Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný

Recenze (1 505)

plakát

Takové krásné šaty (2018) odpad!

Nevím kdo je Peter Strickland nikdy v životě jsem o něm neslyšel a nikdy od něho nic neviděl a pokud má všechny filmy takové nemám o to ani zájem. Jediný důvod proč jsem do toho šel je ten, že mě zajímal film kde vraždí šaty bohužel jsem se dočkal 2 příběhů jednoho o černošce co si na rande koupí šaty a umře a jednoho o chlápkovi co má svatbu a ´´donutí,, ho to obléct a pak si to i vezme jeho nastávající. Film má hnusný kásting až na jednu postavu jsou ty ženské hnusné jako noc asi to by účel, ale za mě se to míní účinkem. Nějak ani nechápu v čem je tam jako to hodnocení R však je tam jedna pořezaná ruka a jedna pokousaná noha nic více nic méně. Nejlepší scéna je na konci kdy se pomlátí dvě ženské a ta scéna trvá tak minutu jinak tam není co ocenit.  Docela sranda, že Psychor tomu dá odpad a jeho alter ego Flipnic 4 hvězdy.  Těch 62 procent je hodně velký úlet a představa, že bych na to šel do kin mě děsí více než ksicht té černošky co zde hrála.

Alpha Code (2020) odpad!

Tohle je taková píčovina , že seznam blbostí co tam je by vydal nejméně na dvě A5. Spoilery Tak, že na začátku se dozvíme, že kdosi nakreslil plán ufa přišla vláda a zabavila mu ho (nevím proč to tam vůbec bylo, když se tam nic takového vůbec neřeší) pak se dozvíme, že je to natočené podle skutečného příběhu toho člověka (k tomu se ještě dostaneme) a jdeme k filmu. Chlápek jde na chatu se svou dcerou (vypadá jak Dominika Gottová, ale není to ona) tam v noci uvidí mimozemšťany (nevím proč se usmívá, ale budiž) a zmizí ten chlápek jich vidí taky a oni ho omráčí. Přijdou jacýsi agenti v černém a vyslýchají ho on uteče na to místo kde mu unesly dceru (parádní zabezpečení) oni ho omráčí a nechají tam i s autem (parádní práce) on zjistí, že jeho dcera byla vyvolená k únosu zatímco on ne a kontaktuje ženskou co o tom něco ví. Zajímá Vás jak? normálně na internetu nechala své číslo v průběhu filmu zjistíme, že po ní jdou ti samí co po tom chlápkovi proč teda jí nezavolali na to číslo nepředstavili se třeba jako Pepa Vyskoč třeba a bylo by po ní to , ale režisér vůbec neřeší neva jdeme dále. Tak on ji kontaktuje a ona mu řekne, že těch nevyvolených je více a vede je Marek Vašut , který mu pomůže najít tu dceru. Tak, že ji na konci najde a zjistí, že je tam kdesi mimozemšťané schovali (zajímá Vás kde ? normálně na místě na Zemi kde jich může kdokoliv najít a brání to místo jen jedna posraná zeď) a nyní přijde nejlepší část ta ženská z internetu se jmenuje Joanna a jeho žena co taky pohřešuje se jmenuje Anna a je to ta samá postava. Na konci si zahrajeme na X Meny dáme zpomalovačky a la Zack Snyder asi, abychom bylo cool což nejsme a dáme tam i pokec s kapucmenem. Prostě mišmaš všeho možného s jednou akční scénou střílení jakýchsi no name týpků

Slaxx (2020)

Pozitivně oceňuji námět o vraždících džínách a i ten důvod proč to dělají , že to není něco posednutého, ale v podstatě duch dívky co umřela při jejich výrobě a mstí se. Pozitivní je i bodycount přes 6 mrtvolek na 73 minut je parádní. Naopak negativní je humor, který není žádný nebo debilní (čestná výjimka tančící džíny jediná vtipná scéna) a postavy jsou debilní taky sice jsou tam jen jako maso pro ty džíny, ale prostě není komu fandit. Celkově váhám mezi 2 a 3 hvězdami dám spíše 3 jelikož dvě mě přijde zase málo.

The Toll (2020)

Taxikář nabere ženskou a veze ji k fotíkovi kdesi na ranč. Po cestě do kohosi narazí a zjistí, že je v teritoriu Výběrčího , který po nich chce , aby jeden zabil druhého jinak jich z tama nepustí. Jak tu píšou kopírka Noci přicházející v bílém akorát s menší porcí napětí slabším zvratem a méně herci. Závěrečný zvrat je tam hodně na sílu daný nic tomu v průběhu nenasvědčuje, že ten a ten je vrah a násilník (proč se mu nevyjevily ty mrtvé ženské například?) a je tam jen kvůli tomu, aby někdo zemřel a splnily bodycount. 60 procent

Vtorženije (2020)

Film navazuje na první díl , ale pokud jste ho neviděli a nechcete o nic nepřijdete stačí Vám k tomu informace, že ženská co přežila v jedničce a chodila s mimozemšťanem má nějaké schopnosti a mimozemšťani ( jen jedna družice) po ní jdou chlápek co naopak umřel zde žije (jakým způsobem nevím nevysvětlí to). Jinak je to lepší než jednička od cca 20 minuty se to rozjede a pak už nezastaví dá se říct nicméně problémy zůstávají pamatujete https://www.csfd.cz/film/373849-geostorm-globalni-nebezpeci/prehled/ tak tohle má stejnou zápletku je zde nějaká družice co chce zničit Zemi v Geostormu to byla hacknutá družice tady mimozemská družice nově si zde Rusáci vzpomněli na Skyline (ženská co má mimořádné schopnosti a mimozemšťané se jí bojí) opět na Den Nezávislosti a i Titanic. Jinak mimozemšťané jsou hodně ubozí, když mají pouze jednu loď bez žádných obraných prvků, která se zmůže jen na zaplavení určitého místa (inteligentní rasa nechtějte mě rozesmát) Mimochodem ta loď kdyby spadla tak by ty lidi zabila záhada, že se tak nestalo . P.s. Proč ta ženská nepoužila ty své vodní schopnosti dříve ? P.s.2 Tak, že ona bez psa nikam nejde na začátku ho ztratí je jí to putna pak ho najde , že by nějak byla ráda nevypadá pak zase ztratí a na konci ho má asi je taky mimozemšťan, že dokáže mizet bez povšimnutí. P.s. 3 Proč ten chlápek si nešel ověřit zda ten jeho syn je v nemocnici nebo není kdyby to byl normální civilista budiž, ale on byl v armádě a věděl, že ta družice vysílá fake news a hned tomu uvěřil? .

Every Time I Die (2019)

Chlápek chodí na tajňačku za ženskou na tajňačku jelikož ta ženská má manžela, který to zjistí a sejme ho (není to spoiler je to i v názvu filmu teda pokud umíte anglicky). Ten chlápek ale umí jaksi cestovat mezi těly tak se snaží upozornit na svou vraždu a to je celý film. Optimálně 40, ale líbí se mě ten koncept tak, že 20 nahodím navíc poslední dobou koukám na samé průměrné filmy nebo sračky (Honeydew) a tohle je za poslední dobu to lepší.

Happily (2021)

Podivný slepenec já nevím ani čeho na komedii to není vůbec vtipný (zasmál jsem se tak možná jednou) na thriller to je slabé a přijde mě, že režisér nevěděl ani sám co točil. Přitom zhruba hodina je v pohodě máme tu pár co je 14 let šťastně vdaný každý den mají sex a nehádají se a jiným se to nelíbí jejich kamarádka pořádá jakousi party první je nepozve a pak pozve. Mezitím oni zabijou chlápka a chtějí zjistit kdo ho k nim poslal. Pointa filmu je teda v tom, že dvě lesby zjistí, že jedna z nich spala s jinou ženskou , že ten dokonalý pár zjistí, že manžel spal s tou samou ženskou co ty lesby, že hostitelka je pozvala jen kvůli tomu , aby z nich měla prachy , že jeden chlápek mlátí svou ženskou nerdku, která se na konci naštve a zastřelí ho (absolutně nevěrohodné) a že ta ženská co s těma dvěma spala ví, že je její manžel homosexuál (proč s ním teda je nevíme). Souhlasím, že hlavní herečka je kost, ale mě osobně irituje to její mateřské znaménko v ksichtu, ale proti gustu žádný dišputát. Čekal jsem spíše thriller ve stylu, že někoho zabijou a později odhalí nějaký komplot později se to vyvine v něco ve stylu ´´oživlá mrtvola,, přichází a má s nimi plány, aby to skončilo ve stylu terapie přiznej své hříchy a osvoboď se. 40 procent

Honeydew (2020) odpad!

Doslova a do písmena totální píčovina (parafráze na koment Jasma tenhle uživatel šel poslední dobou hodně s kvalitou dole a stačí mu ke štěstí snad každá sračka smutné) s amatérskými herci posbíranými někde na ulici za dolar (seru na to, že tam hraje nějaký Spielbergův syn nepodělám se z toho na rozdíl od některých navíc tam nehraje nic a kdyby tam místo něho stál třeba kus klacku vyjde to na stejno a navíc by za to nechtěl peníze). Chlap s ženskou jedou kamsi a podělá se jim gpska tak se někde utáboří a vyhodí jich z tama majitel tak odjíždějí , ale nejede jim auto tak jdou do domu jakési babky zavolat o odtahovku, která ani , ale nedojede. Všechny postavy jsou tam postižené z neznámých důvodu a jediné co se dozvíme je to, že žerou jakési sračky a kusy lidí (proč kusy lidí nevím a neví to asi ani herci ani režisér) babka je divná už sama na pohled jakýsi tlustoprd to samé a nejhůře dopadly hlavní postavy jelikož , když jim to nebylo divné po zhruba hodině tak si to co se jim stalo zaslouží a nevidím žádný důvod proč je litovat. Konec mohl nabídnout nějaké gore a hororové scény místo toho cukl a nenabídl nic. P.s. ohledně popisu byla to farmářka a o žádném synovi tam nebyla ani řeč (ten retard syn nebyl jen tam kradl) a ten druhý chlápek bůhví kdo byl možná by neuškodilo kdyby csfd povolovala popisy k filmům lidem co to viděli 0 procent

plakát

Justice Society: World War II (2021)

Popis filmu je hodně mimo tak bych ho upravil. Flash v současnosti bojuje se Supermanem proti Brainiacovi ten po Supermanovi vystřelí kryptonitovou kulku Flash ji chytí a přesune se do minulosti (jak a proč nevím a nevysvětlí to). Přesune se do 2 světové války kde bojuje Hourman, Hawkman, Wonder Woman, Steve Trevor, Black Cannary a jakýsi jiný Flash proti nacistům. Animace je taková zvláštní třeba Wonder Woman se mě zde vůbec nelíbí i Flash (Bary Allen) je divný a film je hodně průměrný. Jediné co to zachraňuje je závěrečných cca 20 minut s Aquamenem. 60 procent

plakát

Proč jsi mě zabil? (2021)

Holka jede na party a její příbuzný vidí divné lidi (žijou v nebezpečné čtvrti kde je takových lidí kotel) a ujíždí před nimi oni je doženou a myslí si, že jsou z nepřátelského gangu a začnou po nich střílet a zastřelí tu holku. Její matka to vše vidí a snaží se vypátrat vraha. Je to takový pomalejší dokument a oproti tomu mexickému co byl minulý rok na Netflixu a má i méně výplně v podstatě to nejzajímavější se objeví 30 min před koncem. Jinak já osobně bych na trestu smrti trval už jen kvůli tomu, že mě někdo připravil o děcko a sralo by mě to, že zatímco já děcko nemám on bude vysmátý ve vězení sice na doživotí, ale jelikož je mladý tak přežije všechnu její rodinu pokud ho tam někdo nesejme.