Sám doma (1990)

Bez prvního dílu Sám doma bych si už ani neuměl představit vánoce. Jako malý kluk jsem tuto rodinnou komedii miloval a nyní je pro mě důležitá k navození té správné vánoční atmosféry. Byl jsem vždy u vytržení, jak Kevin dokázal Harryho a Marva vyřídil za pomoci svého vlastního plánu bitvy. Nikdy nezapomenu na legendární hlášky z filmu, kterých je tam opravdu hodně. Sám doma pro mě asi nemá slabé místo a nedivím se, že měl po celém světě tak velký úspěch.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Nemám vůbec žádný problém s tím, že druhý díl těží z obrovského úspěchu dílu prvního. Komedie mě bavila sice méně, než první díl, ale díky mnoha vtipným scénám a hláškám jsem se opět pořádně nasmál.

Sázka na nejistotu (2015)

Profit, nebo čisté svědomí? To je oč tu běží. Sázka na nejistotu je smyšlený příběh založený na skutečných událostech, které nám v roce 2008 způsobily globální finanční krizi. Nic nového pod sluncem, ale koukat se na to dalo. Za mě 70%.

Sexbomba od vedle (2004)

Tato komedie se tváří, jako obyčejná blbina, ale mě osobně moc bavila. Podíval jsem se na ni zhruba po deseti letech a pořád je to zábavné pokoukání. Když se podívám na hodnocení, tak je mi jasné, že nejsem jediný, koho Sexbomba od vedle bavila. Jsou zde pěkní, mladí herci, inteligentní humor, nic mi zde nechybělo. Za mě 80%.

Sezn@mka (2016)

Nebylo to tak špatné, jak jsem čekal. Docela jsem se pobavil, ale na více jak 30% to bohužel nevidím.

Signál (2012) odpad!

Tento film jsem dokoukal do konce, protože jinak bych nepovažoval za správné psát tento komentář. Teď mohu říct, že to byla ztráta času. Stačilo by tuto slátaninu pouze ohodnotit. Škoda slov pro tento odpad.

Skrblík (2006) (TV film)

Je to moc dobrá francouzská komedie. Není sice vtipná jako Blbec k večeři, ale byl jsem od začátku zvědavý jak to dopadne. Jen mě trochu štvala ta nešikovnost hlavních hrdinů.

Spalující touha (1999)

Stanley Kubrick byl opravdu výjimečným režisérem. Jsem přesvědčený o tom, že do tohoto velkolepého snímku zahrnul mnoho pravdy, protože se během svého života za pomyslnou oponu vrchní kasty společnosti několikrát podíval. Dávám 100% za nadčasové téma, symboliku a výborné herecké výkony.

Spectre (2015)

Další Bondovka s Danielem Craigem v čele! Nechyběla rychlá a propracovaná akce, elegance, krásné ženy, ale bohužel také naivita, povrchnost a hloupost. Happy end jsem nečekal, která žena by totiž chtěla skončit s vrahem svého otce? Vím, on jí ho nezabil, dal mu jen pistoli na stůl. Vím, je to jenom film a tak se v tom nebudu pitvat. Dávám 60% především za kvalitní zpracování.