Hokus pokus (1993)

Hodnotím nix z pohľadu dieťaťa čo to toho času videlo aj z dnešného a slušných 85%, Parádička, mal som to na VHS ešte aj film o filme som si nahral k tomu z TV. Takže pecka a boli moderné a lietali na vysávačoch, dnes na tých guľatých múdrych robovysávačoch, by boli ako ufo.

Vánoční výměna (2015)

Bol som lenivý pohnúť prdelov a prepnúť program, ono ráno o šiestej toho ani moc nejde, tak som to nechal tak a to čo začalo, ako úplná sračka, bolo nakoniec celkom pekné prekvapenie, na Vianoce by som možno dal aj viac, ale to by som musel byť veľmi opitý sviatočnou atmosférou a vodkou;?)

Ztracení chlapci (1987)

Taká tá pravá amícka komédia z osemdesiatok, super obsadenie, o tom žiadna, no dobre som sa zasmial, aj nabudúce, keď ma prepadne nespavosť a pôjde to v TV (na AMC každú chvíľu, už roky) inde nič iné zas kuknem.

Kyborg X (2016)

Béééčko ktoré sa na nič nehraje film z 2016 zobrazujúci budúcnosť v roku 2017, Trejo, Euka..., teda obsadenie super. za mňa slušné.

Ztracená minulost (2019)

ZO začiatku zaujalo to klasické podanie, vyžitého drsňáka, idúc si starým životom za novým kšeftom, ale napriek klasike, tisíckrát opakovanej, slabý priemer tak 2.5*

Slečna Marplová: Ohlášená vražda (1985) (TV film)

Žiadna prevratná téma, čo by som sto krát nevidel, či nečítal, ale tak elegantne podané, že by som dal 85%, ale keď to sa nedá, tak to naženiem na 5*

Polda (1998)

Tak toto som nečakal, to bolo tak zlé a stupídne, že to až malo dačo do seba. Že som, že som od toho stratil reč. Od začiatku do konca, fakt nevedel od telky odtrhnúť oči. Ešte teraz ma štípu.

Batman (1992) (seriál)

No toto som, ako decko na prvom stupni ZŠ žral, jediný dôvod, chodiť domov pred večierkov, teda aj tak som meškal, lebo ako sopliak som mal večierku o 19:00, ale toto išlo 19:30, tak som to furt hnal na hranu;?)

Můj přítel Monk - Pan Monk je v izolaci (2005) (epizoda)

Pán Monk to je Sierra Springs a je zadarmo;?))) Výborný diel, ono výborné sú všetky, ale niektoré sú menej výborné, ako iné ktoré sú viac výborné a tento je viac výborný.