Chceš pěstí? (2013)

Pěkná moderní kriminálka, které podráží nohy jednodušší příběh se zápletkou odhadnutelnou hned od začátku. Snažící se hodně schovat za vizuální zpracování, které je za začátku zajímavé, ale později již nějak filmu ubírá život a vytváří sterilní dojem. Ve výsledku to dává "jen" lepší nadstandard 3,5*.

Odpočítávání (2010)

Dobře provedený film s velice zajímavou zápletkou, ale někdy je to dějově trošku kostrbatější.

Raubíř Ralf (2012)

5* bez debat, Ralf je hrdina a nejen animovaný.

Continuum (2012) (seriál)

Kvalita dílů je poměrně nevyrovnaná, logika si občas zajde na dovolenou. Ale přesto je to příjemná sci-fi podívaná s dobrou výpravou. ▐1. série (10 dílů) - 60%.▐2. série (13 dílů) - 60%. konec už dokoukán ze setrvačnosti.▐3. série (6 dílů) - 65%. Seriál ukončen.▐

Tisíc slov (2012)

Eddie Murphy asi dostal na stará kolena rozum a přestal natáčet nechutné, nevtipné kousky. Nečekal jsem vůbec nic a nakonec jsem byl mile překvapen. Není to žádná velká hitparáda, ale příjemné pokokání na víkendové dopoledne :)

Hunger Games (2012)

Pořádně prostříhat, zbavit nelogičností a bude to průměrný filmový zážitek.

Sněhurka a lovec (2012)

Nejhorší na celém filmu je Stewartová, prostě nehraje dobře a ani není hezká. V porovnání s královnou je pak hlavní zápletka o krásce nejkrásnější trochu na hlavu. Charlize Theronová je nejen hezká, ale výborně si roli užívá a především díky ní stojí zato film vidět. Pokud nebude v dalším plánovaném díle tak to nechci vidět.

Jump street 21 (2012)

Ze začátku to vypadalo na úžasnou zábavu, ale nakonec to kleslo k průměrnému pobavení.