• Pohádka

Panenka (1980) (TV film)

Velmi napínavé, dobře zahrané i natočené.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Dle mého názoru jeden z nejlepších českých seriálů. Skvělá hudba, herci, děj.

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Seriál mě opravdu zaujal. David Švehlík se do této role výborně hodí, možná jen moc filozofuje.

Anděl Páně (2005)

Možná moc moudra na pohádku pro děti. Jinak v poslední době jedna z nejzdařilejších českých filmových pohádek.

Fakjů pane učiteli (2013)

Komedie mě mile překvapila. Název mě odrazoval. Také nechápu, že si je zde možné přečíst rasistické komentáře. Musím říci, že se mi naopak hodně líbili dva hlavní představitelé. Jde sice trochu o pohádku, ale to jsem filmu odpustila. (Snad není možné takto získat v Německu maturitu).

Stopy života - Ašský chlapec (2014) (epizoda)

Překvapuje mě hodnocení tohoto dílo. Současně běží jiné seriály, které mají daleko lepší kameru, střih, scénář, ale zde daleko horší hodnocení. Opět řada zbytečných scén. Hlavně točících se kolem pracovníků psychiatrické léčebny. Samotný příběh je opět vyprávěn tak, že nezaujme.

Stopy života - Dívčí sen (2013) (epizoda) odpad!

Mohl to být zajímavý příběh, ale muselo by být natočeno jinak. Příběh se nesnaží zaujmout, působí nudně. Hodně zbytečných scén, které nikam nesměřují.

Sbohem, baby (2007)

Tento příběh Vás donutí se zamyslet nad tím, co je správné. Je nutné dodržovat zákon za každou cenu nebo je někdy zavřít nad zločinem oči a dívat se jinam? Kdyby autor natočil jiný konec, nebylo by to ještě zajímavější?

Danielle Steel: Táta (1991) (TV film)

Jeden z romantických proběhů, který jsem viděla a celkem se mi líbil. Rodina si má pomáhat a držet pohromadě.