Deadwood (2004) (seriál)

Dramatický seriál z produkce HBO ukazuje příběhy z Divokého západu. Nejbohatší naleziště zlata, nenasytné drancování a boj o moc. ▐1. série (12 dílů) *** ▐2. série (12 dílů) ***▐ 3. série (12 dílů) ***▐ Seriál stál víc peněz, než se očekávalo, publikum bylo věrné, ale ne zrovna velké. Deadwood skončil po třech sezónách a jeho příběh se nestihl uzavřít. Fanoušci čekají, zatím marně.

Ninja Assassin (2009)

Film o tom jak ninja opustí svoji rodinu. Samozřejmě všichni očekáváme Oskara za scénář :D... je to béčková řezničina, která na mě se až moc vyžívá v digitální krvi. (2D dabing) Rozpočet: $40 miliónů, Tržby: $61,601 miliónů.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Ethan Hunt znovu vyráží do akce po celém světě. Pátý díl Mission: Impossible je napsán a režírován Christopherem McQuarriem, který režíroval také Jacka Reachera. Akční scény obsahují pěkné nápady a snaží se být něčím originální. 2 hodiny a 11 minut v kině utekli jako nic a celou dobu jsem se dobře bavil. (2D titulky) Rozpočet: $150 miliónů, Tržby: $445,567 miliónů.

Grandhotel Budapešť (2014)

Na hřbitov přichází mladá dívka, aby zavzpomínala u hrobu slavného spisovatele. Načež uvidíme flashback na živého spisovatele. Načež uvnitř tohoto flashbacku proběhne flashback. Načež uvnitř tohoto flashbacku proběhne flashback. A z tohoto flashbacku si občas odskakujeme do dalších flashbacků. Ač by se to z předchozího "popisu" mohné zdát, není v tom zmatek a vše je jasně dané a srozumitelné. Je to fajn, jen už Wes Anderson předvádí čím dál tím víc stejného jen v jiných kulisách. (2D dabing) Rozpočet: $30 miliónů, Tržby: $174,600 miliónů.

Jack a obři (2013)

Jack je mladý farmář co se náhodou dostane ke kouzelným fazolím, ze kterých vyroste strom až do říše obrů. A omylem se tam nahoru dostane i princezna. Jack a několik dalších šplhá nahoru ji zachránit. (2D dabing) Rozpočet: $195 miliónů, Tržby: $197,687 miliónů.

Očista: Anarchie (2014)

Za málo peněz hodně muziky :-) (2D dabing) Rozpočet: $9 miliónů, Tržby: $110,602 miliónů.

Salem (2014) (seriál)

První seriál stanice WGN America, odehrává se v 17. století ve městě Salem, kde právě probíhají nechvalně známé čarodějnické procesy. ▐1. série (13 dílů) *** ▐2. série (13 dílů) ***▐ Salem se dočká třetí série!

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Zábavný sitcom, který nepoužívá stokrát viděné prostředí rodin, barů apod...▐1. série (21 dílů) - 75%▐

Národ Z (2014) (seriál)

Porovnávat s The Walking Dead je špatně. Seriál si vytváří úplně jiný vesmír, pravidla a postavy se chovají jinak. Není to ani moc drama, ale spíš taková nadsázka, takový seriálový Zombieland. ▐1. série (13 dílů) - 60% ▐2. série (15 dílů) - 60% ▐

Kodaň (2014)

Komentář od Gertruda.W to úplně přesně trefuje " Nedaří se mi vžít do role Američana...Spíš se mi zvedá adrenalin (nebo žaludek?), nad rozmazleností ... CZ dabing