radis.padrta

<< předchozí 1 2
    • 29.1.2017  20:53

"Neměj strach"..

• 26.8.2016  22:54
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

"Yo, Bitch!"

• 26.8.2016  17:16

Úžasný!

• 20.2.2016  17:17

Nejkrasnější třešnička na dortu.. absolutně nejdojemnější díl a moc jsem si ty poslední dvě hodiny užil... 100%

• 19.2.2016  20:55

nádherné vidět zase všechny pospolu, bohužel už bez dvou hvězd..tento serial mně bude dlouho ležet v srdci a snad ani nechci aby z něj odešel... 100%

• 16.2.2016  21:56
    Podraz (1973)

Vidět zase něco z těch starších let..to je to, co mě vždy dostane.. :-) a ještě k tomu Newmana s Redfordem.. no to už je jasné, že to zase bude něco co mě přiroste k srdci.. Dokonalost :-))) 95%

• 13.2.2016  09:21
    Deadpool (2016)

Něco nového a také úplně jiný Marvel a to bylo třeba.. 80%

• 7.2.2016  22:02

lepší jako jednička.. větší prdel a hlavně jsem se skoro pořád smál, prostě kravina jak má být :D.. proto musím jednu hvězdu zvednout 69%

• 3.2.2016  20:01

Něco originálního nebo nějaká lepší zápletka ve filmu? nic takového.. pořád stejné policejní komedie jaké známe.. dobrá chemie mezi Ice Cubem a Kevinem Hartem.. poté jako záporak Laurence a byl jsem spokojen alespon s tímto.. průměrná komedie na zasmání dobré.. 55%

• 2.2.2016  21:48
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Každý dil je v nečem zajimavý.. Příběh Rudeho Johna a Patricka Jane mě vždy zajímal.. a na každý dil jsem se v televizi těšil, každý den jsem to musel vidět a pořád hádat kdo to může být.. a to nejen Rudého Johna ale i jiné zločince v epizodách.. prostě mě to baví a pořád to tak citím i po několia těchto epizodách .. 80%

• 2.2.2016  21:45
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Pokud mít rodinu tak se vším všudy jako tady.. Rodina co mě baví od prvního dílu.. Kouďáka musím vyzdvihnout, protože jak se ukáže on, už se musím smát. :D 95%

• 2.2.2016  21:43
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

No díl v kterém bych se nezasmál alepson u poloviny hlášek bych hledal těžko.. na zlepšení nálady určitě dobré. 90%

• 2.2.2016  21:40
    Hráči (TV seriál) (2015)

Prachy, Sport, Děvky a Luxusní auta.. kariera bejvalého amerického fotbalisty který přesedlá na managera.. 85%

• 2.2.2016  21:39
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Skončí díl a musíte vědět hned co bude v dalším.. nejde počkat protože touha vidět další Vás ničí.. přesně tak jsem se citil, když sjem an to poprvé koukal.. serial jak s enejede od prvních epizod není pro mě zážitek a toto bez začátku nedá smysl nikomu a ono to vlastně nebude dávat smysl skoro nikdy a proto je to tak originální.. akždá psotava má svůj příběh a je něčím zajimavá.. nic zde není nudného jen Vás to pohltí a vy musíte vidět všechno a co nejrychleji.. 99%

• 2.2.2016  21:36
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Propracovanější serial z oblasti zločinu, drog, politiky, pašovaní a vražd jsem nikdy neviděl.. Zlatý vrchol kriminálek.. od toho by se mohl učit každý kdo natačí kraviny typu Anděl, krminalka Miami atd.. takové to kdy třeba denně sledujete 5 hodin toto.. a musíte každý dil vidět a prostě to do dalšího dne nepočká.. takový je The Wire 100%

• 2.2.2016  21:33
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Zlatý vrchol scenaristiky! Jediný co znám, z čeho si udělali amici odlehčujicí zábavu z nesmirných podmínek války.. Obsazení fanatstické, 256 epizod a ani u jedné nemůžu řict, že byla nudná.. možná jen ty s rozhovorem pro televizi..:D.. ale to je tak jediné co bych k tomuto řekl.. Vždy mě to zlepší náladu po blbém dni a nedovedu si představit týden bez MASHE některé díly až velmi silné u kterých i slza ukápne ale to jen tím, jak si mě ten serial získal100%

• 2.2.2016  21:29
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Pustím si všechno dkola klidně 10x a pořád mě to bud bavit.. To co je v životě důležité jsou přátele, nekdy je to víc než láska s milovanou osobou a vždy tu jsou lidi od toho co vás přeci jen mají rádi ve všem co děláte a vždy za vámi stojí.. Problémy, úsěchy a o životě s nesmírnou dávkou humoru to jsou Přátelé, dokonalí a zábavní.. vždy jsem si přál mít alespon někoho takového :-)... 100%

• 2.2.2016  21:24

Příběh o klucích, surfu, skejtu.. to co se mně vždy líbilo 90%

• 2.2.2016  21:21
    Gauneři (1992)

Pořádnej krvák, tanec Michaela Madsena mě až pobavil, jeho psychopaticky sklony taky zahrany výborně.. Příběh odehravající se skoro jen v garáži, to chce kuráž.. a pokud to mám porovnat s úplně stejnou věcí co antočil jen s jiným tématem Osm Hrozných, tak toto je právě to lepší!.. 70%

• 2.2.2016  21:15
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Celý život tě ovladají démoni a ty snimi bojuješ.. Hackera, který dělá úžasne věci skrze počítač. k charakteru mám blízko, takže si mě film získal i přes tuto stránku.. Pilotní díl 100%

• 2.2.2016  21:11

Tom Hardy a Tom Hardy, bratři Krayové, byl jsem na filmu s bratrem, tak si to můžete dokázat představit ten vztah bratrů při filmu kde je hlavní důvěra bratrů)) a ještě teď nás příběh těchto bratrů nepřestal zajímat.. 90%

• 2.2.2016  21:08
    The Gamechangers (TV film) (2015)

Život a hra.. jak hra může změnit lidi a k tomu fenomén jako je GTA.. Daniel jako šéfik GTA parádní.. ale film si mě získal jen polovinou 50%

• 2.2.2016  21:06
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Obsazení herců v tomto je nepospatelné, jak Mathhew tak Woody, prostě .. prostě mě ani nenapadají slova k výkonu co předváděli... Rust a jeho "realistické myšlení" také nepospatelné.. serie mě donutila o hodně věcech přemyšlet a to jen díky němu. temné prostědí, bažiny a příběch celé serie originální.. 99%

• 2.2.2016  21:02

kriminální seroš co je lepší než temný případ?? už jenom The Wire.. naprosto si mě to získalo.. po první serii jsem si myslel, že se druhá serie k té první serii ani nepřibliží ale ehjle.. uplně něco jiného a stejně kvalitní.. každý dil jsem si velmi užil.. 90%

• 2.2.2016  21:00
    Don Jon (2013)

haha, tak to je film pro mě, kdybych měl takové to fáro asi bych i začal jezdit.. ale porno je prostě porno a film s tímto tématem naprosto bezva.. jen na konci nemusel být s tou ženskou, což mě to torchu znechutilo ale zase dojalo.. Don Jon prostě perfektní.. 70-75%

• 2.2.2016  20:57

jeden z těch nejlepších válečných filmů.. neprosto fantastický a silný příběh. 80%

• 2.2.2016  20:55

další z českých kravin.. tohle mě nebere vůbec 10%

• 2.2.2016  20:54
    Buď v klidu (2005)

Jedna z těch lepších ptákovin, jedna z mála komedii co si ode mě zaslouží 5 hvězd, jako mladší jsme na to koukal pořád a kariera postavená na zvednutí obočí Dwayna Johnsona a nebo gangster Dabu a jeho parta mě prostě dostávala pořád dokola.. tupé rusáka a vtipný a klidný John Travolta.. 75%

• 2.2.2016  20:50

Fuck Tha Police, Gangsta Gangsta, Straight Outta Compton, Hello, Chin Check, 100 Miles And Runnin, Express Yourself, Boys N the Hood.. Eazyho nezapomenutelný We Want Eazy, Real motherfuckin G's a diss Ice Cubeho No Vaseline je prostě špička rapu.. Hudba na které jsem vyrostl a divím se, že ze mě nevyrostl nějaký podobný člověk těmto lidem podobný.. ale jako mladý jsem slovům naštěstí nerozumněl a jen žral ten rytmus a neskutečný beaty od Dreho... No ale k filmu, jsem neskutečně vděčný za něco takového.. tři hodiny sedíte v kině uživáte si každý detail filmu a až to skončí nejradši by jste šel zaplatit lístek znovu a šel na to znovu.. přesně takto jsem si připadal, když sjem film dokoukal.. F. gary Gray naprosto perfektní režisér už to předvedl u Vyjednavače a spolupráce s N.W.A je určitě znát.. Díky za perfektní film a jediné co bych mohl vyčítat je jen spoždění v Českých kinech!!.. 97%

• 2.2.2016  20:34

Prostě epické ukončení této ságy o Harrym Potterovi, nejlepší díl.. a celý kouzelnický svět si mě velmi získal. není co bych vyčetl jen to, že nejsou další díly, takže paní Rowlingová vymyslete ještě něco ve Vaších snech :-)...90%

<< předchozí 1 2