Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Drama

Recenze (1 898)

The Devil's Tail (2021)

Sbírka nudných povídek , která Vám jen zabije drahocenný čas. Povídka 1 je  chlápkovi co kdysi pokousal ženskou a po x letech ho někdo sejme. Nuda odpad. Povídka 2 je o 3 holkách co se ubytují v domě vraha ten je chce zabít, ale ony se nedají 40 procent. Povídka 3 je o tlusťošce co ji šikanují pak ty co ji šikanují někdo unese  20 procent. Povídka 3 je o holce co má krámy a někdo si pro ni přijde nedává to smysl jelikož se tam mluví o jakémsi démonovi a je to ona a konec nic nevysvětlí odpad. Povídka 4 je o preparátorce co zabije Bambiho a pak i jakéhosi nemocného stopaře tahle povídka není z větší části ani přeložená českými titulky. 20 procent Do toho sledujeme sestřičku jak ji v nemocnici nahání spálený chlápek 40 procent. Sečteno podtrženo 2 odpady 2 po 20 procentech 2 po 40 Nejlepší je ta druhá . Ani nevím proč se to jmenuje ďáblův ocas  20 procent

S*át na lásku (2022)

Nejspíše to dostává čočky jen kvůli tomu, že jsou tam zhruba 3 černoši a dvě lesby jinak nechápu to hodnocení.  Jsou daleko horší romantické komedie co jsou v distribuci a nemají tolik procent například 365 dní první díl  nebo celá série 50 odstínů  šedi. Jinak typově mě to připomíná české Šťastné nové roky 3 kámošky někam jedou tam potkají lásku a do toho se řeší dalších x postav. 60 procent

Super-Blb (2022)

Parodií na superhrdinské  filmy moc není v podstatě si vybavím jen Suprhrdinu pak už nic. Tohle je lepší jelikož to má brutální gagy a celkově to dobře působí. Na konci máme i parodii   na incident Baldwina a rýpne si do i do kovidu a imigrantů což speciálně od Francouzů překvapilo .  80 procent

The Twin (2022)

Při nehodě přijde manželský pár o jedno děcko z dvojčat společně s druhým se pak stěhují kdesi do vidlákova. Tam zjistí, že po tom druhém pasou vidláci nebo taky ne a vše je jinak? Předně tento horor zabíjí délka skoro 2 hodiny je moc navíc tady by se to dalo zkrátit klidně  pod hodinu a o nic se nepřišlo. Ty dvě hvězdy jsou za pointu , kterou už jsem kdysi viděl , ale v hororech moc nebývá jinak od režiséra Bodom zklamání. 40 procent

plakát

Ms. Marvel - Předurčení (2022) (epizoda)

V tomto díle chyběly jen Asiati a Cigáni a byla by to multikulturní sračka. Na to, že jsme v půlce jsme se daleko nedostaly mám blbý pocit, že takhle to půjde až do 5 dílu   a v 6 se to vše nahrne a hodně věcí se nevysvětlí. Pokud jsou muslimové tak debilní, že musí na svatbách říkat třikrát ano, aby to někdo pochopil tak je lituji a pokud to mělo být vtipné tak to nefunguje. Je dobré vědět kdo jsou záporáci , i když to jsou jacýsi blbečci bez superschopností tak, že nuda. Potěšil Bon Jovi a zmínka o Selvigovi to je zhruba vše. Jinak co to je za debilní dialog Kamala zapla požární snímač. To by ona neudělala však nemá ani řidičák to jako lidi co nemají řidičák nemůžou zapnout požární snímač jelikož jsou omezení a nedokážou to ? Ta věta nedává smysl nevím jestli je to chyba překladatele/překladatelky , ale nedává to smysl. 40 procent

plakát

The Midnight Horror Show (2014) odpad!

Film má 77 minut žádných 90 (imdb uvádí 80 90 nepíšou nikde  . Ačkoliv se to jmenuje Půlnoční hororová show tak žádná show zde není. Na začátku máme chlápka s ženskou co jdou na tu show a tu ženskou zabijou pak ji ten chlap hledá a zabijou asi i ho. Tohle je jedna z mála scéna co za něco stojí jelikož pak  sledujeme jednoho blbečka co si vykládá s panenkou a ta panenka vraždí ačkoliv ji zavírá každý den do truhly (možná má nějaké nadpřirozené schopnosti?)  pak dalšího blbečka co najde holku co ji mlátí přítel a myslí si, že si vrzne do toho a pak otce co má syna a dceru kdy ta dcera je tam jen nejspíše k tomu, aby tam byl ženský element. Takhle se to táhne takových 40 minut a nic se neděje pak se zde z ničeho nic objeví chlápek co chce potrestat vrahy své dcery a ten jich hledá. Pokud čekáte kvalitní vraždy zklamu Vás jsou  ještě horší než v tom  jeho Mansonovi co vydal později. 0 procent mám v plánu ještě od režiséra toho Halloween Jacka a pak s ním nejspíše končím. P.s. topení v malé misce s vodou to jako vážně by ho musel topit tak 3 hodiny

plakát

Případ Katie Levengerové (2013)

Found footage by měl točit někdo kdo to umí v jinačím případě to může dopadnout tragicky jak tady. 2 holky a kluk jedou na chatu po cestě ukradnou v benzince chlast ,  omylem nabourají auto a ujedou z místa nehody. Pak zjistí, že to samé auto stojí kousek od nich a pak se ztrácím jelikož jich ta holka nahání pak je nahání i ten chlap a ve výsledku se dozvíme úplné h.... jelikož nevíme zda přežila jedna z těch 2 nebo přežila ta ´´malá,, holka  pokud jedna z těch dvou tam to nedává smysl jak se přesunula z toho domu kamsi ven pokud ta malá holka tak je zvláštní, že se dřív chytit nedala a nyní jí to nevadí.  20 procent

plakát

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Já vím, že romantické filmy jsou blbé a hledat v nich logiku je asi takové jako hledat v marvelovkách krev, ale co je moc to je moc. Ženská nastupuje do firmy kde je zhruba 30 chlapů a 3 ženské (kde se vůbec ztratila ta co psala konkurz s ní? ) a píše článek pro cosmopolitan o tom jaké je to sbalit kravaťáka. Je blbá jak tágo od kulečníku a celý film  nedělá nic než to, že sedí na židličce jen občas vytrousí něco chytrého a  díky tomu ji na konci i povýší. Tenhle film ukazuje sekretářky jako ženské co nic nedělají a fasují za to 42 000 doláčů  (přesto nemá peníze na to, aby si koupila jiné boty a i oblečení jí musí pořád někdo dávat) nejspíše to vzniklo ještě v době kdy nebylo in MeToo jelikož to co zde ukazují by v dnešní době neprošlo. Za co teda 2 hvězdičky no Hillary Duff je pěkná ženská většinu filmu jí to sluší (až na konci v té scéně v restauraci) nehrají zde žádní homosexuálové, lesby, členové dalších 68 pohlaví nebo kolik jich už je  a to jsou asi jediné klady filmu.  40 procent

plakát

Ms. Marvel - Vzplanutí (2022) (epizoda)

Žádné zlepšení žádné zhoršení v podstatě takový datadisk k prvnímu dílu. Kamala balí jakéhosi chlápka do toho pomáhá s volební kampaní známé. Zhruba 2 minuty zde zkoumá své schopnosti a zjistí, že ten náramek má od jakési příbuzné o , které se nesmí mluvit a  na konci zachrání jakéhosi spratka (kdyby ho nechala umřít dám automaticky 5 hvězd škoda co za prase jí zmrzlinu s pizzou? ).  60 procent

Holka z livechatu (2018)

Předně není to horor a není to ani mysteriózní je to drama případně thriller. Holka má na nějakém erotickém portálu kanál a chce se dostat do top 50 jednou se jí to podaří pak jí, ale někdo hackne  účet a vydává tam pod ním videa. Ona ho nemůže zrušit jelikož nezná heslo a v podstatě se celý film snaží ten účet zrušit na konci ho jaksi získá (proč jí vůbec dala to skutečné?)  a zruší na konci si pak změní identitu a jede znova. Film nemá ani konec jelikož se nedozvíme kdo ji hacknul a proč jen zjistíme, že na tom účtu jsou hacknutí všichni a někdo si jich vybírá podle oblíbenosti. 40 procent za úvod s fake podříznutím