Šéfkuchař na grilu (2014)

Konečne poriadna komédia, pri ktorej som sa i bavil. Stereotypné komédie sú už nudné, a toto je i s novou tématikou. Pozrel som tento film hlavne kvôli hercom, ktorý tam hrali, ale nakoniec som zhodnotil že tento film je naozaj dobrý.

Sebevražedný oddíl (2016)

Tohto ročná bestovka v rámci filmov o "hrdinoch". Vtipné scénky, narážky, irónia, sarkazmus (a mohol by som pokračovať ďalej) tam bolo dosť, v niektorých chvíľach až veľa, a zas v niektorých málo. Najviac z postáv bola rozvinutá Harley Quinn, ktorá bola aj najzábavnejšou postavou vo filme. Jednoducho bola EPICKÁ! Hudba bola veľmi výborne daná, v každom momente presne vystihujúca pesnička, soundtrack skvelý. Videné v kine.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Môj najobľúbenejší vojnový film. Milujem filmy o druhej svetovej, a toto je jeden z najlepších. Proste tento film musel vidieť každý. a kto ho nevidel nech si ho pozrie. Spielberg jednoducho vie natáčať filmy.

Podfukáři 2 (2016)

Je pravda, že som síce videl dvojku skôr ako jednotku, ale je jasné že som potom pozrel i jednotku aby som pochopil o čo vlastne ide. Bol to dobrý nápad filmu, páčil sa mi, ale neviem určiť či jednotka alebo dvojka bola lepšie. Bolo to o tom istom.

Vlk z Wall Street (2013)

Pre mňa najlepší film, ktorý som videl s Leonardom DiCapriom. Stále nechápem, ako nedostal za tento film oscara, ale za Revenant, ktorý pre mňa osobne bol slabčí ako Vlk. Ale späť k tomuto filmu. Jednoducho ukážka, ako funguje burza v USA :D Kokain, peniaze, šľapky, sex v troch hodinách. O zábavu určite postarané! Videl som tento film asi 5x, a ani raz ma neomrzel.

Deadpool (2016)

Pre mňa sú marvelovky srdcovka, a deadpool ma určite nezklamal. Je pravda, že film bol zo začiatku nudný, ale potom sa to rozbehlo na dobrý Akční Sci-fi film s "lovestory" ako každý kto videl Deadpoola poznáme.

Marťan (2015)

Pre mňa je Marťan jeden z najlepších filmov z roku 2015. Film má niečo do seba, ja sám milujem sci-fi, a čakal som na niečo podobné už dosť dlho. Ako si človek vypestuje na Marse zemiaky. Ale nebudem spoilerovať. Herec Matt Damon sa hodil výborne na túto rolu človeka ktorý ostal sám na Marse. Určite tento film stojí za pozretie.

Temný rytíř (2008)

Moja najobľúbenejšia časť v rámci série Temného rytiera (Batmana). Dokonalá atmosféra počas celého filmu, šialený Joker, ktorý vymýšľal vždy nové, a nové prekvapenia. Heath Ledger sa vžil do roly Jokera, a to sa mi najviac páčilo, ako dokonale ho vystihol.

Očista: Volební rok (2016)

Tretie pokračovanie očisty bolo asi aj najlepšie. Jednoducho šialenstvo, kde pár týnedžeriek v deň očisty vybehnú na ulicu s kamarátmi, a idú zavraždiť majiteľa obchodu, lebo chcú čokoládovú tyčinku. Ale toto je len vedľajšia scéna. Atmosféra bola väčšinou napätá, kedy unesú senátorku, kedy sa niečo pokašle. Nakoniec z toho vznikla najlepšia časť, aspoň podľa môjho názoru.