Varieté (2010)

Tento příběh už je tolikrát ohraný, že už snad ani nikoho nedokáže překvapit, ale dost často dokáže potěšit. Ono, když se někomu povede něco tak zásadního, jako se povedlo Ali v tomto snímku, tak to je vždycky móóóóc hezký;-) Co se týká zpěvaček jako hereček, tak z mé strany hodnocení celkem pozitivní, skoro bych ani neřekl, že to jsou vlastně zpěvačky:-) Ač tomuto hudebnímu žánru zrovna nefandím, tak právě hudba pro mě byla asi ten největší zážitek.

Černá labuť (2010)

Sorry, asi jsem celý tento snímek nějak nepochopil a už vůbec jsem nepochopil za co byl udělen ten Oskar za hlavní ženskou roli:-( Když to srovnám za co byl udělen Oskar minulý rok, tak mě to přijde trochu mimo mísu.

Nezastavitelný (2010)

Pokud má někdo rád mašinky, tak si na své rozhodně přijde.. Připadalo mi to jako lehký návrat k akčním podívaným dob již minulých.. Nebylo to špatný, ale nějak mě to bohužel nenadchlo.. Co se snímku nedá upřít, tak je stále se zvyšující tempo už zhruba někdy od poloviny filmu až do konce..

Gangsteři (2010)

Parádní oddechovka ve stylu Dannyho parťáků, nebo The Italian Job.. Nic převratného, ale kdo se rád podívá na akční lupiče:-) tak bude nadmíru spokojen..

Benga v záloze (2010)

Hned na začátek upozorňuji - Willa Ferrella nesnáším od "a" až do "z". Jeho humor je mnohem více trapnější než zábavnější.. Bohužel v tomto snímku se pro mě pěkně ztrapnil také jeho parťák Mark, Škoda že k Willovi nedali nějakého stejného ubožáka jako je on sám:-) Co se snímku týká, tak hned první scéna mě neskutečně dostala (očekával jsem nudnou podívanou) a ejhle rozjezd jako hrom.. Bohužel během pár minut se mnohem lepší aktéři poroučí z dvacátého patra rovnou na asfalt:-( a na scénu nastupují již zmínění "blb a blbec".. A podle toho to vypadá, i když pár akčních scén se tam sakra povedlo. Jedna za všechny - prostřih v baru když se šli pořádně vož...:-) Docela se divím, že Eva vzala takovouto roli, protože takovou "domácí kravičku" by dokázala zahrát snad kterákoliv komparsistka:-) Sorry Evo:-))

Saltová (2010)

Začátek byl luxusní, hned mě to nějakým způsobem připomnělo Jasona Bournea (rychlost, napětí).. Bohužel se to kouzlo začalo postupem času nějak vytrácet až se úplně vytratilo:-( Angelina chvílemi působila jako nesmrtelný stroj na zabíjení a chvílemi zase jako talíř, který se nesmí upustit, protože by se jinak hned rozmlátil na tisíce kousků.. Nakonec jsem ani nebyl překvapen kdo všechno patřil k ruským špiónům, protože to bylo celé po čase průhledné.. Bohužel jsem se na tento snímek příliš těšil a bohužel mé očekávání nesplnil:-(

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Kdyby byl do hlavní role obsazen kdokoliv jiný než ukňouraný Michael Cera, tak by to dostalo úplně jiný rozměr.. Ve snímku se objevila spousta nových a hlavně dobrých nápadů (neskutečná barevnost), jenomže ve spojení s takovým "nekňubou" to všechno zapadlo do již zaběhlého standartu.. Takže nuda:-( Největší obavu jsem měl z Kierana Culkina, protože jakmile někde vidím jakéhokoliv Culkina, tak dostávám husí kůži:-( Ale........ nakonec byl nejlepší zpestření ve filmu..

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Bohužel o trochu slabší než předešlí díl.. V tomto dílu bylo několik výborných momentů, jako je třeba týpek ovládající luxusně kapueru, nebo Uri Boyka, ten byl hodně povedený.. Ale jako celek to na mě nezapůsobilo.. Spousta dobrých soubojů, ale to ostatní jako by k tomu filmu nepatřilo.. Hodnocení je rozhodně více než tři, ale na celý čtyři to bohužel nebylo:-(

Club Le Monde (2002)

Nebýt tak příjemného soundtracku a Mr.C, tak bych litoval že jsem na tenhle snímek vůbec koukal..

Exmanželka za odměnu (2010)

Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že Gerard Butler do tohoto žánru prostě nepatří.. Ten se hodí do žánru kde se pro ránu nechodí daleko, kde kulky sviští kolem hlavy každou druhou minutu, kde se neřeší vzájemné vztahy mezi ženou a mužem, ale řeší se konflikty silou a ne slovem.. Proboha řekněte mu to už konečně někdo než zase natočí nějakou blbinu a bude toho litovat.. Jinak co se týká Jennifer v tomto snímku, tak musím uznat, že díky ní se na to koukalo o dvě hvězdy lépe:-))