• Romantický

Veřejní nepřátelé (2009)

Johnny Depp nezklamal. Opravdu to je Pan herec a zatím jsem s ním nenašla film, kde by se mi nelíbil a doufám, že se to ani nestane. Film se mi opravdu líbil a tím víc když byl podle skutečné události. Bohužel je to jeden z filmů u kterého jsem nedokázala koukat v jednom kuse a sem tam jsem si to trošku přetočila, ale řekněme si na rovinu, to se stává skoro u každého filmu. Film byl podle mě zdlouhavý v některých částech a naopak u konce mi to připadalo všechno takové hrr hrr a film skončí Dillingerovou smrtí. Já bych brala ještě nějaké obsahy všech ostatních osob co přežili, například té Anny Sage apod. Sice jsem viděla lepší filmy podle skutečnosti, ale také jsem viděla i horší. Dávám filmu 4*, protože i když jsem se někdy nudila, film se mi opravdu líbil a nepatří mezi filmy, na které bych se už nechtěla nikdy podívat.

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Snad první film kde jsem Kate Hudson opravdu neměla ráda a pomyslela si, že je hloupá. Tak dobře hraje, že jsem ji to ve filmu uvěřila. Od začátku jsem fandila hlavní hrdince Ginnifer Goodwin a její "tajné" lásce Colinu Egglesfieldovi. Film má hlavní dějovou linku a i když mě někdy nudil nebo se mi nelíbil, celkový dojem je dobrý. Tento žánr filmů mám ráda a tak bych se na to podívala i přes špatné hodnocení. Film mě nezklamal, ale ani přímo nepotěšil. Byl to takový průměr, ale i tak jsem dala 4*, protože film s tímto žánrem jsou časté, ale jsou i mnohem horší děje než tady.

Na vlásku (2010)

Ačkoliv nemám ráda animované filmy, tento jsem si přímo zamilovala. Nekoukám na tento druh filmů/pohádek, ale pro jednou jsem udělala výjimku a jsem za to ráda. Pohádka mě pobavila a opravdu se mi líbila. Byla opravdu dobře "nakreslená" a podle mě zvolili i dobrý anglický dabing, k postavám se opravdu hodil. Písničky byly dobře vybrané i zazpívané a to jsem se u Zacharyho opravdu divila, protože to je poprvé, co jsem ho slyšela zpívat. Je to pohádka, která podle mě pobaví každého a bude se i líbit.

Need for Speed (2014)

Všichni v mém okolí mě přesvědčovali, ať se na film podívám. Jelikož mám ráda tento druh filmů, tak jsem si film stáhla a koukala. Je to film u kterého nemáte vyloženě vybrané oblíbené scény, ale je to film, který se Vám líbí jako celek. Herecké obsazení se mi líbilo, nikdo kdo by byl okoukaný a to se mi velice líbilo. Některé scény byly samozřejmě z horšího soudku, ale i tak dávám 5*, protože film mě nedonutil odejít, či ho posouvat jako to dělám u jiných filmů které mají nudnější scény. Rozhodně doporučuji lidem, kteří rádi sérii filmů Rychle a zběsile.

S láskou, Rosie (2014)

Knihu jsem bohužel nečetla, ale i tak byl film vcelku dobrý. Podle mě byl srozumitelný a dobře zpracovaný. Herecké obsazení bylo na jedničku, protože Liy Collins mám opravdu ráda a tady opravu nezklamala. Co mě zklamalo byli maskéři, protože Rosie i Alexovi musí být v jedné části filmu něco kolem třicítky a na nich to nebylo ani trochu znát. Soundtrack byl dobrý, znovu jsem si poslechla staré dobré songy. U filmu jsem nevěděla zda si zaslouží 5*, ale známkovala jsme hned po shlédnutí a tak jsem dala vyšší hodnocení.

Padesát odstínů šedi (2015)

Než jsem na film šla do kina, nejdříve jsem se podívala, co na to ostatní diváci. Trochu jsem se vyděsila, když měl film 25%. Lístky už jsme měla koupené a tak jsem musela jít. Komentáře byly různorodé, ale spíše negativní, tak jsem se připravovala na nejhorší. No abych řekla pravdu, knihu jsem četla a tak jsem předpokládala, že film nebude tak dobrý. Spousta scén z knih chyběla, některé scény člověk, co nečetl knihu nemohl pochopit a hlavně byl film osekaný. Po kině jsem ze sebe chrlila co všechno se mi nelíbilo, například její boty, wtf? V knize bylo o mnoho více sexuálních scén a tady jich bylo tak pět a půl. Jinak herecké jiskření? No neřekla bych, že tyto dva herci byli zvoleni dobře. Zvlášť mám herce opravdu ráda, ale spolu tam neměli tu správnou chemii, která je u filmů tohoto žánru potřeba. Nicméně hudba byla úžasná, soundtrack je skvělý a to dodávalo filmu to správné grády.