Mars (2016) (seriál)

vyslovene sklamanie, tesil som sa na tento serial ako male decko ale dockal som sa len o akysi mix nicoho, jedine co zaujalo boli muskove monology a zabery z apolla a antarktidy... to bolo to vedecke hladisko, co sa tyka vizuálu ten mi prišiel celkom na solídnej úrovni, z 6 nudnych dielov mohol byt kludne 1 zaujímavy, skoda

Zvedání domů (2014) (pořad)

celkom v pohode, ale je to taky priemer su aj lepsie relacie na ngc...taka oddychovka

RYTMUS sídliskový sen (2015)

Realny pohlaď na človeka, ktorý sa ako 18 ročný dozvedel pravdu o svojom pôvode že je cigan a napriek nenávisti okolia ktoré ho odsudzovalo to dokázal využiť vo svoj prospech a stal sa najúspešnejším rapparom v cechach a na slovensku. Pre fanúšika je to vlastne audio-vizualne zobrazenie rytmusových textov, ktore opisujú jeho pravdivý pribeh.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Ako študenta chémie ma tento seriál veľmi baví a môj interest o chemiu sa každým dielom zvyšuje. Čo mi trochu vadí sú "opúšťacke" stavy Jesseho a Skyler. Dá sa povedať, že celý seriál ťahá len Walt a jeho túžba zbohatnúť.

Pach krve (2003)

Tento horor disponuje perfektnými technickými vychytávkami. Úžasne spracované postavy kanibalov, žiadna umelá maska ala napodobenina Fredyho Kruegera, ale detailne spracované tváre, ktoré naháňajú strach hneď prvým pohľadom. Ja osobne som sa bál a bol som celý čas v napätí čo sa stane a kto sa zachráni. Najmä scénky v dome a na strome boli veľmi napínavé a dych vyrážajúce. Určite jeden z tých lepších hororov.

Iron Man (2008)

Robert Downey Jr. predviedol uctihodný herecký výkon a doslova si ma získal. Celý film som si vlastne predstavoval aké by to bolo lietať pomedzi budovy a čeliť guľkám z gulometu, či byť zavesený za stíhačkou. Rozhodne som sa nenudil a ako milovník scifi filmov môžem túto lahôdku vrelo odporučiť.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Kto hľadá skutočnú zábavu práve ju našiel! Neskutočná jazda Stathama a spol. ktorí sa snažia pomocou nelegálneho hazardu dostať k veľkým peniazom. Nelegálny hazard má však svoje riziká a čím viac sa snažia zbaviť problémov, tým viac sa na ich hlavy sypú ďalšie a ďalšie, čo robí z tohto filmu prvotriednu komédiu.

Gran Torino (2008)

Pre mňa jeden z najlepších filmov vôbec. Clintova genialita ma doslova pohltila a už od začiatku filmu som stratil pojem o čase a okolí, čo je pre mňa ako filmového fajnšmekra asi najdôležitejšie. Nestáva sa mi často aby som pri filme uronil slzu, nehovoriac o tom že sa mi to stalo aj pri opakovanom pozretí. Vtipné scénky sa striedajú s vážnymi, čím dostávajú diváka ešte viac do varu. Clint na sklonku karieri splodil zdá sa životné dielo!