Kingpin (1996)

Super film, kde ma najviac dostala predstava jeho domacej, ktora ho pohanala kupredu, ako Aada zidovsku vieru. A scenka kde cuckal cerstvo nadojene "bycie mlieko" z kybla fuhuuuu, som sa posral.

Terč (1997)

Nie, fakt to nema v porovnani jeho top diel na pat*, ale ta feferonka ma dostala a nemozem dat menej.

Enderova hra (2013)

No teda ja fakt neviem ako je mozne ze to kukam uz popiaty krat, je to strasna sracka pre deti kde nakvapne ani kvapka cervenej. Hej, hej, jasne okrem toho ide o siestej v nedelne rano hovno a tam bude ten dovod + to ide na shitnema jojke bez reklam. No nic, aspon mam dovod chlastat od rana nech to prekusnem, glogloglogloglo.

Hříšníci (2011) (seriál)

WoW, tento serial povodnemu Shameless natrrrha prdel neskutocnym obsadenim, kde kazda postava je moja oblubena. No dobre, ta krpana rysava ma trochu sere, je to fakt najnudnejsia postava, ale ked vyjebala so strykom, co ich chcel obrat o "ich" dom a popedila ho... skoro som umrel.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Tototuto je presne to preco mam Adamka eS rad. Na 50x to nema, ale to asi nic a tak, ci onak 99% lusk, ole. PS TOP hlaska "chod dole, pouzijem ciernu nohu".

Američan v Číně (2008)

neviem co, ale na taku slabotu som kukal uz par krat a to ma nuti zmenit odpad a dat hodnotenie ktore sam nechapem. jednoducho sa na to nieco dobre pozera.

Columbo - Vražda podle knihy (1971) (epizoda)

Trochu slabsie ako jednotka a dvojka, ale stale je to Columbo. O desat percent slabsie ako jednotka, o pat ako dvojka, furt je to devatdesiat a teda pat*.