Stánek s polibky 2 (2020)

Od jedničky prošly všechny postavy lobotomií mozku (což je smutné, když si vezmete, že jsou dospělejší a měly by mít více rozumu možná je problém v knize přece jen ji psala 15 letá holka) , ale vezmeme si jich popořadě. Elle je tak blbá, že si myslí, že , když je Noah na Harvardu nenajde tam žádnou jinou holku než ji Noah je tak blbý , že není schopný říct Elle co si myslí a co cítí Lee je tak blbý, že nedokáže říct své kamarádce , že potřebuje prostor na to , aby mohl chodit s Rachel a nelezla jim do toho Elle a Rachel je tak blbá, že není schopná si udělat pořádek se svým klukem případně zajít za Elle a říct jí, že si ji nepřejou mezi sebou a Leem. Z tohoto všeho se celý film tvoří zápletky jelikož je tu už pak jen menší podzápletka s klukem, který po Elle jede, která vyjde až na jednu pusu do ztracena . Jinak nevím proč tam rvou jakési dva homosexuály (v jedničce to nebylo a dalo se to i bez nich) jejich zakázanou lásku a další sračky. Dám 60, ale je to takové spíše už ke 40 pokud bude opravdu ta trojka (nevím co tam chtějí teda dat kromě toho, že si bude vybírat školu a , že ten kluk ji bude balit) už budu mít větší obavy.

Ratu Ilmu Hitam (2019)

Chlápek jde z rodinou do sirotčince navštívit asi majitele (pokud jsem to pochopil dobře) , který umírá. Tak tam přijde potká se ještě z dalšími kamarády, kteří byly adoptovaní a jejich rodinami a mezitím tam na ně začne útočit jakýsi démon. Z těch asijských hororů jeden z lepších má to dobou záporačku a kvalitní gore bohužel celé to kazí ten konec kdy poté co je má všechny na dosah z neznámých důvodů zaváhá (jak se vůbec ten kluk dostal z té mučící pasti?) a nechá jich přežít.

Všechno nebo nic (2017)

Jsem si zadal na ulozto romantické komedie a tohle mě vylezlo mezi prvního tak jsem to zkusil a nebylo to špatné. Určitě je to lepší než minimálně tyhle 3 zrůdnosti (Špindl, Špindl 2, Ženská Na Vrcholu) a našel bych klidně i další. Několikrát jsem se zasmál což je úspěch romantika funguje (proto mě přijde nedořešený ten konec s tím Jakubem) a celkově to zapadá. Bohužel od toho porodu mě přijde , že se kvalita zhoršuje nahozují se umělé zápletky (dva homosexuálové a jejich hádka kvůli masu,chlápek co má rád kámošku Lindy a není schopný jí to říct,linka s učitelem ) a konec je nedořešený celou dobu jsem čekal, že se k ní vrátí a nic místo toho ona začne chodit s lékařem jen kvůli tomu, že jí vyléčí děcko. Nějak jsem tam nepostřehl nic co teda naráží na Frozen (pokud je myšlen ten animák a ne ten horor) . 60 procent

7500 (2019)

Jako film je to dobrý, ale čím více se blíží konci tím je to větší a větší píčovina. Za 1 v podstatě stačilo sejmout jen toho jednoho únosce ten jediný nejspíše uměl pilotoval letadlo toho zabít (a že těch příležitostí měly a nejspíše by bylo po starostech) a byl by klid ve skutečnosti by ho zabil nejspíše hned poté co zabil toho jednoho pilota Za 2 ten nervově labilní by si bez bez toho pilota ani neusral (natožtak dělal něco s letadlem) tak, že by ho nejspíše nezabil tam to stačilo pouze využít a sejmout ho místo psychologické hry na city Za 3 Nevím jestli by se ta posádka opravdu vzbouřila (11 září byla tehdy výjimka a to jen kvůli tomu, že věděly jak dopadly minulé unesené lety věděly, že umřou a chtěly bojovat) spíše bych řekl, že by to měly pohlídané Za 4 ani ten jejich plán nedává smysl první chtějí kamsi odletět pak to shodit na Hannover hlavně, že říkaly, že tam nepoletí. 60 procent P.s. ty 2 hvězdičky a méně chápu za prvé ne každému to sedne a za druhé těch píčovin je tam strašně moc

Smrtící ticho (2020)

Chlápek má rezervaci kde má zvířata co se nesmí lovit. Jednoho dne mu tam naběhne vrah co zde vraždí ženské a on se toho vraha snaží zastavit. Policie je jako vždy neschopná, ale zase mě překvapilo kdo vraždil měl jsem jiný tip sice mě to přijde jako vycucané z prstu v hodině dvanácté, ale proč ne. 40 procent do televize někde třeba ve večerních hodinách ideálka

Ghosts of War (2020)

Divný film 5 vojáků v nacistické Francii hlídá kostel. Tam se jim zjevují duchové a oni zjistí, že v budoucnosti u čehosi byly (dále nebudu spoilerovat). Chvilku se to tváří jak duchařský válečný horor pak se to přesune na něco jako by z Bloodshota kříženého z Assasins Creedem prostě mě přijde , že nevěděly sami co točit. Konec to ani pro změnu nemá nebo si ho jde vyložit více způsoby Za A) Přežil to zůstal tam uvězněný B) Nepřežil to umřel v obou C) Nějakým způsobem to napravil a vše se restartovalo Díky za titulky dusanho

Základna (2019)

Prvních zhruba 50 minut je příšerných je nám představeno několik vojáků z 53 (tuším) z nichž všichni jsou tak bezvýznamní , že si pamatuji jen jednoho a to jen kvůli tomu, že byl jediný černoch mezi 52 bělochy (Že tam hrál Orlando a umřel jsem ani nepostřehl) . Následně sledujeme jejich obranu základny, která je na debilním terénu a ta obrana spočívá v tom , že po nich zaútočí asi jeden Talibanec několikrát vystřelí a oni ho zabijou a pak jejich auto sjede z silnice a na ně někdo zaútočí na mostě. Dialogy a scény jsou příšerné borec se hádá s jiným borcem a ten mu řekne já tě ošukám (tak se opravdu asi baví dospělí lidé tohle mě přijde jako spíše dialog do homosexuálního porna ne do válečného filmu) druhý borec si ho honí nad fotkou manželky jednoho vojáka a jeden si dělá dobře nad kalhotkami Marie Kirilenko (pochybuji, že by mu je poslala) Až posledních zhruba 30 minut stojí za to je zde dá se říct nonstop útok většího počtu Talibanců a jejich obrana proti němu. Bohužel to kazí scény typu naperu to bazukou do amerického vojáka a on v pohodě žije odpálím bombu u dvou amerických vojáků jeden umře druhý žije úplně v pohodě dokonce nezraněn naopak hodím granát po Talibancích 3 jich zabiju. Na konci zjistíme kdo získal jaké ocenění což je škoda mě by více třeba zajímali ti co tam umřeli (8 tuším) a kolik zabili Talibanců. 40 procent vynechat zhruba 50 minut (ta stopáž je uvalená ty první události stačilo dát pouze do úvodního textu třeba) a nebyl by to vůbec špatný film.

Camp Cold Brook (2018)

Chlápek má pořád s lovci duchů jelikož poslední dobou, ale nemá sledovanost jde za manažerem televize a domluví se s ním, že natočí jeden díl a pokud bude mít úspěch schválí mu i další řadu. Tak jdou do kempu Cold Brook kde kdysi ženská co by mohla hrát z fleku v pornu přišla o děcko,dala se na čarodějnictví a donutila se zabít 28 lidí z 30. Samozřejmě na ni narazí a ona se pomstí zhruba tak.Ten konec smysl ani nedává pokud jí stačilo zabít už jen 2 lidí tak 29 byl ten technik a 30 ta pipka co chtěla utéct není zde vyloženě řečeno, že to musely být děcka předpokládám li, že na tom táboře byl minimálně jeden dospělý. Pan Palmer nebude asi mít moc talentu tady má 4 horory z nichž jeden má 48 procent (za mě je to těžká sračka teda) jeden 40 jeden ještě není hodnocený a tento má pouze 35 procent. Díky za titulky satanic girl

Into The Void (2019) odpad!

4 roky po Into The Forest https://www.csfd.cz/film/382870-into-the-forest/komentare/ si nějaký pán Cantello řekl, že by neuškodilo natočit vlastní verzi. Místo dvou holek zde dal chlápka a jeho nakaženou přítelkyni les ponechal a nákaza spočívá v tom, že lidi zapomenou a přes den jsou neškodní zatímco v noci agresivní. Tak, že celý film sledujeme toho chlápka jak se prochází s tou přítelkyní lesem občas na někoho narazí pokecá si a pokračují dále jelikož si režisér řekl, že těch keců máme jako diváci málo tak nám tam ještě narval ještě flashbacky o jejich vztahu do toho narveme sračky o ekologii (Greta Thunberg by měla radost) a zakritizujeme si i eutanázii . Jinak o horor to ani nezavadilo a následuje velké finále v celém filmu neumře ani jeden člověk to je snad první film z tohoto žánru (různé epidemie ani nemoci) kde nikdo neumřel Imdb 5,9 z 10 hodně velký úlet.

Relikvie (2020) odpad!

Někdo zavolá matce s dcerou, že jejich babka se pohřešuje tak ji tři dny hledají a nemůžou ji najít a pak se zničeho nic objeví v domě a dělá jim čaj (to je plot twist , že by Shyamalan mohl závidět) . Skoro nic si nepamatuje (teda kromě toho, že šla ven) a ani policii to nezajímá kde byla (proč ji vůbec hledaly?) to už jsme zhruba v 50 minutě z 89. Následujících 20 minut sledujeme barák, který má místy černou barvu (děsivé? vůbec) a babku o neví co dělá (nuda) a mezitím se sestra kdesi ztratí a nemůže vylézt pak její babce hrábne ještě více a v cosi se přetvoří (co to bylo ví snad jen režisérka jelikož nikde nejsou k ničemu indicie) 0 procent