• Krátkometrážní

Superbia (2016)

[Fest Anča 2018] Snímek trochu klame tělem - divák se musí bránit dojmu, že jde o přesymbolizovanou nabubřelost, jejíž význam se svou vahou postupně bortí. V mnoha rovinách jde ale o dílo inspirativní a příjemně znepokojujícím způsobem útočí na koncept dělení tradičních rolí a jejich dopad na jednotlivce i celou společnost. Smířím se tedy s tím, že jsem zkrátka ne vše dokázal rozklíčovat a jen proto jsem si nebyl jistý tím, zda snímek vlastně drží pohromadě. Z cyklu 25 rokov slovenského animácie.

Země kovbojů (2015) (studentský film)

[Fest Anča 2018] Ve jménu zachování smyslu represivních složek se pod trestem odnětí svobody nařizuje: porušujte zákon! Z cyklu 25 rokov slovenského animácie.

Nina (2014)

[Fest Anča 2018] Kdo se bojí, musí do lesa. Z cyklu 25 rokov slovenského animácie.

Monstrum (2018)

[Fest Anča 2018] Nezaujalo. Bohužel. Cyklus Svetová panoráma.

Kojot (2018)

[Fest Anča 2018] Se stim smiř. Nebo nenajdeš pokoje. Cyklus Svetová panoráma.

枝仔冰 (2017)

[Fest Anča 2018] Bez znalosti anotace jsem si snímek po projekci zbytečně rychle nespokojeně podtrhl vlnovkou. Ale ma v sobě něco křehkého, co stojí za to. Cyklus Svetová panoráma.

Big Buddy Blue (2017)

[Fest Anča 2018] Osvěžující dynamický střih. Cyklus Svetová panoráma.

Ostrov (2017)

[Fest Anča 2018] Maximalni komprese času. Příjemná dynamika a hravost. Cyklus Svetová panoráma.

Muybridgeovy provázky (2011)

[Fest Anča 2018] Fantastická pocta pohybu. Profil Kódžiho Jamamury.