• Hudební

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

za nebývalé estetické porprsí Míši Ochotské musím dát alespoň 1 hvězdičku.

Růžový panter (2006) odpad!

Peter Sellers se musí obracet v hrobě !!!

Wrestler (2008)

Výborné drama o chlápkovi, který ja v našem "normálním" světě naprosto ztracenou existencí, kterého nikdo nemá rád a každý se k němu otáčí zády. Jeho wrestlerský svět je úplným opakem - životní láskou, motorem, a proto je pro něj ochoten obětovat své zdraví a život. Mickey Rourke jako Ram září stejně jako jeho zlatá hříva a davá do této role velký kus životní melancholie, rozhodně od něj nečekejte plastičnost ve stylu Rockyho Balboy, protože narozdíl od Staloneho má Rourke mozek a neuvěřitelně velký herecký talent za který mu po právu náleží Zlatý Glóbus. No a mužské publikum určitě potěší Marisa Tomei v roli striptérky, která by mohla velmi zdatně sekundovat Demi Moore ve filmu Striptýz. Přidejte skvělou hudbu v podání Guns N' Roses či oscarovou píseň Bruce Springsteena a máte o velký filmový zážitek postaráno.

Star Trek (2009)

Efekty a akce vynikající, ale překombinovaný děj je tím hlavním důvodem, proč Star Treku nikdy nepřijdu na chuť.... zlatí Watchmeni !!! Navíc jsem v kině seděl vedle dvou pošahaných fanynek, které parodovaly každě sebeteplejší gesto Spocka... never more !!! Zoe je ale kočena to sa musí nechat !

Nestyda (2008)

Bože Hřebejku co se to s tebou děje.... začni spolupracovat s Troškou jeslti chceš být mistrem sračkoidních filmů ! Naprosto zabitá hodina a půl... tu hvězdičku dávám za tu šikovnou Maďarku a její hluboké myšlenky... to jediné tento film zachránilo před odpadem ! Never more !

Rolling Stones (2008) (koncert)

Nejlepší Rock N' Rollová kapela snímaná nejlepším režisérem... to špatně dopadnout nemohlo ! Stouni to zas holt jednou rozparádili na plný pecky a všichni měli vyplazený jazyk z toho, co ti božští staříci dokážou !

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

Encyklopedie pro rockové nadšence... jen škoda. že se nevěnovala více kapelám (Beatles, Jethro Tull...) .

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

První půlka třetího futuramovského filmu není vůbec špatná, ale ta druhá dějová linka, parodující Pána prstenů, mi tam prostě nesedí. Možná tvůrci měli natočit místo celovečerního filmu 3 kvlaitnější epizody, protože tohle je na takový kult, jakým Futurama bezpochyp je, celkem málo. Zatím nejslabší futuramovský celovečerák. Obrovské zklámání a nuda.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

První celovečerák Futuramy, co jsem viděl, příliš překombinovaný děj... ale bavil jsem se, díky Bohu za Futuramu!

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

100 minutové vaření z prvního dílu.... celé to drží jen Kopta, Suchánek a pohledná Evička Jeníčková. Bohužel... Duchoslav z puberty ještě nevyrostl.