Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný

Poslední recenze (1 510)

plakát

Hluboký řez (2020) odpad!

Ženská jede s chlapem na chatu ona chce svatbu a děcka on chce jen souložit ona na něho tlačí , aby ji požádal o ruku a řešil s ní tu svatbu a děcka on nechce. Do toho se tam připlete  jeho kamarád co s ním 10 let nemluvil, kterému se líbí ta ženská. Film je příšerný po všech stránkách  hlavní herec vypadá jak postižený valí kecy typu tento nůž je velký jako moje péro nebo vdáme se a pak si dáme anál (v tom asi tkví ten humor mě to teda vtipné nepřijde, ale budiž každý má laťku nastavenou jinak)  . A na konci se povraždí a to je vše. Je docela smutné, že kdejaký  horor z 80 a 90 let má lepší postavy než tady tohle viděl jsem i jakýsi díl Pátku 13 kde jakýsi maník chodil po rukách a Jason ho rozříznul vejpůl i ta postava měla více charismatu než všichni co  zde ´´hráli,, 0 procent

plakát

Girl in the Basement (2021) (TV film) 

Nejprve menší info pro neznalé https://cs.wikipedia.org/wiki/Kauza_Amstetten jinak k filmu jsou 2 pohledy na něj jedna je jako film kdy to funguje parádně  o hlavní postavu se strachujete záporák je hajzl na pohled jeho matka je svině (měla taky dostat nějaký trest bohužel se na ni nedostalo)   a ty děti jsou sympatické na pohled (ne nejsem pedofil jen vím, že v dnešní době do tohoto žánru dát sympatické děcka je umění a ne každému se to povede). Pohled druhý je horší kdo tu kauzu sledoval nebo se v tom trochu orientuje ví, že tohle s tím až na ženskou v sklepě co rodí děcka moc společného nemá nevím jak to měly s právy , ale Fritzl měl 7 děcek za 20 let (tady má 3)  z toho 3 dole a 3 nahoře a ještě jedno později  umřelo  a on ho spálil (tady ho zakope  a v podstatě umře nenarozené poté co ji skope) dále tu místnost už měl připravenou dříve jelikož to chystal a měl ji zařízenou tady je to jen sklep a   bez vybavení co dodal až později. Fritz byl i podezřelý z několika vražd jedné dokonce z České Republiky a nikdy se mu to nedokázalo. Nikdy jich nechtěl zabít jen jim tím vyhrožoval na rozdíl od filmu. Tady se o ni matka starala a chtěla ji najít zatímco ve skutečnosti byla matce buřt a matka byla pod vlivem otce do takové míry, že Elisabeth po osvobození se s ní nechtěla ani stýkat jelikož jí bylo divné a právem, že jí nechyběla   Pokud hodnotím film tak 80 procent pokud skutečnou událost tak 40 procent něco nadhodnotím za to, že je to televizní film a kvalitní. Nějak to vysoučtuju na 80 procent .

plakát

Great White (2021) 

Ženská, chlap a kuchař provozují létání s cesnou jednou se jim ozvou manželé co chtějí hodit na ostrov kde chtějí rozprášit popel svého dědečka co přežil kdysi potopení lodi.  Přiletí tam a objeví mrtvolku a zjistí, že ženská od mrtvolky chybí tak ji začnou hledat a mezitím je potopí žraloci. Na to, abych tomu dal 3 hvězdy tomu chybí nějaká přidaná hodnota (jediná věc co si z toho zapamatuji je závěrečná likvidace žraloka tím kusem železa)  navíc je to plné klišé z poslední doby hned jak řeknou, že ta ženská je těhotná bylo jasné, že přežije (možná by neuškodilo být někdy originální a dat do podobného hororu scénu kdy těhotné nepřežijou)  navíc jsem přesně trefil pořadí lidí co umřou. Režisér tímto debutoval na debut je to průměrné (asi sázka na jistotu)   a zítra už na to zapomenu.  40 procent pro hodně nenáročného diváka nebo případně pro někoho kdo nemá rád v hororech ukousnuté končetiny ideálka.

Poslední hodnocení (2 622)

Hluboký řez (2020)

odpad! 15.05.2021

Girl in the Basement (2021) (TV film)

14.05.2021

Great White (2021)

14.05.2021

The Jack in the Box (2020)

13.05.2021

Kyslík (2021)

13.05.2021

Takové krásné šaty (2018)

odpad! 12.05.2021

Alpha Code (2020)

odpad! 10.05.2021

Slaxx (2020)

10.05.2021

The Toll (2020)

08.05.2021

Reklama

Reklama

Reklama