Gebrian: Překvapivé stavby (2018) (pořad)

Skele zpracovani, rozhodne doporucuju zhlednout na mall.tv, zejmena tem, kteri meli radi Gebrian VS na streamu.

Výchozí bod (2014)

Nejaky myslenkovy presah to ma, napeti tam je i dobra kamera. Jenze polovinu filmu jen sledujeme milostne pletky a celkove z toho mohli vydojit mnohem lepsi film. Mozna trochu lepsi 3*

Normální autistický film (2016)

Prumerny, nicim vyjmecny dokument. Jako vzdy od CT pomale zabery tak, aby s minimem scen zaplnili vysilaci cas, chtelo by to zrychlit. Chybelo mi zde i zastoupeni dospele generace autistu, aby toto postizeni priblizili vice divakum. Ocekaval jsem vice geniu typu klavirista a nakonec to zustalo jen u neho, asi v cesku nemame rainmany. Stalo za to navstivit i organizaci MENSA i zde by se urcite nasel zajimavy autak.

Svět podle Daliborka (2017)

Dobra kamera jako vzdy, ale zadne inovace. Spatne sehrane. Stejny motiv jako jiz tradicne v ceskem dokumentu, clovek na pokraji chudoby s mirnou mentalni retardaci zasazen do prostredi s nabytkem prinemensim 30 let starym a osuntelym, nudne a pomale pusobici dokument. Ja osobne k neonacismu take lehce priklanim a nemyslim si, ze jsem na tom tak spatne. To same jako ne vsichni bolsvici jsou senilni seniori, ale i vzdelani lide s dobrou zivotni urovni. S nasi DSSS, ale nesouhlasim, ti lide se opravdu jdou jen porvat a ani nevi za co a s nacky nemaji vubec nic spolecne ho ani s jejich ideologii. Sposta lidi i z jinych uskupeni v tom jasno nema.

Globální logistika (2015) (seriál)

Pekny dokument, ale o logistice se toho clovek moc nedovi.

Bizarní Japonsko (2015) (pořad)

Skvely porad, jen nepochopim proc do toho Japonska jezdili, kdyz je tak 90% pouzitych zaberu z netu a nevytvoril je Stream.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Výborný začátek až do doby než začali sbirat baseballovy team, každý z nich měl stejně nudný osud,který nakonec skončil v posteli. Konec se mě taky libil. Skoda ze cast filmu byla nudna, ale za skvelýneotrelý napad davam slabsi 4*