Nebezpečná posedlost (2008) odpad!

Kde jsou ty časy kdy Buffyna, nakopávala prdel upírům, japonským parchantům a démonů?! Tohle byla nějaká hororu prostá, romantická nudná ordinace u vypatlaného chuja....

Nebezpečné pokušení (2015)

no jo nóó Neo očuká dvě téénky a pak si sněma hraje na honěnou v baráku. Nic moc extra, ale ty kozičky jsou moc pěkný. 78%

Nebezpečný ostrov (1992) (TV film)

Slabota, žadný pořádný masakr a zabíjení se nekoná. Jedna za Kačku Ireland v bikinách a druhá za Gameboye :)

Nebojácní (1981)

tohle byla těžká uspávačka

Nechte mrtvoly chytat bronz! (2017) odpad!

ani nevím už proč jsem to chtěl vidět. Ale byla to nehorázně nudná ártová sračka!

Nejtemnější hodina (2017)

Oldman je bezesporu výborný herec, otom fakt žádná. Film ale sám osobě je jen nudná nudná nudná kvákanice.

Největší showman (2017) odpad!

sakra, blbá volba filmu do práce. Čekal jsem nějaký pořádný zrůdy, nasranýho Wolverina a Micheliny kozy. No a dostal jsem trapnej buzikál o hovně.Viděno na Alcatel Pixla 4. 7.palců.

Nekonečná pařba (2003)

Ze začátku pomalej náběh, ale čím více postav se objeví na scéně, začíná být zmatek a vtípky člověk pomalu nestíhá vstřebávat :) Přidávám do sbírky huličských komedií. Hmm a malá Al, nám vyrostla do pořádně žhavé rozkuřovačky, hmmmm...... Tož ty 4.