Baby Driver (2017)

A tak docela to ušlo, pár vtípků bylo fakt dobrých. Jen škoda že do pohlavní role obsadili nějakýho retardovanýho skřeta, ze stabilním výrazem (Co to tu kurva smrdí? Šlápl jsem do hovna, nebo jsem se připosral!) Tož pěknější 3.

Titan A.E. (2000)

docela povedenej animáč. Jedna hvězda navrch za muziku.

Strážci - Watchmen (2009)

Kdyby vystříhali toho ukecanýho svítícího šmoulu, tak je to výborný film, který má spád, takhle se to dost vleče.

Obří spár (1957)

Požol!!! Pžíjdou kužáááátkaáááá..... Tak jsem tuhle legendu konečně viděl, velmi zábavná komedie, byť původně zamýšleno jako vážný "horor" Jednu navrch za rok vzniku, magické 57.

Turbotarantule 2: Druhá láva (2016)

sice to není tak zábavné jako poslední žralokonáda, nicméně i přesto jsem se slušně bavil :)

Vetřelec: Covenant (2017)

Mnooo, se nám pan Rydley, moc nepředvedl. Podívat se na to dalo, ale nemělo to tu "vetřeleckou" atmosféru. Hororovou, už vůbec ne. Kdyby vystřihaly ty dementní fylozofický kecy a zkrátili to na 90. minut, dal bych i 4. Jedno zkouknutí neurazí, ale vícekrát to už nemusím.

Já, padouch 3 (2017)

První i druhý díl byl v pohodě, tady u kvalita vtípků klesla na slabej průměr. Škoda, mno, slabé tři.

Kdo si hraje, nezlobí (2005)

Heslo Kdo si hraje, nezlobí, dodržuji celej život. Mám rád práci ze dřevem i autíčka, takže nadhodnocuji 3. hvězdama.