V síti (2020)

Zajimavé a nikdy jindy nezpracovane tema dokumentu, nicmene nemam pocit autenticity, tak jak je to natocene.

Šťastné pondělí (2016) (pořad)

ne uplne vtipne vykradeni ruzny zprav a udalosti odehravajici se v tydennim horizontu, ale obcas je i jeho tvorba v male mire o epizody zarazena

Mein Kampf (2015) (TV film)

Jako napad udelat mein kapf ve video podobe je supr, ale v dokumentu je o nem zminka jen v male mire, nebo bran prilis ze siroka, v dokumentu nemeli byt nijak sentimentalne a hrajici deti lidi z holokaustu ci ucastnici. Nebo spis tak jak to tam bylo vyliceno s nejakou smutnou podkresovou hudbou.

Sarkofág pro královnu (2019)

Zajimave neotrele tema. V kine Pilotu jsem si promitani moc uzil. Rozhodne doporucuji zkouknou. Neni to prilis odborne a i pro nesklenare je to srozumitelne.

Lví král (2019)

vizualne pekne, pisnicky priserne oproti puvodnimu originalu, pribeh pekny ale vlekly, je to opravdu urcene detem, u me nenavodilo napeti.Horsi tri hvezdy.

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

videl jsem par ukazek na Youtube a moc se mi to libilo na krasne 3 hvezdy to dosahlo.

Na vlastní Čočík (2018) (pořad)

Jsem rad ze mohu zazit diky Cocikovi Cinu skrz displej, osobne bych v ni nevydrzel, nicmene jedenkrat jsem v ni byl a obdivuju lidi co maj koule na to zit v tak prelidneem miste, kde se clovek musi chovat jak dobytek aby se alespon dostal do vlaku.

DVTV (2014) (pořad)

Dříve moje velmi oblíbená internetová televize s výborným výběrem hostů. Nyní je velmi nevyvážená a propaguje neomarxistickou ideologii. Držím palce a doufám, že se znovu vzchopí.

Česká soda (1998)

Mam rad nekorektni humor o oplitice, rase, hygiene,... supr porad ale nekdy uz trochu neaktualni, protoze se objevuje rada politiku, ktere uz si ma generace nepamatuje.