Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný

Recenze (1 544)

plakát

Každý tvůj nádech (2021) 

Chlápek je psychiatr a  jedna jeho pacientka se ´´zabije,, přijde k němu její ´´příbuzný,, a chce, aby ho léčil což on odmítne. Tak mu začne dělat ze života peklo začne se scházet s jeho ženou a dcerou a nakonec půjde i po něm. Takových thrillerů vycházelo a ještě vychází desítky jen se mění herci a synopse někde je to šílené chůva někdy šílený soused atd. První půlka je lepší pak už je to horší pominu takové píčoviny jako to, že ten psychiatr má nad sebou ženskou a ta ženská je jeho bývalá a vůbec to není nikomu divné, že mu může třeba nadržovat. Závěrečná katarze taky moc nenabídne. 60 procent

plakát

Loki - The Variant (2021) (epizoda) 

3/4 seriálu o ničem a závěrečných cca 10 minut paráda , ale opět na více než 3 hvězdy to nevytáhnu. Zhruba v půlce sledování jsem byl ve stavu kdy mě to bylo u prdele a bylo mě šumák co se tam děje. Pořád si to hraje na něco více a přitom kdeco o cestování časem je na lepší úrovni má lepší děj i postavy. Pokud bude třetí díl na stejné brdo jak tyhle dva půjdu už s hodnocením dole.

plakát

In the Earth (2021) odpad!

Takhle nějak by vypadal film kdyby ho natočila Greta s voliči Pirátů.  Tak, že na světě je epidemie a chlápek jde do lesa  do jakési výzkumné stanice tam nabere ženskou a jdou do lesa (nečekaně kam jinam) navštívit jinou ženskou co se tam čemusi věnuje. Po cestě narazí na prázdný stan a jednoho magora co zde zabíjí lidi, aby je obětoval jakémusi kameni tak je chce oba zabít  tak mu utečou a narazí na tu ženskou následuje plot twist i ta ženská je magor akorát ona je hodnější ona chce zabít jen toho chlapa. Pak tu máme halucinogenní záběry kde jde vidět úplné hovno a les jich nechce pustit zpět , aby si to z ničeho nic rozmyslel a nakonec je pustil   a konec . Jinak ten chlap co zde vystupuje je ostuda mužského pokolení větší sračku nenajdete momentálně v hororech kdyby tam bylo malé mimino a plazilo se tam celý film předvedlo by více a bylo by to zážitnější.  P.s. tento režisér točí za 2 roky Mega 2 už nyní se bojím. Ty 4 a 5 hvězdičkové komentáře jsou nejspíše od uživatelů co si předtím něco vzaly.

plakát

Rise of the Zombies (2012) (TV film) 

Znáte ty filmy kde jsou postavy s neomezeným počtem munice ? Tak tohle je jeden z nich všechny postavy zde mají neomezený počet nábojů a většinu filmu nemusí ani nabíjet (ne sci-fi to není). Danny Trejo na , kterého to láká je zde tak 20 minut a je tuhý všechny postavy jsou nesympatické a nic se o nich nedozvíme nákaza je hned od začátku filmu a taky o ní nevíme nic. Ke konci to nudilo už i režiséra tak tam začal rvat píčoviny jako chlápek krmící zombie polévkou ( s masem samozřejmě) chlápek co si seká sám ruku chlápek co řídí vrtulník jednou rukou poté co mu ji usekly zombie lozící po mostě a plavající pod vodou wtf? a další píčoviny.  Za co ty 2 hvězdy? za zombie mimino a za to, že ta těhula umřela.

plakát

Sharkenstein (2016) odpad!

Vysvětlí mě někdo jak může mít tohle o 1 procento méně než například takové Čelisti 3 a o 9 procent dokonce více než takové Čelisti Odplata? Vždyť to je úplný trash herci jsou příšerní (to snad i Troma a Asylum má i lepší smutné)  proti tomuhle je snad i Asylum kvalitní a to je co říct žralok vypadá příšerně absolutně se nehodí do toho prostředí a trikově by ho snad dokázal udělat lépe i mentálně postižený jedinec (režisér nedokáže natočit ani zapálení ohně) myslím si, že kdybych si zašel do mateřské školky a řekl dětem ať mě nakreslí žraloka tak i ty to dokážou lépe než tvůrci tohohle filmu. Scénář to ani nemělo ve filmu je například scéna kdy 2 chlápci a jedna ženská doplavou na ostrov ten obývá nacistický vědec ten na ně míří pistolí a řekne jim ať mu pomůžou a nechá je žít a oni jsou tak debilní, že to fakt udělají a pak se diví tomu co se děje už i myšlenka, že chlápek chodí po světě a sbírá mozky nacistických pohlavarů je na pováženou.    Tohle bych přál vidět lidem co nadávají na různé megažraloky , sharknada a podobné filmy jelikož proti tomuhle jsou zlaté.  Nevím kolik byl rozpočet tipuji tak 5 korun a i to je moc , ale co je moc to je moc. 0 procent

plakát

Anne Boleyn (2021) (TV seriál) odpad!

Dnes si dáme historické okénko takhle vypadala Anna Boleynová ve skutečnosti https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Boleynov%C3%A1 a pokud se podíváte do fotogalerie zjistíte jak vypadá v tomhle filmu. Je zvláštní , že černé postavy bílí herci hrát nemůžou proč nehraje třeba Martina Luthera Kinga běloch? Je otázka času kdy bude hrát i takovou Kleopatru černoška smutné kam to filmografie dotáhla.

plakát

Caveat (2020) 

Izák přijme práci hlídat kamarádovu sestru co je nemocná za to dostane 200 dolarů za den práce je na 5 dní . Přijde tam a zjistí, že je to na ostrově a musí tam chodit v postroji s vodítkem vůbec mu to nevadí, ale tak jde do toho . Pak už se to nějak vymrví a Izák zjistil, že tam byl už dříve a má podíl na smrti jejího otce (dál nechci nějak spoilerovat). Plusy za creepy králíka (je na obalu) a jednu mrtvolku  a jinak tam asi není co ocenit.   40 procent

plakát

Zemletrjasenije (2016) 

To si takhle pustíte film a najdete si tam sympatickou postavu (a , že jich zde moc není k tomu se ještě dostanu)  neuplyne ani 20 minuta a ta postava je už pod drnem. Zemětřesení je zde tak 5 minut a není to nic světoborného za to sraček, fekálií a patosu zde je nadbytek někdo tu píše, že je to lepší než San Andreas což možná je, ale má to  ještě více těchto věcí než San Andreas. Tak, že si chlápek z ničeho nic zapřáhne do sebe povoz a vozí si zde mrtvoly co na tom, že vedle něho je kůň asi někomu přišlo cool kdyby to táhl člověk další chlápek si zde zahraje na píšťalu co na tom, že zde umírají lidi a mohly žít nasrat já jsem chytil básnické střevo tak si zahraju a všeci jsou my buřt  a to nejhorší chlápek zde valí vtipy a snaží se být vtipný. Vsuvka se zloději je zbytečná a o ničem nikam nevede a místo ní jsme mohly radši třeba řešit toho chlápka co někomu zabil v autě rodiče na začátku. To by nebyl film, aby se tam nenarvaly feministické hovna ne nemohly si to prostě odpustit musely to tam narvat. 60 procent P.s. kdyby ten dědek umřel místo toho chlápka co zachránil to děcko dal bych 5 hvězd a absolutně bych to neřešil bohužel se tak nestalo.

plakát

Ape vs. Monster (2021) odpad!

Asylum opět jede bomby 🤣 opičák (vypadá trikově hůře než ty opice ze starých filmů ze série Planety Opic a to ty filmy mají přes 20 let)  filmů cestuje do vesmíru tam ho unesou mimozemšťané dají mu do modulu jakési chemikálie a pošlou ho zpět na Zemi on přistane a zmutuje látku nikdo nehlídá (později ji hlídá jeden chlápek) napije se jí ještěrka a zmutuje taky. Oba dva ovládají ty mimozemšťané na dálku  opičáka méně, protože to nepil jen tomu byla vystaven ještěrku  hodně jelikož to pila (asi i to ji donutily pít mimozemšťané) a chtějí po nich , aby si to rozdaly ve Washingtonu (proč nevíme a nedozvíme se to). Opičák  zde zabije několik lidí (zhruba 5 až 6 je to Asylum na více nebyly peníze)  ačkoliv by to nemusela, ale absolutně se to neřeší a nikomu to nevadí dokonce z ní udělají hrdinu  oproti tomu ještěrka zde zabije taky hodně lidí (cca 2-4)  je řečeno, že za to nemůže jelikož ji ovládají, ale je zlá. Pokud Vám vadilo v King Kongovi Vs Godzille, že je tam málo soubojů na tohle se ani nedívejte tady je jeden a má tak 2 minuty. Jelikož je tak krátký tak si ho popíšeme objeví se ještěrka  objeví se opičák opičák jí dá 2 rany ještěrce to nic nedělá ještěrka se naštve a zakousne se opičákovi do krku ten vytuhne přiletí zde z ničeho nic Ruska co zde byla v prvních zhruba 30 minutách pak z ničeho nic bez vysvětlení zmizela , aby na konci předvedla kamikadze s vrtulníkem, který jak zjistíme na začátku má přes 90 raket a 50 nábojů a vrazí do ještěrky. Opičák se vzchopí a zlomí ještěrce vaz konečná. 0 procent

plakát

Kouzelný drak (2021) 

Tak dámy a pánové máme to tady animák roku tohle je lepší než taková Duše  a několinásobně.  Má to parádní animaci nenucený humor a parádní příběh je to sice  kříženec mezi Mulan a Aladinem , ale vůbec nevadí. Plná palba není absolutně co řešit kéž by každý animák byl takový na to, že to nejde do kin (nepočítám čínské)  ani nikam jinam kromě Netflixu absolutní spokojenost.

Reklama

Reklama