Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný

O mně

Zdravím několik bodů ke mě

1) Momentálně filmy nevyměňuji, nekopíruji ani nikomu nevypaluji. Měl jsem tady na csfd borce, který se mnou vyjebal poslal jsem mu své filmy, že on si to vypálí a vrátí a měl připomínky a filmy mě nevrátil. Místo toho mě poslal ty co zaujaly mě, ale byly v šupácké kvalitě a sekaly se.  

2) Filmotéka není aktuální už delší dobu spíše stahuji filmy podívám se na ně a mažu je. Pokud mě zaujmou stahuji si je pak s dabingem a nechávám v počítači. To samé platí pro bazar pokud sháníte některý film co mám v filmotéce můžete se zkusit optat a podívám se, ale je to bez záruky, že to budu mít. Mazat ji nemíním jelikož 773 filmů smazat by bylo nadlouho bohužel. 

3) Na komentáře typu ten film je podle komiksu nebo knížky  a ty na něho nadáváš pokud mě někdo napíše do pošty tak na ně neodpovídám. Držím se myšlenky, že i když člověk nečetl   komiks nebo knížku mělo by to být podané, aby to pochopil.  

4) Na komentáře typu ty si kokot , že si dal tomu hororu pouze třeba 2 hvězdy a je to boží film a nerozumíš tomu a podobné hovna taky nereaguji . Nejsem ovce csfd , abych papouškoval názory jednoho uživatele jako jiní umím si udělat sám vlastní názor.   

5) Kecy typu, že někde v komentářích moc spoileruji neberu zaprvé to tady dělá každý a bylo to tu dávno předtím než jsem si zde založil účet a za druhé pokud mě ten film nasere nemám s tím problém někdy je to lepší , že tak lidi asspoň varuji co je čeká. 

 

Reklama

Reklama