FriendWithin

FriendWithin

Scott Pilgrim

okres Zlín
Let's always be stupid. Forever!

homepage

4 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 16.2.2015  18:52
  Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)
  odpad!

  Nehorázný sranec. Většinu Youtuberů mám rád nebo mi nevadí, ale tady mě serou naprosto všichni. Asi se chtějí předvést v televizi... Takový pořad má být maximálně na Streamu a né na Coolu. Podle mě to nemá hlavu ani patu, přitom potenciál to určitě má. Youtubeři jsou v dnešní době dost populární.

  • 31.12.2014  11:18

  Tak jsem to viděl podruhé (dokonce v HFR verzi) a furt mě to cosi nebaví. Celkem to ubíhá, ale pořád jsem se nemohl zbavit dojmu, že klidně mohly být jenom dva filmy. Zdálo se mi to celé takové na rychlo domrvené... natočené s vidinou lehkého výdělku nebo tak něco. Jednička a dvojka jsou pro mě opravdu dobré filmy, ale tady už jsem z toho necítil tu lásku ke Středozemi. Ale tož aspoň to furt vypadá hezky. A teď dvě poznámky k dabingu - 1.) Bilbo je pro mě nadosmrti Fry z Futuramy, 2.) Když už dabujete takové ty úchechty/vzdechy postav tož to udělajte nějak víc nenápadně, protože to v těch bitvách znělo hrozně vtipně. Jinak samozřejmě nemohu zapomenout na Legolasovu lekci fyziky nebo třeba medvěda, který hodil bombu tak ze 20 metrů (možná aj víc) a totálně v chillu bojoval a nezlomil si nic. No a Alfred byla nejvíc zábavná debilní postava v celém filmu ( a ten jeho Unibrow <3 ). Jackson nám předvedl jeho představu rutinní práce a skalním fanouškům to asi stačí. Mně tak na půl...

  • 25.12.2014  16:37
  Interview (2014)
  ****

  Tenhle humor prostě můžu. Vlastně je to celé docela o hovně, ale to vůbec nevadí. Všechno šlape, hlášky lítají. Co víc si na vánoce přát. Navíc to má naprosto geniální marketingovou kampaň.

  • 13.12.2014  12:36

  Na to, že režisérem byl Edgar Wright tak docela slabota. Celé video bylo takové mdlé, bez nápadu. Ale jako hudba dobrá, o tom žádná!

  • 19.10.2014  20:49
  30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)
  **

  Dvě hvězdy za Bič Boží a Studnu. Jinak je to těžká nuda...

  • 14.10.2014  08:37
  Gumballův úžasný svět (TV seriál) (2011)
  *****

  Konečně si ČT všimlo popularity těchto ztřeštěných seriálů a nasadilo ho do vysílání ČT:D. Pohltilo mě to přesně jako Adventure Time nebo Steven Universe. Nerozumím, jak dokážou do 10 minut narvat tolik vtípků a narážek. Když jsem viděl všechny díly v originále, tak jsem si říkal, že to prostě do češtiny nejde přeložit. Ale ČT překvapilo a dabing je opravdu dobrý, občas nějaký ten vtípek nevyzní tak jak by měl, ale většinou je to fakt super. Technické provedení je boží a postavy jsou ještě lepší. Nemohu dát nic jiného než plný počet!

  • 3.10.2014  21:54
  Rohy (2013)
  ****

  Nečekal jsem od toho absolutně nic a bylo to super. Harry Potter s rohama si hraje na detektiva a nakonec to vyřeší. Yay! Hrozně moc se mi líbily absurdní scény jako sex doktora se sestřičkou, mlácení reportérů nebo scéna v baru, kde nám nějaký chlápek ukáže péro. Prostě štýl za čtyři hvězdy!

  • 3.10.2014  08:56
  Sex Tape (2014)
  odpad!

  Čekal jsem blbost, ale až takovou? Humor absolutně žádný a celý ten nápad s cloudem je kravina. Kdo by sakra rozdával iPady? Dát pošťákovi iPad? Seriously ?!?! OK, tož rozflákáme pár serverů a hotové. Jediná světlá chvilka byla mini role Jacka Blacka, ale ta to rozhodně nezachrání. Americká hovadina...

  • 17.9.2014  10:55

  Docela překvapení. Opět to není kdovíjak zajímavá zápletka, ale dívat se na to dá. Mark Wahlberg válí a ostatní postavy taky nejsou špatné. Pár vtípků se ve filmu objeví, vizuál je perfektní, zkrátka ideální blockbuster. Jenom kdyby to zas nemělo dvě a půl hodiny... Kdy se Bay konečně naučí točit kratší filmy?

  • 16.9.2014  21:34
  Počátek (2010)
  *****

  Prvotřídní mindfuck od Nolana! Děj se na první pohled může zdát hrozně překombinovaný, ale v tom je právě ta krása. Inception vás prostě donutí přemýšlet o příběhu a to i pár dnů po shlédnutí. Docela by mě zajímalo, co se Nolanovi honilo hlavou, když Počátek vymýšlel. Herecké obsazení je klasicky bezchybné, soundtrack správně Zimmermanovský a trikové pasáže naprosto úchvatné (stav beztíže je asi nejlepší scéna co jsem kdy viděl). Říkal jsem si, že tohle nemůže být lepší než batmanovská trilogie. Mýlil jsem se :)

  • 7.9.2014  21:54

  Don't think, Just let it flow! Audiovizuální orgasmus od Chemických Bratrů. Jejich dlouholetý kamarád Adam Smith (který má na starosti i některé vizuály pro show) pro ně sestříhal jeden z nejpůsobivějších koncertů, co jsem kdy viděl (a hlavně slyšel). Jejich live show je narozdíl od DJů opravdu live a hrozně mě baví koukat na to, jak dva mužíci na podiu pouští samply, hrají si se syntezátory, atd. Prostřihy do noční podoby Fujirock festivalu jsou taky hodně povedené. Je to pecka! 5*

  • 7.9.2014  21:44

  Neskutečně chytrá komedie s extrémním množstvím hlášek, absurdních situací a perfektní hudby. Každá scéna je svým způsobem vtipná a zajímavá, tempo filmu je naprosto vražedné a navíc tu máme sexy Ramonu Flowers v podání Mary Elizabeth Winstead. Chci žít ve světě Scotta Pilgrima, mít za kámoše teplého Wallace a chodit na koncerty Sex Bob-omb! WE ARE SEX BOB-OMB AND WE ARE HERE TO MAKE YOU GET SAD AND THINK ABOUT DEATH AND STUFF!

  • 7.9.2014  21:30
  Kolotoč (TV pořad) (1996)
  *****

  Poulíček: „Připomínám, že ještě nemůžete hádat samohlásky, to jen tak kdyby vás to lákalo..." Vypatlaná soutěžící: „ E..." Poulíček: „Zaprvé E už tam je a za druhé nemůžete hádat samohlásky. " Vypatlaná soutěžící: „ Tak I..." To je prostě krása! Některé výplody soutěžících by zasloužili nějakou cenu (např. Agroameričané, S jako Šimon, S jako Cyrano, atd.) No jo, bývaly to krásné časy.

  • 3.9.2014  22:08
  Panelák (TV seriál) (2008)
  *

  Jedna hvězda za ty dvou minutové hudební vsuvky, co cpou tak do půlky každého dílu. Mamka se na to díve furt a tak se televizi večer obloukem vyhýbám...

  • 3.9.2014  22:01
  Televizní noviny (TV pořad) (1994)
  odpad!

  Teprve teď mi došlo, proč to nejsou zprávy, ale noviny...

  • 3.9.2014  21:38

  Na tomhle dokument obdivuju hlavně dokonalý střih (bacha, docela to bliká) a pro Soulwax typický humor. Jejich projekt Radio Soulwax se opravdu povedl a trošku mě mrzí, že to asi nikdy neuvidím živě... Příjemné jsou taky bonusy: záznam koncertu sestříhaný ze záběrů pořízených jednou kamerou po celém světě nebo vynechané záběry. Hned bych se do roku 2008 vrátil a prožil tuto elektro horečku znovu!

  • 3.9.2014  18:27

  Quentin Dupieux je král kravin. Je to stejně praštěné jako Wrong, Rubber nebo Steak. Jeho rukopis se prostě nezapře. Škoda, že moc vyloženě dobrých vtipů se nedočkáme. Celé to zachraňuje hudba Quentina Dupieuxe aka Mr. Oizo. Ta dodává i nudným pasážím ten pořádný náboj. Jinak český překlad Fízlové, hajzlové se mi vůbec nelíbí..

  • 3.9.2014  18:26
  Electroma (2006)
  *****

  Velice příjemný počin od Daft Punk. Původně to měl být videoklip k Human After All, no nakonec z toho vznikl celovečerák. Je to roztahané jak prase a někomu to bude připadat nudné, což byl ale záměr. Na tento film je nutno dívat se jako na obraz a hned je to lepší. Prostě artovka... a navíc od Daft Punk, takže jasná volba!

  • 3.9.2014  18:18

  Nějak tam chyběla ta sranda... Bolek jako občas nějakou perlu zavalí, ale na konci mi v paměti neuvízla ani jedna. Oproti jedničce, kde každá scéna je narvaná vtipem, je to fakt slabé. Za snahu a za Káju dám za dvě...

  • 3.9.2014  13:11
  The Angry Video Game Nerd (TV seriál) (2004)
  *****

  Viděl jsem všechny díly minimálně 3x a pořád nemám dost. Geniální počin pro všechny fanoušky starých her. Díky Nerdovi jsem se naučil pořádně nadávat a za to mu velice děkuji. ASS!

  • 3.9.2014  13:05

  Čekal jsem roky a vyplatilo se! AVGN: The Movie je jiný než klasické epizody Nerda, ale to vůbec nevadí. Film má ten správný béčkový nádech a přesně to James umí nejlíp.Triky s loutkama, pár gore záběrů, vybuchující modely vozidel,stíhaček a všeho možného... tleskám! Skvělé jsou taky camea: Lloyd Kaufaman, Howard Warshaw, Mike Matei nebo Pat Contri (aka Pat The NES Punk). Samozřejmě nesmím opomenout i úžasnou hudbu Beara McCrearyho, která filmu dokonale sedí. Pro fanoušky AVGN naprostá nutnost! P.S.: Nerds Before Birds