• Pohádka
  • Rodinný

Hotel snů - Thajsko (2004) (epizoda)

Další německý výblitek z romantické série Traumhotel.Krásné zàběry na přírodu,ale za ně tu hvězdičku nedávám-dávám ji za líbeznou thajku v jedné z vedlejších rolí a za tohle hrůzostrašně směšné klišé:Na konci filmu najde bohatý hudební průmyslník chudého kytaristu na pláži,poslechne si pár motivů,co vybrnkává,zeptá se,kdo to složil a když zjistí,že on ,okamžitě mu dá svoji vizitku a nabídne mu spolupráci.Nechtěl ho náhodou rovnou nominovat na Grammy !!??

Loď snů - Tichomoří (2003) (epizoda)

Další německý romantický výblitek. Autoři mají představu,že na markézách všichni ještě chodí v sukýnkách z trávy.Hvězdička jen za závěrečný polynézký tanec a tu hezkou domorodku Ragu-když byla smutná,nejraději bych ji místo toho škaredého němce utěšoval sám.:-)

Kód Omega (1999)

Náboženskà agitka americké křesťanské TV stanice TBA,která se naštěstí změnila v nechtěnou parodii a tak si ji můžeme užít naplno.Tvůrci neměli ani základní představu o fungování počítačů( stačí klik a nabouráte se kamkoliv),mezinárodních vztazích ( někdo se může klidně prohlásit pánem světa, protože mu z hlavy přestala téct krev), ani o jaderných bombách. Ovšem to největší guilty pleasure je to všudypřítomné slovo ,,Bůh'' nebo ,,Ježíš''.Náboženský podtext je tu tak trapný,že jsem se smál jako o závod.Fanatické představy tvůrců o tom,jak podle nich funguje křesťanství(Modlíš se= jdeš do nebíčka,nevěříš v Boha =umřeš) a Michael York v hlavní roli z toho dělají NEZAPOMENUTELNÝ zážitek!

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Jeden z případů,kdy dvojka překonala jedničku.Sekvence se zachraňováním Woodyho z letadla se může klidně měřit s kdejakým dospěláckým akčňákem.

Crayola Kids Adventures: 20,000 Leagues Under the Sea (1997)

Tento videofilm z kanadské série crayola kids,kde v klasických příbězích hrají všechny postavy děti,byl první věc,kterou jsem viděl v Tv po osmé hodině.Tehdy mi to připadalo úżasné a nedostižné,ale dnes-je to totální kravina s lacinou výpravou,triky a logickými chybami(jak dokázal kapitán Nemo zcela sám řídit svou ponorku?)Dávám jednu z nostalgie.

Malá princezna (1995)

Nádherný filmeček s nádhernou hudbou a dokonalou režií A. Cuarona. Liesel Matthews a Eleanor Bron výborně hrají dvě nejlepší kamarádky. Je jen škoda,že ve filmu není víc scén s indického prostředí.

Accidental Lovers (1993) odpad!

Jarovo první vystoupení-opravdu hnus! Má hnusnej penis,ten jeho kolega vypadá jako kokot.....Navíc je zvuk příšerný a ničemu tak nerozumíte a anglické titulky probíhají neskutečně rychle,takže nestihnete nic přečíst.Odpad už od principu.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

,,Proč mi nevěříte? Je mi přece sedmnáct!"Co je to za shit ! Recyklované příběhy,špatný scénář,špatná hudba,špatná režie,špatné herecké výkony,jen kamera je průměrná.Nedokážu věřit,že něco takového běželo sedm let!