Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Je to dost ulítlý, že zatím ani nevím, zda se mi to líbí, nebo ne. Dalším dílům dám každopádně šanci. Pilot - 60%

Pronásledovaná (2012) (seriál)

Melissa George sice nepatří mezi mé oblíbenkyně, ale seriál je natolik poutavý, že jsem se s její přítomností celkem rychle smířila a navíc mi její účast bohatě vynahradili Adam Rayner a Stephen Dillane. Bourneovsky syrová špionážní hra, které snadno podlehnete a budete litovat, že (zatím) vznikla jen jedna osmidílná série.

Manhattan (2014) (seriál)

Čekala jsem hodně, ale ta atmosféra je nepopsatelná. Kdo se aspoň trochu zajímá o dějiny, bude nadšený. Věřím, že další díly nám ještě mnohé přinesou. Pilot - 100% Ani po třetím dílu neztrácí seriál tempo, tvůrci bravurně vykreslují jednotlivé postavy a neváhají ukazovat stinnou stránku tajného projektu a paranoiu vyvolanou strachem ze špionáže. Není to nic pro konzumenty, kteří nejsou schopní při sledování přemýšlet, tohle je zkrátka dobové drama pro náročnější publikum... První série neměla jediné slabší místo, finále bylo hotové mistrovské dílo a nám nezbývá než si počkat, jak se budou osudy hlavních aktérů vyvíjet v další řadě. Právě úžasně napsané postavy z Manhattanu dělají nezapomenutelný zážitek, byť jen pro těch pár diváků, kteří dokáží takhle skvěle napsaný seriál ocenit. 1. série - 100% Druhá řada se nese ve znamení blížícího se testu atomové bomby a s tím samozřejmě stoupá i napětí mezi vědci, ale do popředí se více dostává i špionážní hra. Oproti první sérii se přidalo na vážnosti i hutnější atmosféře a z mnoha scén běhal mráz po zádech. Divácky možná trochu náročnější, ale o trochu vyspělejší druhá sezóna je nezapomenutelná a rozhodně bych si uměla po tom epickém finále představit pokračování. 2. série - 100% Tak nám seriál zrušili, parchanti.

Rush (2014) (seriál)

Taková soft verze Raye Donovana, která ale nemá moc čím zaujmout. Dám tomu ještě šanci, ale moc nadějně to nevypadá. Pilot - 50%

Need for Speed (2014)

Tak tupé, až to bolí. Žádná velká očekávání jsme neměla, jako hráč jsem se i trochu těšila, ale tohle na mě bylo moc. Chápu, že je to vyloženě cílené na teen publikum, ale takováhle vymejvárna mozku už je snad moc i na ty děti.

Bezohlední (2014) (seriál)

Veskrze průměrný seriál, ve kterém se všichni snaží být strašně sexy, až je to k smíchu. Na tyhle chtěný věci moc nejsem a příběh točící se kolem sexuálního skandálu navíc nemá čím zaujmout, takže po dvou dílech končím. První dva díly - 50%

Agresivní virus (2014) (seriál)

"Deltorovské" obludky a nechuťárny v seriálu s hellboyovským nádechem. Kdo by dokázal odolat? V pilotu je sice vše poněkud předvídatelné, ale i díky slušnému hereckému obsazení a čitelnému rukopisu Guillerma del Tora vás rozhodně dokáže navnadit na další díly. Teď už si jen musím zvyknout na Coreyho Stolla s vlasama. Pilot - 80%

Extant (2014) (seriál)

Nový sci-fi seriál z produkce Stevena Spielberga má slušný rozjezd. Do děje mě první díl vtáhl vcelku rychle, ale zatím si netroufám odhadovat, jak si povede, až se začne všechno víc zamotávat. Doufejme, že to nebude jen další nafouklá bublina. Pilot - 80% Bohužel se mé obavy naplnily a druhá půlka řady už byla překombinovaná až hrůza. Rodinné drama se dere do popředí na úkor nějakého smysluplnějšího příběhu a je to s každým dílem větší nuda. Halle Berry navíc nikdy moc neslušely hysterické scény, takže tady je v nich spíše k smíchu. Ke konci už to bohužel neodkáže zachránit ani sympaťák z Pohotovosti Goran Visnjic. 1. série - 60% Na druhou řadu jsem se rozhodla po tom předchozím zklamání podívat jen proto, že hlavní mužskou postavu tentokrát ztvárnil Jeffrey Dean Morgan. A k mému překvapení se kvalita seriálu o třídu zvedla a ani na okamžik nenudila. Přesně takhle měl seriál vypadat i v první sezóně. Slušné tempo, minimum sentimentálních scén a děj, který zaujme. Zakončené je to podle mě slušně, takže mi ani nevadí, že touto řadou seriál končí. 2. série - 80%

Ctihodná žena (2014) (seriál)

Zatím to nevypadá na nějaké nezapomenutelné dílo. Pozvolné tempo vyprávění není na škodu, ale místy je to až moc ucamrané. Nejvíc pozornosti na sebe kupodivu strhává Stephen Rea, i když by se to spíš čekalo od Maggie Gyllenhaal v titulní roli. Co mě ale po celou dobu úvodního dílu iritovalo, byl synovec hlavní hrdinky. Takhle retardovanou dětskou postavu už jsem dlouho neviděla. Pilot - 60%

Mystery Girls (2014) (seriál) odpad!

Zašlé hvězdy Beverly Hills 90210 Tori Spelling a Jennie Garth se snaží o comeback. A dopadlo to katastrofálně. Přehlídka dylinkovství toho nejhrubšího kalibru a nejdelších 20 minut v mém životě. Pilot - 10%