Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 12 bodů
JirkaCinko
Jiří Cinko
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Velký Gatsby
(2013)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Na hraně zítřka
(2014)
Láska nebeská
(2003)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Počátek
(2010)
Kmotr
(1972)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Čas probuzení
(1990)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(16)
fr33dom
honza7
CihlaBlack
Mrazakkuba
TheMik
LaMast3r
kytka.patrik
Tonka96
Petrus92
ClaireHead
void_
zemi95
LandysK
MichaelaKad
jesskap
kk_kiii
Časové pásmo bylo změněno