• Krátkometrážní

Leon (1994)

Krásný dojemný film s úžasným Oldmanem a Reno. Natalie Portman taky hraje skvěle, ale bohužel je mi proti srsti, jak hnusně chudáka Leona citově vydírá. Přesně kvůli tomuhle aspektu filmu (když si člověk vezme, jaká pipina by z Mathildy asi vyrostla), který ale asi celkem věrně odráží povahu všech zúčastněných dávám filmu jen 4*.

Líbánky s.r.o. (2007)

Tváří se to jako "normální" moderní film, ale o to vtipnější jsou pak ty typicky indiánské pasáže

Madisonské mosty (1995)

Z pohledu dane zeny je to naprosto pochopitelne - potkala cizince, zabouchla se, manzela neopustila, ale na vzdy na to bude vzpominat...ale proc sakra se zblaznil on do ni? bud ji kecal nebo nevim, proste nechapu, proc pro hlavniho hrdinu by melo jit o jakkoliv nezapomenutelny vztah, ktery ho primeje nechat se tam jednou rozprasit...ano, hodne jsem se snazila tuhle "logickou" chybku prehlednout, protoze jinak je ten film fakt super, ale proste to nechapu...mozna, kdyby vic rozpitvali osobu toho chlapika...ale jinak me to hodnoceni srazi o 1-2* dolu

Milenky (2008) (seriál) odpad!

stacilo mi videt posledni dil...rozhovory trapne, dej pruhledny jak sklo a souvislost s realitou nulova... takovouhle slepicarnu vubec nechapu

Moonage Daydream (2022)

Bylo by to peckovní, kdyby byla stopáž poloviční. Takhle už jsem si ke konci fakt chtě nechtě říkala "sakra, Davide, tak už umři, já chci jít domů".

Nedotknutelní (2011)

Tak takhle neuveritelnou patetickou sladarnu jsem nevidela od dob Forresta Gumpa. Ten se ale netvari jako neco, cemu bychom meli verit (protoze je to prece na podklade skutecnych udalosti) ... proti tematu nic nemam, ale civilnejsi a mene mainstreemove explicitni ladeni by tomu prospelo ... mozna bych mluvila mirneji, kdyby to nemelo na CSFD 92% a vsichni mi pratele tomu nedali 5*, ale me to opravdu nenadchlo, sorry

Neklid (2011)

Totalni kycovina od mrtveho Japoncika s tragickymi vzpominkami na Nagasaki a neposlanym dopisem, pres sestru, ktera byla drive tak povrchni a jen diky Anabele prozrela az po obvinovani rodicu, teticky, lekare a nasledneho uznani, ze to neni jejich chyba...ach, jak dojemne...chybel uz jen mrtvy krecek

Nexus (1994)

"Moc není vždycky pravda a pravda není vždycky moc. Moc toho nevím..." .... Aaaa... tenhle film jsem opravdu celý probrečela, smíchy. To je tak strašně strašné! Ty dialogy! "Kdo jsi?" "Zilie" "Jak ses sem dostala?" "Nevím. Kde to jsme?" "Také to nevím" "Ty jsi nikdy neviděl ženu?" "Ne, nikdy" "Takže ses ani nelíbal?" "Ne, co to je?" [polibek] "Takže ty ses už líbala?" "Ano" "S kým?" "S tebou, když jsi spal" WTF?!! Čeští herci jsou třešnička na dortu. Prostě až budete ve 4 ráno zhulení a opilí a budete se chtít na něco podívat, Nexus je jasná volba.

Past na rosomáka (2002) odpad!

Hmmm, kdyz mate pocit, ze hlavni hrdince nekdo vykradl hlavu az do posledni mozkove bunky, nelze s ni sympatizovat. A koukat na tuhle romantickou komedii dyl, asi by i me mozkove bunky spachaly harakiri. Odesla jsem z kina v pulce. A klidne mi nadavejte do pseudointelektualu.

Peklo s princeznou (2009)

Cekala jsem, jaka to bude hruza a nakonec mi to prislo docela vtipne..a *navic za Kromeriz :-)