Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Život je krásný (1997)

Veľmi dobrý film, ktorý som videl, ako dieťa tak teraz po takmer štvrťstoročí, ako dospelý a nič sa nezmenilo, film je rovnako dobrý, očami desaťročného, tak dospelého, aj keď každé v ňom videlo niečo iné.

plakát

Orange Is the New Black - Zásady slušného chování (2014) (epizoda)

Bezkonkurenčne najlepší diel a aj keď bol aj koniec silno predvídateľný, tak som si užil každú jednu sekundu. Škoda len, že plešinka mi bude chýbať, výborne postavený charakter.

plakát

Asian School Girls (2014)

Tak je to mierne povedané fakt tragicky stupídne, ale na kočky sa dobre pozerá, akcia je frišká, žiadne pridrblé spomaľovačky, žiadne trápne "husté" keci a nieje tam žiadne zbytočné naťahovanie a tona vaty. Posledných 30 minút uletelo tak, že sa to zdalo ako jedna minúta. Za mňa 89%.

plakát

Je těžké ji svést (2015) (TV film)

romantický komédia s korytnačím tempom, pre staré unudené ochechule. Seriem na to aj tak sa mi to páčilo 75%

plakát

Deadly Class - Saudade (2019) (epizoda)

Perfektný diel, a keď strčil do papule tie známky, v sekunde som si spomenul na ako sme išli na chatu a už padlo dáky gram koksu, a pipka čo sedela za mnou som hentak podal 25 známok a ona piča si odtrhla asi tretinu a dala do papuľky, tak sme to otočili a išla si pre injekciu magnézia kvapačku a tri mesiace odvykačky, čo jej udelila škola, ako podmienku. My sme zdúchli ako smradi, nenechám si pre piču skaziť chatu a ešte sa jebať s protidrogovým koordinátorom na škole. No ale k dielu. Super za mňa 100%

plakát

Všechno, co si přeje (2015)

Á čo bolo to dobré, na to že je to taká trapácka rodinná komédia, tak nieje až tak trapácka a je celkom svieža, nieje to plné tých tínejdž klišé, Žiadne trápne tlačené vtipy, no pohodovka na víkendové ráno. 60% + 20% za ten tanec.

plakát

Tomboy: Příběh pomsty (2016)

No konečne ukázali, ako vyzerá keď sa neoholí, hold tmavá pleť, tmavé fúzy a je to vidno, inak len za nápad si to zaslúži tri*, ale inak OK, dá sa to. čudujem sa až otrasnému priemernému hodnoteniu.

plakát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Perfektný film, tak ako aj perfektna Rosa v hlavnej úlohe, koniec trochu únavný, ale za ňu +1* a tak teda 100%

plakát

Deadly Class (2018) (TV seriál)

Ja teda fakt nie som, na tieto teenage školské sračky, ale toto je taká pohodovka, niesu tam homoupíri a iní vyblednutý buzeranti. Len to tak plynie a to som to pozeral triezvy. No a Jeden sa občas dobre zasmeje. Ako obrovské PLUS beriem zasadenie, kde polovica obsahu niesu jebliny, ako si SMSkujú a po bokoch obrazovky nebehajú píčoviny v bublinách, čo si četujú.

Ovládací panel
1 bod