nebo byly totalne vysinute a chovani postav taky...ne ze by zamysleny dej byl spatny - film o outsiderech beru a myslenka, ktera z toho mela vylezt taky nebyla zla...ale ne TAKHLE!... jak mohl Jack goes boating na nekoho pusobit jako "silny film o obycejnem zivote" asi nikdy nepochopim

<< předchozí 1 2